Android spožums un dažreiz arī posts ir operētājsistēmas pielāgošanas iespējas, turklāt ne katru dienu kāds tehnoloģiju milzis iepazīstina pasauli ar savu skatījumu uz Android pielāgojumiem. Lai arī Microsoft ir viens no lielākajiem Google konkurentiem, tomēr no Microsoft ik pa laikam sagaidām interesantas un pat unikālas Android lietotnes.

Arrow Launcher (palaidējs) šobrīd vēl ir beta stadijā, bet to var katrs pats izmēģināt “uz savas ādas”. Kā to izdarīt – meklē zemāk. Arrow Launcher nav Metro saskarnes klons, faktiski palaidējs neizskatās vispār pēc Microsoft roku darba. Arrow Launcher paredzēts viedtālruņa vienkāršotai un ātrai izmantošanai, bet to diemžēl nebūs iespējams vizuāli pielāgot. Palaidēju paredzēts uzstādīt un lietot, nevis spēlēties ar vizuālām niansēm.

Arrow Launcher ar savām iespējām nedaudz atgādina Nokia Z Launcher, jo arī Microsoft vēlējies uzsvērt viedierīces lietojamību un ātru piekļūšanu lietotnēm. Arrow Launcher izmēģināt vari piesakoties Google+ Arrow Launcher beta testētāju grupā un lejupielādējot Arrow Launcher datni.

arrow-launcher 1 Clipboard01

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

kas ir palaidējs, sākuma ekrāns? ms flīžu vietā zaļrobota ikonas?

Ksspars Lccis

tas ir vēl viens draņķis pa virsu visam, kas tev telefonā, kura dēļ viss sāk kārties un noēd resursus… :D

Jānis Lāčaunieks

Ja nu vienīgi Tu nenovāc to drazu, kuru nelieto ;)