Google Inbox e-pastu serviss iemieso sevī Google pēdējo gadu lielākos tehnoloģiju pilnveidojumus. Google Inbox piedāvā Gmail e-pastu pakalpojumus, kas tiek apvienoti ar dažādiem ieteikumiem. Protams, ieteikumi un Google Inbox veidotie kalendāra atgādinājumi nāk no e-pastu saturu pārskatīšanas, kas daudziem lietotājiem nav pieņemami.

Google nešķiro – tavs sarakstes biedrs izmanto Google Inbox vai neizmanto šo e-pastu servisu – un sarakste tiek pārskatīta jebkurā gadījumā. Daži to dēvēs par Lielajiem Datiem, Google Inbox redz visu – veiktos pasūtījumus, rezervētās biļetes un viesnīca, sūtījumu izsekošanas numurus utt. Ilgākā laika posmā tiek vākta informācija par lietotāja ieradumiem, lai piedāvātu ieteikumus ātrai e-pastu atbilžu sniegšanai.

E-pasts ir visas mūsu tiešsaistes dzīves pamatā, tieši tāpēc Google ir tik ļoti piezīdusies šim pakalpojumam. Iepriekš pamatīgās nepatikšanās iedzīvojās Yahoo!, skenējot lietotāju un no trešo pušu e-pastu servisiem sūtītu saraksti, lai piedāvātu atbilstošas reklāmas. Diez vai mēs varam sagaidīt, ka tiks uzsākta tiesvedība pret Google Inbox, jo e-pastu pārskatīšana tiek pamatota ar produktivitātes celšanu un vismaz tieši nav saistāma ar reklāmu demonstrēšanu.

Toties vari droši uzskatīt, ka Google Inbox ir Trojas zirgs ar mākslīgo intelektu. Google Inbox mūsu ikdienā iemāna saziņu ar mākslīgo intelektu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rico

Pagaidiet, kur es ko jaunu uzzināju? Kāda šim rakstam jēga? Virsraksts arī neizprotami pārspīlēts.
Jau pēc raksta uzminēju kas ir raksta autors.

Smsfans

Hahaha vaine :D

Piektdiena ir klāt

Man kat kā reāli po, vai tas mākslīgais intelekts pēta manu e pasta saraksti, vai nē! Diezgan dīvaini būtu ja man google rādītu zeķubikšu reklamas kaut gan tajā brīdī man interesētu motora nomaiņa veļmašīnai! Es esmu priecīgs ka google man rāda tās tēmas par kurām interesējos!

vārds

Man tīri labi patika kad mani rezervējumi būkingā parādījās mana telefona kalendārā.

wils_w

Reklāmas bizness Googlei ienes miljardus, to cerams neviens neapstrīd. Cik cilvēku nepakļaujas reklāmai? Manuprāt neviens, lai arī lielais vairākums to neatzīst.
Kamēr, Android telefons neziņo policijai par atļautā ātruma pārsniegšanu, kamēr telefona sistēmas pārinstalēšana netiks noziņota drošības iestādēm utt. tikmēr var uzskatīt ka tavas privātās sarakstes iztirzāšana ir tikai veids kā uz tevi nopelnīt naudu.

PurvaVelns

jā. Kamēr tu godīgi grāb ātros kredītus, kačā filmas un apmeklē pornosaitus – tev nav par ko uztraukties. cits jautrājums ja gribēsi līst kur nevajag vai kādam onkulim runāt pretī. tad var izrādīties, ka visa tava dzīve jau ir noziņota kur vajag.