web analytics

“Monea” piesaistījusi 800 000 eiro investīcijas un plāno attīstīt savu darbību visā Baltijā

Jaunākie raksti

Satechi prezentējis lādētāju, kurā var uzlādēt līdz pat piecām Apple ierīcēm

Šī gada CES 2021 izstādē Satechi prezentējis jaunu aksesuāru mobilo telefonu un planšetdatoru lietotājiem. Šis produkts tiek īpaši mērķēts...

“Cradlewise” rada mākslīgā intelekta kustinātu šūpuli, kas palīdzēs mazulim ātrāk aizmigt

Labs miegs ir tas, ko īpaši novērtēs jaunie vecāki, kuri bieži vien tā kārtīgi izgulēties nevar mēnešiem ilgi. Tā...

Savulaik populārais “Renault 5” atgriezīsies kā elektriskais hečbeks

Francijas autoražotājs "Renault" apstiprinājis, ka tas radīs jaunu versiju savulaik populārajam "Renault 5" hečbekam. Jaunais auto būs daļa no...

Zaļo tehnoloģiju akselerators attīstīs ilgtspējas uzņēmumus Baltijā

Lai veicinātu tādu inovāciju attīstību, kas piedāvā ilgtspējīgus risinājumus un tiecas uz labāku nākotni, Swedbank Latvija kopā ar tehnoloģiju...

Arī Xiaomi krīt Trampa nežēlastībā

Lai arī Donaldam Trampam prezidenta amats būs jāpamet jau pavisam drīz, tomēr vēl arvien norit aktīva cīņa ar ārējo...Pašmāju mobilās maksājumu aplikācijas “Monea” izstrādātājs sācējuzņēmums (start-up) SIA “Monetizator”, tālākai uzņēmuma attīstībai piesaistījis papildu finansējumu. Pateicoties kopējām šogad piesaistītajām 1 050 000 eiro investīcijām, “Monetizator” nostiprinās “Monea” pozīcijas Latvijā, kā arī uzsāks darbību Igaunijā un Lietuvā.

Starpbanku mobilās maksājumu aplikācijas “Monea” attīstībai un pozīciju nostiprināšanai Latvijā, kā arī uzņēmuma darbības uzsākšanai Lietuvā un Igaunijā, uzņēmumam šonedēļ papildus piesaistīts tā dēvētais “sēklas” finansējums (seed round) 800 000 eiro apjomā (kopējais šogad piesaistītais finansējums ir 1 050 000 eiro). Pēc investoru veiktā ieguldījuma, “Monetizator” kapitāldaļu vērtējums ir sasniedzis 4 miljonus eiro.

Par uzņēmuma padomes priekšsēdētāju kļuvis ilggadējais banku nozares pārstāvis, “Nordea” bankas vadītājs un šobrīd finanšu un investīciju uzņēmuma “Callidus Capital” vadošais partneris un dibinātājs Valdis Siksnis. Padomē strādās arī “Expansion Capital” valdes priekšsēdētājs Ēriks Fricsons un privāto investoru pārstāvis Armands Garkāns.

Valdis Siksnis: “Lai arī šobrīd cilvēki vēl ir atturīgi, izvēloties lietot mobilos maksājumus, vairums pētījumu liecina, ka jaunu tehnoloģisku risinājumu attīstības rezultātā jau tuvāko gadu laikā situācija strauji mainīsies un mobilie maksājumi kļūs populārāki par internetbankas pārskaitījumiem un pat karšu norēķiniem. Esmu pārliecināts, ka inovatīvā un ļoti ērtā “Monea” jau pavisam drīz pierādīs sevi kā veiksmīga starpbanku mobilo maksājumu tehnoloģija, kuru plaši izmantos Eiropā. Arī mēs leposimies, jo tā ir radīta Latvijā!”

“Monetizator” dibinātāji ir četri “Monea” idejas autori – Gatis Kokins, Mārtiņš Kalniņš, Ģirts Kalniņš un Mārtiņš Bērziņš.

Mārtiņš Kalniņš, “Monetizator” valdes loceklis: “Esam patiesi pagodināti, ka par “Monetizator” padomes priekšsēdētāju kļuvis Valdis Siksnis, kurš “Monea” zīmola attīstību uzņēmies virzīt Eiropas Savienībā.

Mūsu, „Monea“ radītāju, sapņi ir bez robežām un mērķi – ambiciozi. Šodien dzīvojam tehnoloģiju laikmetā, kurā uzvarēs ātrākais, ērtākais un – pirmais. Tas, kurš citiem būs soli priekšā. Un „Monea“ tāds ir – skaidras naudas norēķini, lai paliek vēsturei. Dzīve ir strauja, laika kļūst arvien mazāk, un kāpēc to zaudēt, lietū un sniegā stāvot pie bankas automāta, lai atdotu parādu draugam. Mēs gribam drošus maksājumus veikt vien ar pāris pieskārieniem viedtālrunī! Un „Monea“ to piedāvā! “

“Monetizator” ir pirmā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) licencētā maksājumu iestāde Latvijā, kas drīkst veikt bezkonta naudas pārvedumus un izlaist maksājuma instrumentus.

Lai lietotu aplikāciju “Monea”, to ir nepieciešams lejupielādēt savā mobilajā viedtālrunī, izmantojot App Store vai Google Play sniegtās iespējas. Pēc veiksmīgas lejupielādes ir jāreģistrē savs konta numurs (IBAN) un maksājumu karte (Visa, Mastercard). Būtiski, ka lietotāja kartei jābūt aktivizētai maksājumu veikšanai internetā. Pēc veiksmīgas reģistrācijas lietotājam būs iespēja veikt gan maksājuma pieprasījumu, gan naudas pārskaitījumu jebkuram savas telefongrāmatas kontaktam, naudu pārsūtot starp bankas kontiem vien dažu minūšu laikā. Šī iespēja pastāv arī gadījumā, ja saņēmējs vēl nav “Monea” lietotājs. Plašāka informācija par aplikāciju “Monea” ir pieejamas mājaslapā: www.monea.me.

Aicinu noklausīties radio Star FM rīta raidījuma “Zoopasta” tehnoloģiju rubrikas ietvaros notikušo interviju ar “Monea” līdzdibinātāju Mārtiņu Kalniņu:

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: