Reklāma

Latvijā uzsākta iPhone 6 un iPhone 6 Plus pārdošana (papildināts)

Jaunākie raksti

HMD Global sola Nokia viedtālruņiem atjauninājumus trīs gadu garumā

HMD Global paziņojis, ka Nokia vidējās klases viedtālruņi saņems lielos Android laidienus veselus trīs gadus, budžeta klasē Nokia pircēji var...

Francija ekoloģijas apsvērumu dēļ grasās aizliegt īsos iekšzemes lidojumus

Laikā, kad mēs tik daudz runājam par piesārņojumu un Zemes nākotni, vairs jau nav noslēpums, ka vieni no lielākajiem...

Apple pētīs vai ar Apple Watch var noteikt koronavīrusa saslimšanu

Pēdējā laikā Apple, sadarbojoties ar dažādām universitātēm un iestādēm un izmantojot uzņēmuma viedpulksteni Apple Watch, aktīvi pēta vai ar...

Eiropas Savienība apsver mākslīgā intelekta ierobežošanu publiskajā telpā

Eiropas Savienība (ES), iespējams, apsver ierobežot mākslīgā intelekta izmantošanu. Kāda nopludināta projekta priekšlikumā ES pauž stingru nostāju attiecībā uz...

Patriot Viper Gaming izlaiž jauno VP4300 PCIe Gen4 x4 M.2 2280 SSD

VIPER, kas ir preču zīmes PATRIOT spēļu zīmols izlaiž savu Viper VP4300 PCIe Gen4 x 4 NVME M .2...

Septembra sākumā Apple prezentēja jaunos iPhone 6 un iPhone 6 Plus, viedtālruņus, Apple Watch viedpulksteni un Apple Pay mobilo maksājumu sistēmu. Dažas nedēļas vēlāk jaunie telefoni nonākuši pārdošanā lielākajos tirgos un no šodienas tos var iegādāties arī Latvijā.

Informācijas komunikācijas tehnoloģoju uzņēmums AS “Capital” paziņo par jaunākās paaudzes Apple iPhone 6 un Apple iPhone 6 Plus viedtālruņu tirdzniecības uzsākšanu Latvijā.

No 24. septembra AS “Capital” klientiem, iegādei pieejami Apple iPhone 6 un Apple iPhone 6 Plus modeļi ar 16GB, 64GB un 128GB iebūvēto atmiņu pelēkā, sudraba un zelta krāsā. Pirmo modeļu cena iegādājoties ierīces uzreiz būs sākot no 999 EUR.

“Jaunākās paaudzes iPhone modeļi jau šobrīd pārspējuši visus līdzšinējos Apple uzstādītos priekšpasūtīšanas un pārdošanas rekordus gan pirmajai diennaktij, gan pirmajām trīs dienām. Neparedzēti augstais pieprasījums radījis aizkavēšanos ierīču piegādē un pasūtījumu izpildē visā pasaulē. Tādēļ iPhone 6 un iPhone 6 Plus pirmo Latvijā pieejamo modeļu sākuma cena sasniegusi 999 EUR atzīmi.” skaidro AS “Capital” tirdzniecības direktors Aigars Bērziņš.

  • Apple iPhone 6 (16 GB): 999 eiro
  • Apple iPhone 6 (64 GB): 1099.00 eiro
  • Apple iPhone 6 (128 GB): 1199 eiro
  • Apple iPhone 6 Plus (16 GB): 1099.00 eiro
  • Apple iPhone 6 Plus (64 GB): 1199 eiro
  • Apple iPhone 6 Plus (128 GB): 1299 eiro

Jaunākās paaudzes Apple iPhone 6 un iPhone 6 Plus jau no šodienas pieejami “Capital City” Apple Premium Reseller veikalos T/P “Alfa” Brīvības gatvē 372 un T/C “Rīga Plaza” Mūkusalas ielā 71, kur tos iespējams izmēģināt un iegādāties sev piemērotāko modeli, kura izvēlē palīdzēs Apple sertificēti produktu speciālisti.

Kur un kad Latvijā vēl var iegādāties iPhone 6 un iPhone 6 Plus?

