HTC nākas ķerties pie jaunas pārdošanas vecināšanas, jo šī gada modeļi One M9 un One A9 nav diez ko iepriecinoši, un to pārdošanas apjomi esot niecīgi. Tieši tāpēc uzņēmums izveidojis klientu iesaistes programmu HTC Preview. HTC Preview programmas ietvaros būs iespēja izmēģināt vēl neizlaistu HTC programmatūru un pat viedierīces. Pretī HTC sagaida ierosinājumus produktu uzlabošanai.

HTC Preview ietvaros, visticamāk, nebūs pieejami nekādi slepeni ražotāja projekti, tomēr, kas to lai zina… Reģistrācija aizņem aptuveni 5 minūtes, turklāt HTC piedāvā HTC Preview programmu Eiropā un pat Latvija ir iekļauta sarakstos. Lielākas iespējas būs esošiem HTC viedtālruņu īpašniekiem, jo tie saņems testēšanai paredzētu programmatūru. Atliks vien ievadīt sava viedtālruņa IMEI kodu. IMEI numuru var uzzināt, mobilajā tālrunī ievadot *#06#. Ja šis variants nestrādā, jāskatās platē zem/virs tālruņa akumulatora vai uz iepakojuma kastes.

Tehnoloģiju entuziastiem un HTC viedtālruņu īpašniekiem varbūt pat ir vērts reģistrēties.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Nettwerk Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Nettwerk
Guest
Nettwerk

Labs meeginaajums, bet nu par veelu jau diemzheel, jo esosho lietotaaju skaits diez vai notureesies un vai pieaugs shaubos. Bet lai nu izdodas.