Popcorn Time kā fēnikss atkal spējis mosties, lai piedāvātu video apskati tavā iemīļotajā tīmekļa pārlūkā. Popcorn Time ideja un izskats ir līdzvērtīgi Netflix filmu straumēšanas servisam, tikai Popcorn Time pamatā ir tā saucamie torrenti, turklāt filmu apskati vari sākt gandrīz uzreiz – visa datne nav jāielādē.

Popcorn Time ir pamatīgi satraucis Holivudu, tāpēc pret šo servisu tiek vērsts viss filmu veidotāju un oficiālo pārstāvju spēks. Jau iepriekš īsu mirkli Popcorn Time iespējas varēja izbaudīt tīmekļa pārlūkā popcorntime.io, bet Holivuda ļoti veikli tika ar to galā.

Šobrīd atkal Popcorn Time ir atgriezies ar Torrents Time spraudni tīmekļa pārlūkiem. Torrents Time atvērtā pirmkoda spraudnis tīmekļa pārlūkiem darbosies kopā ar Windows PC un Mac OS X datoriem. Diemžēl atbalstīto pārlūku sarakstos neatradīsi Firefox Mac datoriem, kā arī Safari pārlūks iegūs spraudni tikai martā.

Ziņas interesantā daļa vēl tikai sekos – Popcorn Time atsāks cīņu par servisa legalizēšanu. Aktīvisti vēlas, lai filmu studijas piekāptos prasībai atļaut un legalizēt iespēju katram noskatīties filmu bez maksas vai par minimālu maksu uzreiz pēc filmas izrādīšanas noslēguma kinoteātros.

popcorn-time

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Artis AbolsLOOKKKTK Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
KKTK
Viesis
KKTK

Kaut kāda community aplikācija arī jau strādā.

LOOK
Viesis
LOOK

warneru brāļiem rokas par īsām…

Artis Abols
Viesis
Artis Abols