AboluVeikals.lv vadītājs Mārtiņš Švāns telefonsarunā norādīja, ka pie viņiem jaunie iPhone 6 un iPhone 6 Plus pārdošanā parādīsies pēc pāris nedēļām, taču jau tagad var apskatīt jauno iPhone 6 cenas (tās ir zemākas nekā Capital) un tos rezervēt.

iDeal veikalu vadītājs Mārtiņš Amtmanis pavēstīja, ka “Dotajā brīdī iPhone 6 oficiālā tirdzniecība mūsu reģionā vēl nav uzsākta. Prognozētais oficiālās tirdzniecības Latvijā uzsākšanas datums ir 25.10.2014. iDeal šobrīd strādā pie cenu lapas un centīsimies to publicēt līdz piektdienas, 26.09., vakaram. Sekojiet www.facebook.com/ideallatvia un www.ideal.lv. Prognozējam, ka iPhone 6 cenām vajadzētu sākties zem 800 EUR atzīmes. 6 Plus, attiecīgi, zem 900 EUR. Par fizisku tālruņu pieejamību patreiz grūti spriest, bet darīsim visu, lai uz 25.10. mums šīs ierīces būtu pieejamas veikalos.”

Vienīgais oficiālais iPhone izplatītājs (operators) Latvijā LMT pavēstīja, ka: „LMT ir vienīgais oficiālais iPhone izplatītājs Latvijā, tāpēc tikai LMT var garantēt, ka telefons būs piemērots Latvijas tirgum, tai skaitā korekti darbosies 4G tīklā. Aicinu iPhone entuziastus saglabāt vēsu prātu un sagaidīt oficiālo iPhone 6 un 6 Plus tirdzniecības uzsākšanu Latvijā. Tādējādi nevajadzēs pārmaksāt un ar LMT Atvērtais piedāvājumu jau pēc sešiem mēnešiem varēs telefonu samainīt pret citu vai atkal pret jaunu iPhone modeli, tiklīdz tas iznāks.”

Interesantā kārtā (tāpat kā pagājušajā gadā) Tele2 ir pasteidzies un jau sāk saviem klientiem piegādāt jaunos telefonus. Lūk, uzņēmuma komentārs: “Tele2 korporatīvie klienti, kuri bija pieteikušies iegādāties iPhone 6, to saņēma jau vakar, 23. septembrī. Savukārt no šodienas Tele2 piedāvā tirdzniecībā iPhone 6 arī privātpersonām – gan Tele2, gan citu operatoru klientiem. Apple jaunākos viedtelefonus Tele2 piegādā viens no vadošajiem Eiropas telefonu distributoriem, savukārt Tele2 nodrošina telefona garantiju 24 mēnešus.

Ikviens interesents ir aicināts apskatīt un izmēģināt jauno “iPhone 6” “Tele2” klientu apkalpošanas centros Rīgā “Alfā”, “Spicē” un Merķeļa ielā 17/19. “Tele2” korporatīvie klienti varēs iegādāties jaunāko “iPhone 6”, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties “Tele2” Biznesa klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 42. Privātpersonas ir aicinātas apmeklēt “Tele2” mājas lapu (www.tele2.lv) vai kādu no 41 “Tele2” klientu apkalpošanas centriem 21 Latvijas pilsētā un pieteikties iegādāties “iPhone 6”. Ņemot vērā lielo interesi, “Tele2” paredz, ka pieprasījums pēc jaunā viedtelefona būtiski pārsniegs piedāvājumu, tādēļ uzņēmums lūdz klientus būt saprotošiem un paciesties dažas dienas līdz tiek saņemta kārtējā piegādes partija. Sākotnēji “Tele2” piedāvā “iPhone 6” ar 16GB iebūvēto atmiņu pelēkā, sudraba un zelta krāsā, izvēloties iegādāties nomaksā vai uzreiz par pilno cenu 999 eiro. “iPhone 6 Plus” “Tele2” piedāvās tirdzniecībā drīzumā.”

