Web Analytics
More
  Reklāma

  Domenikss prezentē ilgi gaidīto izsmalcināti sportisko apvidus auto GLE Coupe

  Jaunākie raksti

  30. jūlijā, Domenikss prezentēja ilgi gaidīto izsmalcināti sportisko apvidus auto GLE Coupe, kas aizsāk Mercedes-Benz apvidus automobiļu veiksmes stāstu atbilstoši jaunākajām pasaules dizaina un tehnoloģiju tendencēm. Prezentāciju pirmo reizi interneta tiešraidē portālā Delfi varēja vērot ikviens interesents un auto mīļotājs.

  “Visam Mercedes-Benz koncernam šis ir panākumu gads – tirgū esam veiksmīgi prezentējuši jaunus auto modeļus, kas ļāvuši kāpināt kopējos vieglo pasažieru automobiļu tirdzniecības apjomus. Turpinot Mercedes–Benz veiksmes stāstu, jau esošajiem veiksmīgajiem modeļiem, kā GT AMG, CLA Shooting Brake un S-klases Maybach, Latvijā pievienojas jaunais Mercedes-Benz GLE Coupe piedāvājot vienreizēju braukšanas pieredzi izsmalcinātā un sportiskā auto. Šajā modelī Mercedes-Benz tehnoloģiski un dizainiski ir apvienojis kupejas dinamiskās un apvidus auto jaudas īpašības, iezīmējot būtisku pagrieziena punktu Mercedes-Benz apvidus automobiļu piedāvājumā premium segmentā, kurā pašlaik Mercedes-Benz Latvijā ieņem otro lielāko tirgus daļu. Šī gada septembrī piedāvāsim arī jaunus A-klase, GLE un GLC modeļus. Vēlos pateikties klientiem, kas novērtē Mercedes-Benz dizaina un tehnoloģiskos sasniegumus, kā arī Domenikss apkalpošanas standartus jauna auto iegādē un apkopē,” stāsta SIA Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

  Domenikss prognozē, ka pieprasījums pēc luksuss un premium modeļiem tuvākajos gados Latvijā pieaugs, palielinot Mercedes-Benz tirgus daļu gan apvidus, gan luksus klases segmentos. Jau 2015. gada pirmā pusgada Domenikss vieglo pasažieru automobiļu tirdzniecības rādītāji apliecina Mercedes-Benz tirgus daļas pieaugumu. Šā gada sešos mēnešos Latvijā reģistrēti 138 Mercedes-Benz automobiļi. Šā gada populārākie modeļi ir Mercedes-Benz ML, S-klase, kam seko Mercedes-Benz GL modelis, E-klase un GLK.

  Mercedes-Benz GLE Coupe modelī apvienots izcils dizains un komforts, jaunāko tehnoloģiju pielietojums dinamiskai, drošai un ērtai braukšanai dažādos apvidos un segumos. Tas apliecina auto īpašnieka statusu un pašapziņu, vai tā būtu sieviete vai vīrietis, šis auto ir radīts personībai, kas ne tikai zina, ko vēlas, bet ir neapturams ceļā uz savu mērķi. Tas ir bezkompromisa auto, nepiekāpīgs un drosmīgs. Mercedes-Benz GLE Coupe jau ir pieejams tirdzniecībā Domenikss autosalonā, tā cena ir, sākot no 67 680 eiro.

  Jaunais GLE Coupe ir ne tikai jauna segmenta atklāšana Mercedes-Benz apvidus automobiļu  ģimenei, bet arī, līdzās klasiskajiem divdurvju C, E un S-klases modeļiem un četrdurvju CLS un CLA klases kupejas modeļiem, jauns papildinājums veiksmīgajam Mercedes-Benz kupeju portfelim.

  Braucot ar GLE Coupe, Jūs jutīsieties kā sporta kupejā, neskatoties uz to, ka tā pieder apvidus automobiļu klasei. Autovadītājs varēs izvēlēties starp Dynamic Select sistēmas braukšanas režīmiem – Individual, Comfort, Slippery, Sport un Sport+, tādejādi pielāgojot dzinēja, pārnesumkārbas, balstiekārtas un stūres sistēmas darbību dažādiem apvidiem un ļaujot baudīt braukšanu no izteikti komfortabla režīma līdz apbrīnojami dinamiskam sniegumam, turklāt tas iespējams pie patstāvīgas pilnpiedziņas, autovadītājam ļaujot izjust pilnu emociju spektru, sēžoties pie šī apbrīnas vērtā auto stūres, kas pasvītro katra autovadītāja individualitāti.

