Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung un Sony skaudīgi atbild Apple prezentācijai

  Jaunākie raksti

  Jau jauno Apple viedierīču prezentācijas dienā Sony savā Twitter kontā izvietoja izaicinošu pašreklāmu, lai priekšlaicīgi pasmietos par Apple iPhone 6s akumulatoru. Lai arī šī gada Apple iPhone 6s prezentācija neizraisīja tīmeklī tik lielu kņadu kā pagājušā gada Apple iPhone 6 un iPhone 6 Plus, tomēr vēl arvien ir pilnīgi skaidri zināms uzvarētājs – kamēr pie Apple veikaliem pulcēsies iPhone 6s fani un viedtālrunis tiks pirmajās dienās pārdots miljonos eksemplāru, Sony mocīsies ar sava flagmaņa Xperia Z5 Premium pārdošanu un varbūt pat novešanu līdz gatavai stadijai.

  Sony Xperia Z5 sērija un 4K ekrāna flagmanis Xperia Z5 Premium pirmo oficiālo parādīšanu plašākai publikai piedzīvoja IFA 2015 ietvaros Berlīnē, bet tur Xperia Z5 Premium bija novietots stikla būrī, tāpēc daudzi uzskata, ka viedtālrunis vēl nav pabeigts un gaida sava sapņu prinča skūpstu, lai mostos no dziļā miega.

  Reklāma
  Advertisement

  Samsung arī nespēj noturēties un Twitter izvietots aicinājums skatīties jau šobrīd pieejamā Galaxy S6 edge+ iegādes virzienā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  davfreim
  11.09.2015 10:55

  Skaudība traka lieta :)

  11.09.2015 11:48
  Reply to  davfreim

  Viens no septiņiem nāves grēkiem!

  Egleskoks
  11.09.2015 19:34
  Reply to  Artis Abols

  Ko var ar debīlo kristiešu murgojumiem ņemties – “nāves grēkiem” – ne tur nāve, ne tur grēki, skaudība vienkārši ir muļķīgi smieklīga padarīšana ;)

  Kristaps Pūtelis
  12.09.2015 11:57
  Reply to  Egleskoks

  Humora izjūtas trūkums arī ir diezgan smieklīga padarīšana :D

  Reklāma