Sony Xperia Z4 (Z3+) ir nekas vairāk ka neliels un ne visai veiksmīgs Xperia Z3 atjauninājums, kas licis zīmola faniem novērsties no Sony, tāpēc ir tikai loģiski, ka Sony Mobile nākas saņemt visus spēkus un, visticamāk, visas naudas rezerves, lai beidzot lauztu ierasto Xperia Z sērijas vienmuļumu.

Tiek baumots, ka Sony jau gatavojot Xperia Z5 un Z5 Compact un pat pieejamas pāris fotogrāfijas ar agrīniem modeļu paraugiem. iPhone 6 iekļuvis kadrā, lai varētu salīdzināt nākamās paaudzes Sony Xperia Z sērijas viedtālruņu izmērus. Baumu avots norāda, ka Xperia Z sērijas turpinājums tiks numurēts secīgi, kā arī mazākais no modeļiem iegūs Compact nosaukuma papildinājumu.

Xperia Z5 un Z5 Compact dizaina izmaiņas nebūs grandiozas, tik koriģēts pogu izmērs un forma, bet pogas paliks tajās pašās vietās. Uzlabojumi gaidāmi kameru matricām, kā arī beidzot Sony izlēmis uzstādīt pirkstu nospiedumu lasītāju. Fotogrāfija neatklāj pirkstu nospiedumu sensora atrašanās vietu, bet viedtālruņa ekrāns nepārprotami ziņo par tā esamību.

Visticamāk, Sony jaunumi tiks izziņoti IFA 2015 izstādes ietvaros, kas norisināsies pašā septembra sākumā.

sony-xperia-z5-compact

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jokman

Sen bija laiks uzlabot kameras programmatūru un ielikt jaunās tehnoloģijas cerams, ka procesors arī nekarsīs. Pirktu labprāt SONY bet iepriekšminētās lietas no tā attur

Rūdolfs Rancāns

Un Z5 ”compact” būs lielāks par iPhone 6?

K.K.

Bildē ir iPhone 5

judenknochlein

Ja man viena no obligātajām prasībām nebūtu nomaināma baterija, droši vien pirktu kādu no Sony ierīcēm. Sony ir daži plusi kas nav tik labi citiem (stabils gps, mitrumdrošums, sd karte).

GundarsBarons

Z1C visintensīvākā izmantošanā mierīgi var lādēt katru otro dienu vai pat retāk. ja kas nu ir labs, tad tā ir baterija. Arī ieliktā cita neturēs nedēļu. Bet nu tas, ka ražotājiem vajadzētu beidzot ķerties pie bateriju ietilpības attīstīšanas, tas ir fakts!

KKTK

Kad pētējo reizi mainīji bateriju? Kad vēl bija Nokia 3310? :D

judenknochlein

2013.gada vasarā. Izņēmu ārā defaulto note2 bateriju vietā ieliekot ZeroLemon 9300mAh, ko lietoju vēl šodien.

GundarsBarons

Gaidam, gaidam. Redzēs kāds būs. Varbūt beidzot varēšu savu Z1C nomainīt pret kaut ko svaigāku. Līdz šim neko sev derīgu, kas būtu labāks, nebiju manījis. Z3C neinteresē – manā uztverē solis atpakaļ. Lielās lāpstas vēl vairāk neinteresē. Kompakts, ar jaudīgām iekšām, no labiem materiāliem(metāls), ūdensdrošs (jo telefons ir jālieto, un situācijas ir dažādas) – neko citu.