Pirmā iPhone partija jau ir izķerta un Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis komentē šādi, “Pieprasījums pēc jaunā viedtelefona ir būtiski pārsniedzis piedāvājumu, un šobrīd gandrīz visi iPhone 6 ir izķerti. Vairāki simti klienti ir izmantojuši iespēju un pieteikušies rindā Tele2 klientu apkalpošanas centros un mājas lapā. Tuvāko dienu laikā mēs saņemsim kārtējo piegādes partiju, tāpēc lūdzam mūsu un citu operatoru klientus būt saprotošiem un paciesties vēl dažas dienas.”

Reklāma

56 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
56 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Žans

300 Eiro navars – skaisti(salīdzinot ar Eiropas Apple Store cenām)

Kristaps Skutelis

Nevajadzētu domāt, ka par šādu summu “uzvārās” tikai viens (pēdējais) pārdevējs.

Žans

Zinu, ka visi. :) Es jau uzmetu aci uz autobusa biļeti līdz Berlīnei un atpakaļ maksā 90 eiro. Paliek vēl 210 eiro ēdienam un izklaidei. :D

aigi

Atzīšos, ka diezgan slimi par stiklu maksāt 1300€. Ja man vajadzētu izvēlēties, tad par šādu naudu es nopirktu labu karbona šosejas velo, kas dotu lielāku ieguvumu gan veselībai, gan dabai… Mans smartfona max. cenas līmenis ir 600€. Bet nu, katram sava doma.

Kaspars Žogots

Approved! Bet apple funboys kustība ir gandrīz kā islāma džihādisti nozombētības līmeņa ziņā.

davfreim

Hei bezsmadzeņu radījumi, tieši tik maksā iPhone bez ucenojuma, tas, kas LV grib uzvarīties cilvēki, tā ir cita liet.

aigi

Kur, var 6 plus 128GB nopirkt par 600€? ASV 750€ + shippings + nodokļi. UK ap 1000€ tāpat arī DE. Pats esi bezsmadzenis…

Kristaps Skutelis

Vēl arī jāņem vērā, ka ASV vēl īsti nav pilnībā atbloķētu iPhone 6. Pagaidām ir kaut kāds dīls ar T-Mobile, kas to traucē brīvi lietot ārpus ASV.

Rinalds

Tu esi lielaks bezsmadzenis neka Tu kadu citu par tadu sauc. Par nodokliem vins neruna, vins runa par 300Eur uzcenojumu pret citam Eiropas valstim. Dodoties uz turieni un noperkot Tu uz pasu iPhone vinne 300Eur, kas ir nesaprotami. Pat Danija kur dzivosana ir krietni dargaka iPhone maksa letak neka Latvija. Un nevajaga runat, ka LV uz telefonu pelna 5Eur..

Kaspars Žogots

iPhone bez uzcenojuma maksā 1300€? Tu esi smadzeni kaut kur pazaudējis? Ražošanas izmaksas 6. iPhonam vispār ir 300$, labi serviss utt šo to maksā un par 650$ (505€) vēl to kluci varētu pirkt – tieši tik viņš maksā ASV bez kontrakta. Ja tavuprāt vairāk kā divas reizes lielāka cena ir bez uzcenojuma, tad man tevis ir žēl, nē labi nav žēl – tā tik turpini, ar karogu rokās!

Kristaps Skutelis

Tas, ka ierīces detaļu izmaksas ir tie 200-300 dolāri nebūt nenozīmē, ka nav citu izmaksu. Programmatūra, mārketings, atbalsts un licences ir tikai dažas no papildus izmaksām, ko no malas izrēķināt ir neiespējami. Protams, Apple par katru pārdoto produktu saņem pamatīgu peļņas procentu, tomēr nevar zīlēt ierīces izmaksu tikai no dzelžu cenām.

Hals

Jūs visi bezsmadzeņi esat? Nopirku Xperia P, tagad lago uz nebēdu, bet neko darīt!!

