Kulta TV drāma Troņu Spēles (Game of Thrones) ceturto gadu pēc kārtas ir visvairāk piratizētais seriāls tīmeklī – drāmas, kas balstīta uz Džordža Mārtina fantāzijas romāniem un uz HBO abonentu ekrāniem debitēja 2011. gadā, 5. sezonas noslēguma sērija BitTorrent servisā lejupielādēta vairāk nekā 14 miljonus reižu.

Troņu Spēlēm seko Staigājošie Miroņi (The Walking Dead) ar 6,9 miljoniem lejupielāžu un Lielā Sprādziena Teorija (Bing Bang Theory) ar 4,4 miljoniem. Saraksta desmitniekā ir iekļuvuši arī tādi Latvijā redzami seriāli kā Bulta (Arrow), Melnais Saraksts (The Blacklist) un Vikingi (Vikings). Kā norāda TorrentFreak, online straumēšanas un failu hostinga servisu dati topa veidošanas gaitā gan nav iekļauti, līdz ar to kopējais pirātisma apjoms var būt krietni augstāks.

Game of Thrones 5. sezonas noslēguma sērija ir pārspējusi arī citu pirātisma rekordu – pēc sērijas pirmizrādes vairāk nekā 258 tūkstoši cilvēku vienlaicīgi dalījās ar tās failu internetā.

Troņu Spēļu 6. sezonas pirmizrāde ir paredzēta 2016. gada aprīlī.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Renars

Un kas pie tā vainīgs? Būtu kāds Netflix tipa serviss, kur legāli var skatīties aktuālās sezonas, tad nebūtu tik traki. Bet LV pat Netflix nav pieejams.

Kristaps Skutelis

Būs. Varbūt pat pavisam drīz.

davfreim

Tieši tā, arī būtu gatavs maksāt, ja varētu redzēt seriālus tikpat laicīgi cik USA. Pie mums nav iespējams skatīties neko legāli, par saprātīgu ciparu, tā ir problēma.

Man daudz ērtāk ir atstāt kompi ieslēgtu, utorrentā RSS feed, no rīta piecelties, pakustināt peli un uzspiest play, jo sērija jau mani gaida.

x

Kas vispār ir piratizētais seriāls, kā par Karību jūras pirātiem, kurā teju visi aktieri attēlo pirātus?
Vikingi arī savā ziņā bija pirāti. Laikam arī Torņa spēlēs bija kaut kādi laupītāji, bet to neesmu redzējis.

Imants Imants

Noskatījos dažas sērijas… Drausmīgi daudz vardarbības, turklāt tā tiek parādīta atbaidoši naturālistiski. Manuprāt tas ir līdz šim vissadistiskākais, vismazohistiskākais un visdepreesīvākais seriāls – pilns bezcerīga izmisuma un lopiskuma.

Kristaps Skutelis

Mhm, patiešām skatāms seriāls. Sākumā arī bija gana daudz plikumu. Ja patīk skaisti nofilmēta vardarbība, tad ir vērts uzmest aci arī Hanibālam :)

Vārds

Esi uzķēris seriāla būtību.
Vizualizēta apostatizējušo Rietumu morālā agonija pseidoviduslaiciskā ietērpā.
Vikingi vismaz diezgan autentiski rekonstruē vēsturi un rāda kā mūsu sencīši dzīvojuši.

Raimonds Talcis

Tik tiešām ja būtu iespēja skatīties seriālus legālā veidā Netflix (un tmalīdzīgi servisi) es noteikti maksātu. Nēesmu 100% pārliecināts bet ne visiem seriāliem jaunākās sērijas uzreiz ir pieejamas Netflix servisā (izņemto Netflix ekskluzīvos seriālus), jo bija iespēja aplūkot Netflix saturu norvēģijā un tur nebija vissas svaigākās sērijas man zināmiem seriāliem (Piemēram: Dexter visas sērijas nebija piejamas 2014 gada decembrī, bet seriāls bija beidzies 2013 gad septembrī).

ervinsasaris

https://www.netflix.com/lv/ laikam jau ka pat ir parādījies, neesmu gan pats neko tur vēl mēģinājis

Krotow

1990-to gadu roļevikiem sākusies renesanse. Toreiz paši taisīja tērpus, zobenus u.c. atribūtus un gāja pa mežiem čupoties. Kolēģis ar ķērienu metāla knibināšanā toreiz bruņukreklu uztaisīja :) Mūsdienu analogi tādi nīkulīgi iznākuši – prot tikai pumpēt un skatīties.