More
  Reklāma

  Mitsubishi eX Concept saņēmis papildinātās realitātes instrumentu paneli

  Jaunākie raksti

  Vēl pirms Tokija autošova Mitsubishi pasteidzies ar eX Concept parādīšanu. Kā jau tas konceptauto ierasts, arī eX Concept izskatās pēc kosmosa kuģa, bet šādās formās sērijveida automašīnu no ražotāja, visticamāk, tuvāko divdesmit gadu laikā neredzēsim. Mitsubishi aprīkojis eX Concept ar papildinātās realitātes iespējām, kas centīsies nākotnē aizvietot šobrīd aktuālo HUD jeb attēla projicēšanu uz priekšējā stikla.

  eX Concept vadītājam nenāksies novērst skatu no ceļa, jo visa nepieciešamā informācija no instrumentu paneļa un izklaides sistēmas būs redzama ar papildinātās realitātes iespējām tieši redzeslokā. Noteikti daudzi atzīmēs, ka filmas atskaņošana un pat dažādi ikdienā lieki automašīnas rādījumi var novērst vadītāja uzmanību, tomēr konceptauto šāda veida izrādīšanās ir pieļaujama.

  eX Concept spēs brīdināt vadītāju ar šobrīd GPS navigatoros iekļautām iespējām par ātruma ierobežojošām zīmēm, braukšanas virzienu, nogriešanās joslām u.tml. eX Concept spoguļi aizstāti ar augstas izšķirtspējas kamerām. Pārējās konceptauto detaļas ir piezemētākas. eX Concept uzstādīti divi elektromotori, kas nodrošina četru riteņu piedziņu. Par eX Concept akumulatoru nav nekas zināms, bet Mitsubishi sola aptuveni 400 kilometru nobraukšanu ar vienu uzlādi, ko neviens nekad nevarēs pārbaudīt.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma