Web Analytics
More
  Reklāma

  Nokia Z Launcher pieejams visiem interesentiem Play veikalā

  Jaunākie raksti

  Nokia N1 planšetdators ir pirmā viedierīce, kas jau no rūpnīcas nāks ar Nokia Z Launcher. Nokia Z Launcher ir Android palaidējs, kas ilgu laiku bija pieejams izstrādātāja mājas lapā, bet nu kopā ar Nokia N1 planšetdatora izziņošanu, nonācis arī Google Play veikalā. Nokia Z Launcher vēl arvien ir uzskatāms par beta stadijas aplikāciju.

  Nokia Z Launcher dzīvo savu mazo dzīvīti pats, mainot izskatu un funkcijas atkarībā no diennakts laika. Tāpat lietotājs var palaist vai atrast vēlamo aplikāciju tikai uzsākot ar pirkstu ekrānā izzīmēt nosaukuma sākuma burtu. Šo funkciju der pamēģināt!

  Reklāma

  Publiskā Nokia Z Launcher beta versija ir sakārtota – tai ir uzlabota ātrdarbība, iepriekšminēto burtu atpazīšana, kā arī vairākas citas Nokia Z Launcher pamata funkcijas. Nokia Z Launcher tagad atbalsta viedierīces, kurām ir atvērtas root pieejas tiesības. Nokia Z Launcher ir bez maksas, katrs pats to var uzstādīt un izmēģināt. Tiešsaistes adrese, kā jau ierasts, meklējama pie Avota.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Rūdolfs Rancāns
  19.11.2014 11:16

  Varbūt pirms dažiem gadiem šis Nokia launčeris būtu inovatīvs, bet tagad ir daudz efektīvāki un ērtāki pieejami. Šķiet esmu izmēģinājis visus populārākos, un par labāko atzīstu Smart Launcher Pro.

  19.11.2014 11:22

  Es nesmādēju Google Now launcher un šim ir feina ideja.

  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zeroteam.zerolauncher

  Reklāma