Veiklie Ķīnas programmatūras pirāti forumos uzsākuši sarunu par jaunākajām pretpirātisma tehnoloģijām, kas tuvāko pāris gadu laikā pārspēšot pirātu iespējas piedāvāt spēles bez maksas. Īsāk sakot – pirāti nespēs apiet programmatūras aizsardzību.

Apgalvojumi par iespējamo programmatūras pirātisma galu nāk pēc spēles Just Cause 3 uzlaušanas centieniem. Iepriekš nelegālās programmatūras izplatītāji uzsvēra, ka kamēr kāds slēgs pieeju spēlēm ciet, vienmēr būs iespēja šo pieeju atkal atvērt.

Reddit subforumos programmatūras pirāti uzsver, ka Avalanche Studios un Square Enix 2015. gada 1. decembrī izlaistās spēles Just Cause 3 aizsardzība pagaidām nav apieta un pastāv iespēja, ka tas nekad netiks paveikts. Denuvo aizsardzības sistēmai esot divi aizsardzības līmeņi, kas neļaujot pirātiem ar aizsardzību tikt galā.

Vēl 2014. gadā urķi nespēja veselu mēnesi apiet spēles Dragon Age: Inquisition aizsardzību, kas tika uzskatīts par ļoti labu rādītāju. Denuvo turpināja pilnveidot programmatūras aizsardzību un arī FIFA 16 aizsardzība nav kritusi, kaut spēle iznāca pagājušā gada septembrī.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Paņem bumbu, aizej līdz tuvākas skolas stadionam un uzlauz to FIFA 16 lupatās!

Antons

Njā. Nepatīkami jaunumi. :)

Raimonds Talcis

Ja kādam tas ir svarīgi.Rekur variants parakstīt petīciju lai spēļu veikals Steam nolaiž cenas: https://www.change.org/p/valve-corporation-make-another-price-region-for-baltic-countries-latvia-lithuania-estonia-2
Varbūt tādā veidā varēs samazināt piratizēto produkciju pie mums.

Andis Jurjāns

Spēles spēlēju reti, bet Steam uz atlaidēm šo to nopērku. Nupat nopirku Max Payne 3 par pāris euro. Kur vēl zemākas cenas?

Sandis

Emm, Tu nopirki 3+ gadus vecu spēli par 3 euro, apsveicu. :D GTA5, kurai jau ir pusgads, ir nopērkama par 59.99 eur.

KasparsB

uz akcijām bija nopērkama pie 30€.. Pats arī uz akcijām ieķeru kādu spēli.. arī kādu pavecāku, izpērku vecumvecos grēkus :) Bet tas, ka cenas jaunām spēlēm ir trakas, tur nu es piekrītu..

Krotow

Hehe, tā viņš ir. Nesen sirdsapziņas pabarošanai Steam pa 0,5…2 EUR gab. iepirku palielu kaudzīti veco nosaukumu, kas tika dzenātas pirms 10-20 gadiem :P

Andrejs

Es domāju FIFA 16 nav tik aktuāla lai to būtu nepieciešams uzlauzt!

Kasinjsh

Es uzskatu ka iznākums būs līdzīgi kā tikko nobeidza ilok. Gadiem programmisti centā uzlaust usb puļķi ar ilok sakot ka uzlaust itkā jau būtu iespējams bet tas prasīšot pārāk daudz laika (gāja runa par mēnešiem+) lai ar reverso inženieriju izraktu aizsardzības kodu. Tad pienāca brīdis un jauni hakeri parādījās virs apvāršņa un nokrekoja ilok 2ned laikā un to turpina darīt. Tas neprasa skandinātos mēnešus rokoties pa disasembleri.

Krotow

Izskatās, ka lielā cepšanās par šo ir tīņu un to, kuriem dzīvē bez spēlēm nav nekā cita ko darīt, starpā. Nav jau spēle jāgrābj tūlīt pēc izlaišanas. Pagaidiet, pēc gada Steam tā būs pieejama ar ļoti patīkamām atlaidēm. Kad nonāks līdz GOG un Humble, būs vēl lētāk. Pie kam liela iespēja, ka gada laikā būs salabotas pa to laiku atrastās kļūdas pašā spēlē. Kas attiecās uz piesolīto neuzlaušanu – muļķības. Tāpat ar laiku salauzīs.

Janis

es piemēram nezināju kas ir “Steam” izlasiju rakstu un komentārus izrādās tas ir geimu veikaliņš :)
Labs, tas nozīmē, ka vairs nav diski jāpērk :D:D

Krotow

Tieši tā. Un ja interneta pieslēgums ir pietiekami ātrs, daudz kas no tur atrodamā ielādējas pārdesmit minūšu laikā. Te arī parādās jēga no 100+ Mb/s optikas mājās :)

KasparsB

Turklāt uz akcijām cenas ir ļoti draudzīgas.. vecie nosaukumi vispār par centiem pārdodas… Galvenais negrābt pa pilnu cenu un gaidīt akciju, vai pameklēt netā labāku piedāvājumu un tad dabūt steam kodu.
Pats ar Steam “sasirgu” pirms apmēram gada, kad nopirku platekrāna monitoru.. šogad veicu mazus uzlabojumus pc un vēl vairāk sasirgu :D

erikiss1

Domāju, ka tā ir tikai vīzija, būs nepieciešamība, uzlauzīs un piratizēs. Tik vajag interesi.

bombelats

Visticamāk. Neuzlaužams būs tikai tas, ko ieviesīs Marsieši. Viss atkarīgs no “balvas”. Var jau sakņu dārza mājelei uzlikt Luvras signalizāciju vai nobruņot Golf I ar mikroviļnu sensoriem un GPS raidītāju un tie kļūs neuzlaužami tikai tādēļ, ka iegūldītais darbs uzlauzšanai neatbilst ieguvumam.