Kaspars Žogots

Ja gribi saprast kāds ir androīds pērc nexus ierīci, kur tas ir tāds kā to ir izdomājis google, nevis ar kaut kādām ādiņām un launcheriem apaudzēts hibrīds

krooka

Un ar karbona velo Tu brauksi ciemos pie visiem tiem, kuriem gribi piezvanīt? Dīvaini salīdzinājumi…

aigi

kapēc nē? pazvanīt var par 50€ vērtu telefonu. Lietot soc. tīklus vai ofisa programmas var telefonā par 150€ par, izmantot telefonu kā multimēdiju un izklaides centru var 300€ vērtībā. Kapēc izgāzt 1.2t€. man pašam ir HTC M7 par 400€, kas arī ir metāla, ar lielāku displeju, ar iebūvētu 32GB atmiņu, kuru nevaru aizbāzt ar visādu draņķību, jo viss glabājas mākoņos.
Cena nav adekvāta. Te pa neiet runa par +300€ it kā LV uzcenojuma. Performance-price neiet kopā Ābolam Eiropā.

Mārtiņš Kažemaks

Cena veidojas no pieprasījuma pēc produkta un esošā piedāvājuma, ja pieprasījums ir liels, tad uzņēmums drīzāk ir zaudētājs, ja cenu nolaiž uz zemāku, tā kā cenu celšana neizbrīna. Ja iemācīsies pārdot ūdeni iestāstot ka tas palīdzēs zaudēt svaru un domāt 3x ātrāk, un būs cilvēki kas uzķeras, tad arī to varēs tirgot par 100Eur litrā. Bet ne tikai pārdošanas māksla cenu ceļ, arī produkta kvalitāte, jo kā redzam ar katru jauno modeli pieprasījums tikai aug atšķirībā no citiem Capital visdrīzākais ir iepircis kādus dažus desmitus telefonu un vairāk mārketinga pēc šo soli izvēlējās ar dārgajām cenām. Biju iegājis apskatīt un… Read more »

Peteris Birznieks

Karbona šoseja par 1300 Eur kur, parādi man arī to vietu ? Pagaidām pat vidēji aprīkotu alumīniju neesmu atradis zem 1,5 K :) Bet jau redzot pirmās jūzeru atsauksmes – salocījšies, saliekušies iphone neliekas ka pat 600 eur būtu prātīgs ieguldījums par tādu aparātu. Ja agrāk, tehniski sīkumi pa revīzijām pēc kārtas kaut cik labojās, tad šis laikam vairs nebūs labojams.

Roberts Bite

Cenu salīdzinājums starp capital – pieejams tagad un āboluveikals ‘pēc pāris nedēļām’ īsti korekts tomēr nav. – Pēc tām mistiskajām pāris nedēļām būs pilnīgi cita situācija gan pieejamības, gan cenu ziņā.

Kristaps Skutelis

Tieši tā. Capital ir izvēlējies būt pirmais, bet “maksā” ar milzu cenu. Citi sagaidīs zemākas cenas un tad uzsāks pārdošanu. Divas dažādas pieejas.

Kristaps Skutelis

Pagaidām nekas neliecina, ka tā izbīdītā kamera ir “ražošanas nepilnība”. Klīst baumas, ka tāds uzbūves/dizaina risinājums varētu būt saistīts ar kameras aksesuāriem. Ir jāpagaida par šo vairāk informācijas. Apple nav tā kompānija, kas tādus dizaina izņēmumus taisītu tāpat vien.

LOOK

Ja kameras actiņa būtu kādas malas centrā, jautājumi nebūtu. Bet stūrī izbīdīts elements neļauj lietot iP6 kad tas nolikts uz kādas plaknes (tas šūpojas!!!)
Līdz šim aksesuāriem nevajadzēja izbīdītu actiņu.

Andis

Nu, ko, visi sazombētie uz veikalu pēc iPhone!:D Par to pašu naudu var nopirkt 2 ļoti labus telefonus…

Mārtiņš V

Ļausim cilvēkiem izvēlēties pašiem to ko pirkt un ko nepirkt! Galu galā arī mums uz ielas brauc auto, kas maksā tikpat cik blakus braucoša auto bamperis!

