No trešdienas, 15. jūlija, Bite Latvija piedāvā inovatīvu pakalpojumu Baltijā – vienu tarifu plānu vairākiem cilvēkiem – Ģimene. Tarifu plānu var lietot līdz pat pieciem ģimenes locekļiem, izmantojot neierobežotus zvanus un SMS, kā arī 10 GB mobilā interneta, kurus iespējams brīvi dalīt savā starpā. Šāds pakalpojums ir unikāls Baltijā, un Eiropas lielākie telekomunikāciju operatori ko līdzīgu sāka piedāvāt tikai aptuveni pirms gada.

Bite komercdirektore Kristīne Britāne: „Ar tarifu plānu Ģimene būs iespējams izvairīties no situācijas, kad kādam internets telefonā pietrūkst jau mēneša vidū un viņš meklē iespējas, kur tikt pie datu plūsmas, taču kādam citam  ir par daudz, viņš to nevar iztērēt. Mēs vēlamies saviem klientiem atvieglot ikdienu un palīdzēt ietaupīt finanses. Šis tarifs dos iespēju pielāgoties arī ikdienas notikumiem, kad, piemēram, kāds no ģimenes dosies atvaļinājumā, vai ar darbu saistītā braucienā, un internetu telefonā nelietos. Tad šos gigabaitus ģimenē varēs izmantot kāds cits. Tarifu plāns Ģimene dos iespēju vecākiem kontrolēt bērnu interneta patēriņu un mainīt ierobežojumus pēc vajadzības, cik bieži vien tas būs nepieciešams. Īpaši izdevīgs tas būs ģimenēm, kur ir vismaz trīs cilvēki, jo ļaus ietaupīt finanses, salīdzinot ar to, ko ģimene maksātu, izvēloties katrs savu, individuālu, tarifu plānu.”

Reklāma

Bites tarifu plānā Ģimene tiek piedāvāts pakalpojumu komplekts – internets, ar kuru var dalīties savā starpā, un kas maksā 11,80 EUR mēnesī, un SIM karte ar neierobežotiem zvaniem un īsziņām Latvijā (Bites, Tele 2, LMT un Lattelecom tīklā), kas maksās 5 EUR mēnesī (piemēram, ja Tavā ģimenē ir trīs cilvēki, tad tarifu plāns ģimenei mēnesī maksās 26,80 EUR). Tajā ir iekļauti 10 GB mobilā interneta izmantošanai Latvijā, kas ir ievērojams apjoms un būs pietiekams, lai darītu visu ikdienā nepieciešamo. Tarifu plāns ir pieejams ikvienam, kurš jau izmanto Biti, gan arī topošajiem klientiem.

manabite overview manabite3 Screenshot_2015-07-01-16-25-26

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
davfreim

Interesants piedāvājums, bet lai sanāktu izdevīgi, tad visiem ir jābūs lieliem zvanītājiem un netā sēdētājiem. 10 GB izdalot uz 3 izklausās tīri pietiekami.

Interesanti būs redzēt, ko pārējie operātori metīs pretī.

bombelats

Visticamāk, ka neko. Varbūt, ka Teļš sarosīsies.

KKTK

Teļam jau sen šrētie baketi ir implementēti. Viss ir vadības gribēšanā…

Kaspars

Tele būtu kaut ko izveidojis, un nelaistu gaisā ? Vadība negrib ieviest jau izveidotu pakalpojumu?
Manuprāt no neīstās puses tā info klejo..

KKTK

Reģioniem parasti visu pieslēdz vēlāk ;)

fils

10 gb uz trim? Super katram novilkt pa filmai savai gaumei MKV formātā!

bombelats

Katram savs. Filmas vilkt telefonā, man šķiet kaut kāds nonsens.

Mareks Matisons

Kādas nu tur filmas – stunda YouTube ir ~250-500 MB (megaprieki), atkarībā no izvēlētās atrādes kvalitātes.
;)

Gatis Preiss

Viņiem kaut kas ar matemātiku neštim kurš ņems par tādu summu!

fils

To ”bombītlats” tev galīgs ”nonsens”ar humora izjūtu…

vasyly

Meh..neizdevīgi! Tad jābūt ultraaktīvajiem tālruņu lietotājiem! Man rēķins ir 4 EUR mēn un uz 3 tas ir 12 un ar to arī pietiek! Muļķo te cilvēkus wnk!

Anete&Dainis no Bite

Sveiks! Redzi, viss atkarīgs no tā, kādi ir lietošanas paradumi. Statistika rāda, ka mobilo internetu telefonā lieto aizvien vairāk un visās vecuma grupās. Tādēļ arī tika izveidots šāds piedāvājums – tas ir izdevīgs tiem, kas gan zvana, gan raksta SMS, gan lieto mobilo internetu. Un nemaz tik ultra-aktīvam nav jābūt! :) 10GB uz 3 cilvēkiem = ~3GB katram, kas ir normāls apjoms, lai ikdienā izmantotu e-pastus, navigāciju, sociālos tīklus un paspēlētu kādu spēli, neķerot bezmaksas WiFi. Protams, nekad nebūs viens tarifu plāns visiem, tādēļ, ja neesi aktīvs lietotājs un Tev pietiek ar to, ko saņem par 4 EUR mēnesī, pie… Read more »