  Jaunais GLE Coupe pārsteidz ar pieejamo dzinēju klāstu piedāvājot vienu dīzeļa un četrus benzīna vienlīdz efektīvus un jaudīgus motorus ar sešiem vai astoņiem cilindriem, kā arī 9 pakāpju pārnesumkārbu.

  Pateicoties Mercedes-Benz izstrādātajām inteliģentās braukšanas sistēmām ir iespēja piepildīt vīziju par braukšanu bez satiksmes negadījumiem, jo tās aktīvi atbalsta vadītāju un ievērojami atvieglo braukšanu. Vērtīgās asistēšanas sistēmas palīdzēs automātiski ievērot attālumu līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, ja vajadzīgs, veiks bremzēšanu un brīdinās par iespējamu sadursmi vai transportlīdzekļiem neredzamajā zonā. Iespējamas bīstamas situācijas tiek atpazītas ātrāk kā jebkad iepriekš, un arvien biežāk no tām izdosies izvairīties.

  Līdz ar GLE Coupe prezentāciju, tiek prezentēts arī pirmais AMG sporta modelis GLE 450 AMG Coupe, ar 367 zirgspēkiem, kas piemērots īstu sporta mašīnu cienītājiem sasniedzot ātrumu 100 km/h 5.7 sekundēs pie 8.9l/100km kombinētā degvielas patēriņa un šobrīd pieejams apskatei Domenikss autosalonā.

  Skaidrs ir viens, GLE Coupe neatstās vienaldzīgu nevienu, jo šis automobilis apvieno visu Mercedes-Benz modeļu labākās īpašības un jau no šodienas Jums ir iespēja pieteikties izmēģinājuma braucienam Domenikss autosalonā, Krasta ielā 34.

  Mercedes-Benz ir Vācijas autobūves lepnums ar vairāk nekā gadsimtu senu vēsturi un labākajām autobūves tradīcijām, ikkatrā automobilī tiecoties pēc izcilības. Zīmola kodolu veido vēlme radīt pasaulē labākās automašīnas, kas pārliecina prātu un iepriecina sirdi. Mercedes-Benz, tāpat kā Domenikss vadmotīvs ir izcilība it visā, tāpēc tā automobiļi iemieso augstāko kvalitātes, drošības, ilgtspējas un komforta latiņu, kas iet roku rokā ar izcilu dizainu, inovācijām un klientu apmierinātību.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Viedoklis
  03.08.2015 12:22

  Samērā neveiksmīgi izvēlēta vieta jauna auto prezentācijai. Nav brīnums, ka rakstam nav nevienas jaunā auto bildes sānskatā.

  05.08.2015 14:35
  Reply to  Viedoklis

  Jānovienojas ar dīleri līdz galam par šī auto testa datumu un tad būs ij bildes no sāna, ij skaidrība par to kāds ir šis auto. Interesanti, jo pirms kāda laika bija iespēja izbraukties ar makan jaudīgo BMW X6 M50d versiju http://kursors.lv/2015/03/11/pirmie-iespaidi-par-bmw-x6-m50d-f16/

  Frants
  03.08.2015 13:36

  Stulbi ir mašīnas nosaukumā pieminēt – Coupe !
  Nekāda skara ar kupeju,nekāda !

  KKTK
  06.08.2015 10:34
  Reply to  Frants

  Tad kad kaut kādas modes pēc tiek samazināta pasažieriem vieta galvai un hečbeka bagaznieks, tad to radījumu nosauc par kupeju :D

  ME
  04.08.2015 11:07

  MB aizmugurējās faras no vecās Lagunas aizņēmušies :D

  Aicis
  05.08.2015 14:11

  Tad jau labāk bembi. Kaut kas tas MB aizgājis ne tā ar to dizainu. BMW X sērijas pakaļskrējēji.

  Reklāma