Kaspars Žogots

Par to neviens nestrīdās, brīva valsts, brīva izvēle – jautājums jau iet par cenas adekvātumu. Bugatti eiropā maksā aptuveni tik pat cik amerikā ar minimālu atšķirību, bet ābols nez kāpēc atceļojot uz eiropu kļūst divas reizes vērtīgāks. Un tikai nestāstiet te man par nodokļiem – nevienā valstī nodoklis nav 100% no preces cenas.

davfreim

Vai cik daudz boot.lv pokemoni te saskrējuši komentāros! Viens bļauj, ka viņam vajag visdārgāko modeli un tam būtu jāmaksā tik, cik bāzes modelim, cits bļauj, ka visi LO**, jo viņiem ir nauda un grib kaut ko pirkt, ja nepērc lētu plastmaskluci, tad **** ESI!

iPhone maksā oficiāli 699Eur, iPhone Plus 799eur par bāzes modeļiem, cenas Apple Store!

Latvijā grib uzvārīties, jo lētāk ir aizbraukt uz Vāciju, nopirkt telefonu un atbraukt atpakaļ, nekā pirkt pie Capital.

arvix

Pie tam USA appstore Plus 16gb maksa 749 USD kas sastāda 590.93 EUR (kas ir lētāk nekā nopirkt HTC One M8 vai Samsung S5)

Tas ka pie mums tauta grib uzvārīties visur un ar lieliem % ir sen skaidrs, bet tas jau nevienam nespiež maksāt 1000EUR. Piemēram es ja izdomātu ņemt IPhunu meklētu kādu paziņu kurš brauks uz USA un taur palūgtu vīnam man to nopirkt :)

Kristaps Skutelis

Atkārtošos vēlreiz, no ASV pagaidām nevajadzētu pirkt šo ierīci, jo tas vēl nav pilnībā unlocked.

arvix

Bet tas ir tikai laika jautājums ;)

ProxyFromDeep

Anloks ir iespējams , bet tas maksā naudiņas x)
cik tieši maksā – tas atkarīgs no operatora kuram aparāts ir piesastīts un modeļa , kā arī jāņem vērā atsevišķās situācijās esosās aktivizāciju sāpes ( piemēram telefons skaitās siets pie operatora x , bet nav aktivizēts . bet atbloķēt var tikai aktivizētu , vai arī cdma versiju “jaukumi” )

Jā protams cenu staprība “spārda” , bet …
ja gribi šikas rakutiņas – esi gatavs stiprāk piepūst vaidziņus kalniņā tās velkot

citādi sanāks žanra klasika studenti ar 7-sērijas Bmw kas metās pa 2vītim degvielai lai .. nu paši saprotat :D

Kaspars Žogots

Bāzes modelis no visdārgākā modeļa atšķirās tikai ar atmiņas apjomu, un jā, uzražot 128 GB atmiņas moduli ne tuvu neizmaksā par 200EUR dārgāk nekā 16GB moduli. Jautājums – Kāpēc tik liela cenas atšķirība starp modeļiem? Tavs arguments ir invalīds. Ir vēl argumenti?

Kaspars Žogots

Palasi zināšanai – “Kā vēsta tirgus izpētes kompānijas IHS analītiķu sniegtā informācija, iPhone 6, kas apgādāts ar 16 GB iebūvēto atmiņu, detaļu un ražošanas izmaksas sastāda tikai 200 ASV dolārus, savukārt šī paša modeļa 128 GB versijas izveidošana Apple izmaksā 247 dolārus. iPhone 6 Plus gadījumā 16 GB viedtālruņa detaļas un tā salikšana maksā 216 dolārus, bet 128 GB versija ir par 47 dolāriem dārgāka, lēš analītiķi. Eksperti lēš, ka katrs iPhone 6 un iPhone 6 Plus modelis kompānijai ienes peļņu aptuveni 70 procentu apmērā no ierīces cenas. Apple jau iepriekš ir izcēlušies ar spēju gūt iespaidīgu peļņu no saviem… Read more »

Kristaps Skutelis

Here we go again: “Tas, ka ierīces detaļu izmaksas ir tie 200-300 dolāri nebūt nenozīmē, ka nav citu izmaksu. Programmatūra, mārketings, atbalsts un licences ir tikai dažas no papildus izmaksām, ko no malas izrēķināt ir neiespējami. Protams, Apple par katru pārdoto produktu saņem pamatīgu peļņas procentu, tomēr nevar zīlēt ierīces izmaksu tikai no dzelžu cenām.”

