Apple iPhone 6s prototips jau nonācis Geekbench sintētiskās veiktspējas testos, uzrādot augstus rezultātus un apstiprinot baumas par iPhone 6s. Septembra sākumā gaidāmais iPhone 6s saņēmis trīs kodolu Apple A9 procesoru, kas uzrāda 1811 Geekbench punktus darbinot vienu kodolu, un 4577 punktus daudzkodolu testā. Android viedierīces nobāl, jo, piemēram, HTC One M9 ar Snapdragon 810 procesoru uzrādīja attiecīgi aptuveni 1230 un 3580 punktus.

Geekbench uzrādījis arī iPhone 6s prototipa aprīkošanu ar 2 GB RAM, kas apstiprina iepriekš izskanējušās baumas. Jānorāda, ka iepriekš bijušas neskaidrības ar iPhone 6s sintētiskās veiktspējas testu rezultātiem, jo it kā esot saņemta informācija arī par iPhone 6s ar 1 GB RAM. Iespējams, ka Apple gatavo iPhone 6s gan ar 1 GB RAM lētākā versijā, gan 2 GB RAM dārgajām viedtālruņa versijām.

Sagaidāms, ka Apple iPhone 6s un iPhone 6s Plus oficiāli izziņos jau 9. septembrī. Avoti ziņo, ka līdz ar nākamo iPhone mūsu ikdienā ienāks ne tikai ierastās trīs krāsas, bet arī metāliski rozā krāsa. Turklāt nākamais iPhone modelim vajadzētu saņemt Force Touch tehnoloģijas ekrānu. Force Touch jau ir pieejams MacBook, MacBook Pro skārienpaliktnī un Apple Watch, bet rudenī šī tehnoloģija nonākšot arī jaunajos iPhone modeļos. Force Touch spēj izšķirt skārienu (uzsitienu) no piespiediena un ierīce rīkojas atbilstoši tam. Piemēram, Apple Watch gadījumā pamatīgāks skāriens atver pulksteņa iestatījumu sadaļu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

Nezi vai saprātīgus cilvēkus inetresē sintētiskie testi, kuri neko negarantē par iekārtas darbību. Dodiet nepārtrauktu bezproblēmu lietošanu, nevis ciparus.

Prusljix

Bez gļukiem (jeb ar “nepārtrauktu bezproblēmu lietošanu”) atceros tikai vecās labās nokijas (5110,3110,3100). Mūsdienās arī telefoni par 1000EUR tev neko tādu negarantē. Cits gļuko biežāk, cits retāk, bet gļuko visi.

x

Lūk, tā vien gribās paņemt dambfonu par eur30 zvaniem un mazu planšeti/10″ laptopu ineta štellēm apkārtstaipīšanai. Vismaz nepalikšu bez mob. sakariem. Tik jāskatās vienkāršāks telefons, lai arī nav ar kādu dikten gudru OSu.

Uldis M.

Tad ir jāņem kaut kas vecāks no telefoniem – no tiem laikiem kad ražoja kvalitatīvus parastus telefonus, jo jaunie dumbfoni ir vai nu baigi nekvalitatīvi lētuči, vai arī ar kaut kādu apgraizītu bet sarežģītu OS..

Uldis M.

nu īstenībā 3-core CPU un 2GB RAM ir ļoti loģisks un reāls solis, jo iPad AIR 2 jau pagājšruden iznāca ar šādiem parametriem, un sevi ļoti labi pierādīja… Kāpēc lai šādu konfigurāciju tagad neizmantotu iPhone jaunajos modeļos?

Kaspars

inovācija, kaut kas nebijis! Super, tas ir pats labākais! i-prieks neparakstāms!:)

Andris Briedis

Speciāli izlasīju komentārus pie pēdējā ar Android saistītā raksta
http://kursors.lv/2015/08/19/android-marshmallow-leks-uzreiz-uz-6-0-versiju/

un neredzēju neviena nievājoša “Apple>Android” komentāra.
Taču kā raksts par Apple produktu, tā vienmēr atrodas kāds irsējs, kam ir ko iepļūtīt.
Sagadīšanās vai likumsakarība? Varbūt auditorija vieniem ir nobriedušāka par otriem un nav vēlēšanās ik pa 5min staipīt savu krāniņu forumos?
Lai vai kā, lai veicas ar Samsungu! (svarīgāks taču kodolu skaits, takts frekvence un pixeļi, vai ne?)

Raivis Rasnačs

Es domāju, ka 6c būs ar 1GB, pārējie ar 2GB. Apple noteikti neieviesīs viena tālruņa variācijas ar dažādiem RAM apjomiem. Tas pārāk mulsina pircējus.

Žans

Pircēji nemaz nezin, kas tur iPhone ir iekšā, jo Apple to neafišē nekad. Ir vienkārši salīdzinājums ar iepriekšējo paaudzi ātrdarbībā un viss.

Raivis Rasnačs

Bet ja nu Apple sadomātu tirgot iPhone ar dažādiem RAM apjomiem, tad nāktos paskaidrot, kas tad katram variantam ir iekšā. Jau tagad ir neliels bardaks ar tiem atmiņas variantiem – 16GB, 32GB, 64GB. Ja vēl būtu jāskatās arī RAM, tad vispār vāks…

Kristaps Skutelis

Tieši tā, iPhone lietotājiem ne silts ne auksts no RAM apjoma. Un patiesībā lietotājam vulgaris par tādām tehniskām lietām nebūtu jādomā. Svarīgākais, lai viss darbojas stabili un pilns vietas bildītēm un video.

Kaspars

iPhone lietotāji nedomā, bet vai tas vienmēr ir labi?

Naurelijs

Protams, iOS nav jau Android java kuru ar RAMu ir jābaro un jābaro, lai tas kustētos uz priekšu.

Žans

Man protams ir svarīgs RAM daudzums iPhone, bet kā rāda mana pieredze – iPhone 5/5C/5S/6 vienlīdz labi darbojas ar 1GB RAM un ātrdarbība mani apmierina. Un galu rezultātā viena iPhone modeļa nomaiņu pret citu manā gadījumā nosaka vairāk jaunākā modeļa jaunievedumi – TouchID, kameras uzlabojums vai kādas citas programmatūras fiškas ieviešana, piemēram, kā tas bija ar iPhone 5S, kuram parādījās sēriju fotografēšana un visu bilžu saglabāšana vienā failā un automātisko labāko kadru noteikšana(tad kad skaties bilžu sēriju, apakšā labākās bildes tiek marķētas ar pelēku aplīti).