Dāņu drošības sargi modri sēž augstākās egles galā un diviem kungiem piespriests bargs sods par informatīvu Popcorn Time mājaslapu uzturēšanu. Šobrīd Popcorntime.dk un Popcorn-time.dk vietnes ir slēgtas, abi kungi sēž aiz atslēgas un tur pavadīs turpmākos sešus gadus. Interesanti, ka vietnēs nebija izvietota ne pati Popcorn Time programmatūra, ne kāds pirātisks video. Vietnes stāstīja par Popcorn Time jaunumiem un iespējām – neliels FAQ un esi cietumā. Policija norāda, ka vietņu uzturētāji šādi popularizējuši pirātismu.

Popcorn Time izveidotāji uzsver, ka šis serviss nav uzskatāms par nelegālu un pirātisms ir nevis lietotāju radīta problēma, bet gan alkatīgo filmu izdevēju mākslīgi radīta problēma. Popcorn Time strādājoša beta versija pieejama lejupielādei Android viedierīcēs (4.2+), kā arī Mac OS X, Windows un Linux lietotājiem.

Nelegālais video apskates serviss pieejams arī tīmekļa pārlūkiem, nebūs nepieciešams ierīcēs uzstādīt programmatūru. Tas saucas Popcorn in Your Browser un tieši to arī dara – ver vaļā Popcorn in Your Browser mājaslapu datora interneta pārlūkā, sameklē vēlamo filmu un skaties. Popcorn in Your Browser šobrīd piedāvā tikai filmas meklēšanu, bet ne vizuālu bibliotēku, kā tas ir ierasts Popcorn Time lietotnēs.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
pundurs

Tik pat labi varētu saņemt ciet kursors.lv redakciju par šo pašu pārkāpumu. Pilnīgs idiotisms.

Artis Abols

Cerams atsēdēšana paredzēta kādā mīlīgā cietumiņā pie dāņiem, norvēģiem vai zviedriem.

Kristaps Skutelis

Nē, Kursoru nevajag paņemt nekur ciet :) Mēs strādājam savu lasītāju interesēs.

Artis Abols

Sāc apgūt cietumnieka ABC!

Kā diagnosticēt pirmās HIV/AIDS pazīmes? Dibena sāpes un karsta elpa pakausī :D

Prusljix

Tāpat kā popcorntime.de :D

Naurelijs

Vispār jau 6 gadi ir maksimālais ko dānijas tiesa viņiem var piespriest vadoties pēc 299 panta un tas noteikti nenotiks :)

Skats

Policejiskā Dānija:(. Labi ka pie mums vēl veselais saprāts kopumā dominē par izdomātām, (bet bāargi sodāmām), problēmām.