Kaspars Žogots

Kristap – ar šo citātu es bekapoju savu apgalvojumu ko izteicu vienu komentāru augstāk, lai tās nebūtu tikai tukšas pļāpas – jebšu to ka 16GB no 128GB versijas cenā atšķiras par 200 EUR un tas nav normāli. Šajā ražošanas izmaksu apskatā redzam, ka “16 GB viedtālruņa detaļas un tā salikšana maksā 216 dolārus, bet 128 GB versija ir par 47 dolāriem dārgāka, ” starpība starp versijām ir 47$, ko potenciāli var minēt kā starpību starp atmiņas moduļu cenu, kas nu nekādi pat ne tuvu nav 200 EUR. Līdz ar to man ir jautājums, kas vēl ir labāks 128GB versijai atšķirībā… Read more »

Kristaps Skutelis

Par to lielo cenu starpību vienādām ierīcēm ar dažādiem atmiņas apjomiem jau esmu rakstījis iepriekš un ar šo kaiti slimo pilnīgi visi tehnoloģiju ražotāji. Es pieņemu, ka tas ir saistīts ar produktu segmentāciju. Proti, lai arī gadžets ir viens, bet tā atmiņas apjoms ir pietiekami būtisks parametrs, lai varētu vēl smalkāk sadalīt pircējus. Bizness ir un paliek bizness. Par čakarēšanu ne īsti piekrītu, jo paši pircēji ar saviem maciņiem izlemj kuru atbalstīt. Te drīzāk jārunā par to kā vienam tehnoloģiju ražotājam izdodas panākt situāciju, ka cilvēki ir gatavi par ierīci izdot 2x vairāk naudas nekā būtu normāli. Ja to spētu… Read more »

Kaspars Žogots

Par čakarēšanu runājot – Es pazīstu vairākus cilvēkus, kuri pērk iPhonus tāpēc, ka viņi esot forši, viegli lietojami, un vienkārši vislabākie pasaulē (tie ir viņu argumenti), tajā pašā laikā viss ko viņi ar to dara ir – zvanu veikšana, īsziņu sūtīšana, whatsups un pa reizei uzņem kādu bildi un neizmanto neko no pārējiem 95% iespēju un šādu cilvēku (es esmu gatavs saderēt) ir vairākums, kuri necērt neko no tehnoloģijām, bet skrien pakaļ tam kas esot forši, jebšu seko baram, un viņi nu ne kādi nav tie kas var kaut cik pamatoti izvērtēt vai viņi tiek čakarēti vai nē, jo doma… Read more »

kursors

Tu varētu sarderēt ar mani, par to, ka lielākā daļa cilvēku izmanto tikai 5% no āboltelefona iespējām. Sākumā vienosimies par to, pēc kuriem parametriem mērīt: pēc visu iespējamo aplikāiciju daudzuma, atmiņas noslogotības, standarta iekļauto funkciju izmantošanas, batarejas kapacitātes izmantošanas, podziņu izmantošanas vai kāda cita parametra.

Vēlos arī atgādināt, ka jebkura cena, par kuru ir iespējams pārdot produktu ir adekvāta. To nosaka tirgus, nevis viens indivīds kā Tu. Neviens taču neraksta, ka Red Bull vai Coca Cola tirgošana veikalā ir čakarēšana, bet daudzi tomēr zin, ka šo produktu pašizmaksa ir desmitus reizes mazāka kā veikala cena.

Kaspars Žogots

Loģiski, ka nosaka tirgus – ir pieprasījums būs piedāvājums, tāpēc jau es saku, ka dēļ tādiem auniem kas ir gatavi maksāt lielas summas par to par ko neko necērt cenas arī būs neadekvātas. Un jā redz par to pašu Red Bull vai Coca Cola – nevis neviens bet gan daudzi raksta, ka tā ir čakarēšana, ja neesi informēts nerunā. Ar šiem produktiem ir tas pats stāsts, kas ar āboliem. Tirgus piedāvā daudz labākus un veselīgākus produktus par samērīgākām cenām, bet auni pērk to ko masīvās mārketinga kampaņas viņiem ieborē nemaz nemēģinot domāt ar savu galvu. to pašu var attiecināt uz… Read more »

kursors

Paldies par izvērsto skaidrojumu. Tagad man visi tirgus principi ir skaidri. Vienīgi nav skadrs, kāds tad uzcenojums ir normāls, lai es nākamreiz pērkot kādu Tevis nosaukto BMW X5 nākamreiz nepārmaksāju :) ? Veikalā skrūves mēs pērkam ar 400% uzcenojumu (pie tam nevis no preces ražošanas pašizmaksas, bet gan izplatītāja cenas), bet pienam veikalā ir 30-40 % uzcenojums, pie tam, ir preces kurām ir loti niecīgs uzcenojums – piemēram kartupeļi tirgū.
Ja atgriežamies pie telefoniem, acīmredzama ir tendence, ka ir cilvēki, kuri pērk abolu un ir cilvēki, kuriem vienkārši tie riebjas dēļ visām iespējamām funkcijām.

Kaspars Žogots

Tevis pieminētais piens un vispār vairums pārtikas produktu ir paši pa sevi ļoti zemas pašizmaksas produkti, tā pat arī skrūves ja tu pirksi skrūves savam patēriņam tērējot tādu pašu summu kā par 1 iphonu tad tev tās skrūves pietiks visam mūžam un vēl bērni varēs skrūvēt, tā pat ar pārtiku, nopērc pienu pa 1000 eiro tev tur sanāks desmitiem hehtolitru, bet telefonu tak ir stilīgi mainīt katru gadu , kad parādās jauns modelis, vai sliktākajā gadījumā katru otro, tāpēc parēķini kādu naudas pienesumu tu dosi ābolu kompānijai un kādu piena ražotājam, vai skrūvju tirgotājam, kaut arī procentuāli uzcenojums it kā… Read more »

Mārtiņš

nu gan loģika, sanāk ka ferrari ir dārgs, jo ir auni kas gatavi par to maksāt simtiem tūkstošu un citiem auniem netiek piedāvāts par dažiem simtiem, lai visi auni var braukt ar premium klasi. Ne jau premium produkti inflāciju veido, bet ekonomikas attīstība un pirktspēja. Premium produkti vienmēr būs dārgāki nekā citu segmentu produkti, jo tāds ir to ražošanas mērķis un tur āboli iemācijušies uztvert pieprasījumu un realizēt vēlamo atšķirībā no kopētājiem, kas ar dažu tehnisku parametru uzlabojumiem mēģina it kā apsteigt, bet patiesībā līdz galam nepārbaudītu tehnoloģiju ievieš un rodas problēmas darbībā etc. Šobrīd liela daļa jūtas zirgā dēļ… Read more »

Kaspars Žogots

Nē, Ferrari ir dārgs jo tā pašizmaksa ir dārga, ferrari neštancē uz konveijera, lielākā daļa detaļu ir roku darbs un ražots tiek ierobežotās partijās, tāpēc pārdot par dažiem simtiem vai dažiem tūkstošiem nozīmētu pārdot zem pašizmaksas, tāpēc jau ferrari ir premium klase, ka viņš ir pamatoti dārgs. iPhone nav nekāda premium klase, štancēts tiek uz konveijera, ar viena no lētākā pasaulē darbaspēka rokām un netiek izmantots neviens premium klases izejmateriāls un izlaists tiek simtiem miljonu eksemplāros. Premium klases iPhonus ražo custom firmas ražojot mazās partijās un izmantojot par korpusa materiālu zeltu, sudrabu, platīnu vai svarovski kristālus un to visu darot… Read more »

Kaspars Žogots

Par tevis pieminētajām tehnoloģijām, kopētājiem un to problēmām. Sākumā par tehnoloģijām un kas ko kopē? NFC – android pieejams jau vairākus gadus, lielāki ekrāni – android pieejami kopš “dzimšanas” ar daudz augstākām izšķirtspējām kā iPhone (Apple nemaz pats neražo ekrānus, bet pērk no samsung un japan display), Softā – notifikācijas, quick toggles, Pay serviss androidos jau sen utt utjp, nākošajā iPhone noteikti prezentēs ko nebijušu – Qi wireless charging, kas androīdiem ir jau daudzus gadus. Par problēmām runājot – Pērc androīdu tādu kādu to paredzējusi Google, jeb Nexus sēriju. Nexus 5 ir viss manis augstāk minētais un viss strādā bez… Read more »

GundarsBarons

Prieks, ka vismaz kāds vēl spēj domāt ar smadzenēm. Redzi, šito lielākās daļas cilvēku stulbumu neizmainīsi, tā tas vienkārši ir.

Kaspars Žogots

Un tas ir nožēlojami.

GundarsBarons

Piekrītu. Vienkārši – nav jēgas cepties. Labs teiciens -“ļaujiet cilvēkiem izbaudīt viņu rīcības sekas”. Paziņu lokā ir daži tendēti uz Apple produkciju. Lielāku gānīšanos par savām ierīcēm neesmu dzirdējis. Un tad pēc brīža – bet Apple ir pats labākais! Cirks par velti. Tā leģenda, ka Android bieži lago jau no āboļfaniem tiek veidota. Skaidrs, ka jebkura tehnika kādreiz uzkarās. Ilgstoši perfekts var būt tikai lauznis :) Bet tā pārākuma izrādīšana – es krutāks, jo varu atļauties Apple! Interesanti ļautiņi.

Mārtiņš V
Mareks Matisons
James

Labāk tā vietā iegādāties Lumia 1520, kura ir daudz labāka (ne tikai pēc tehniskajiem raksturlielumiem).

KKTK

Jēziņ, pirms dažiem gadiem es par tādu naudu nopirku jaunu makbuku, kas strādā vēl aiz vien un problēmas nesagādā. Tagad tik maksā truba papļāpāšanai. Kur tā zeme griežas???

AZ

UK ābols 6 16gb maksā tikai par 40£ vairāk nekā Sony z3.man jau liekas,ka LV kā parasti pārspīlē ar cenu un tas neattiecas tikai uz telefoniem

valdis

heh – ņem un pērc :D http://www.tele2.lv/telefoni/iphone-6/#

lol

Cik brīnišķīgs raksts, aizmirsa tikai pieminēt, ka tie sūdi lokās.

GundarsBarons

Tieši tā! http://www.notepad.lv/iphone-6-plus-iegajis-interneta-folklora-bentgate-t17223.html
1300eur par trubu, kuru jābaidas stingrāk rokā paņemt… Bet tas tik un tā ir “labākais smartfons pasaulē”. Cirks par brīvu!

Plikpauris Džons

Katrai precei savs pircējs. Ja Tev nepatīk Apple, nepietiek naudas Apple produktiem… Nu lietu Just 5 un kulminē aiz priekiem, ka esi ietaupījis. Tikai Apple, kā pelnošs uzņēmums, kurā strādā mārketinga un dizaina ģēniji, ļoti labi saprot, ja ir tendence, ka pieprasījums ar katru jauno modeli tikai palielinās, tad virziens ir pareizs. Lai ko Tu te neklaigātu. Es lietoju jau 4. iPhone modeli (pa vidu vienu gadu palietoju HTC) un tad atgriezos pie iPhone. Mani apmierina kvalitāte un izpildījums iPhone gadījumā. Un ja es varu to atļauties, tad pērku… Ja nevaru, tad nepērku. Kāpēc jāraud par to cik Apple ir… Read more »

cv

Ja es redzēšu, ka blakus veikalam čikāns tirgo veikalā atrodamo maizi par 3x dārgāku cenu, un idioti pērk, es arī iejaukšos. Ar Apple ir TIEŠI TAS PATS stāsts.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: