Tiek baumots, ka HTC One M9+ tomēr būs pieejams Eiropā jau agrā rudenī. Diemžēl šobrīd pie mums nopērkamais HTC One M9 modelis ir visai viduvējs ieguvums ar karstošu procesoru, pavāju kameru un nekonkurētspējīgu ekrāna izšķirtspēju.

HTC One M9+ modelis ir saņēmis 5.2 collu 1440 x 2560 izšķirtspējas Super LCD 3 ekrānu un karstošā Snapdragon 810 vietā tiks izmantots astoņu kodolu 2.2 GHz MediaTek MT6795T procesors kopā ar 3 GB RAM un 32 GB atmiņu, no kuras ap 21 GB pieejams lietotājam. HTC One M9+ atbalstīs microSD kartes līdz pat 2 TB, kamēr HTC One M9 modelis atbalsta 128 GB microSD kartes.

Interesanti, ka HTC One M9+ modelī atgriezušās divas aizmugures kameras, kas bija vērojams vecākajā HTC One M8 viedtālrunī. Pagaidām nav zināma HTC One M9+ Eiropas cena, bet tiek lēsts, ka tā būs nedaudz augstāka par HTC One M9 modeļa cenu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kāpēcītis

Kādēļ par HTC vienmēr raksta cilvēks, kuram HTC reāli besī. Ābola jaunskungam taču nav bijis pilnīgi neviens raksts, kurā HTC būtu atspoguļots pozitīvi. Redaktora kungam daudz labāk sanāca aprakstīt. Vai Kursors.lv viens no mērķiem ir visu laiku aplikt HTC, kā to dara šis autors?

Artis Abols

Iespējams kādu reizi izskanējis neiecietīgs vārds, bet tas vienmēr bijis pelnīti.

Kristaps Skutelis

Kursora galvenais uzstādījums autoriem ir rakstīt faktuāli pareizu saturu (lasi, nemelot), bet var paturēt savu viedokli (tas norādīts arī zem Kursora logo). Konkrēti HTC gadījumā gan man, gan Artim (pareizi, ja?) ir dziļa cieņa pret šī ražotāja paveikto telekomunikāciju jomā, tomēr mēs abi uzskatām, ka pēdējos gados HTC gluži vienkārši feilo. Gan produktu un to cenu ziņā, gan mārketinga, gan savā nespējā normāli darboties Latvijā. Tātad, mums nav naida pret šo ražotāju, tomēr mēs norādām uz tā (mūsuprāt) pieļautajām kļūdām.

Ksspars Lccis

tādās analoģijās runājot šo var salīdzināt ar autoindustriju – SAAB. GM ar cenu, mārketingu un dizaina feiliem brendu noraka, bet tu pamēģini aiztikt kāda sābista auto…

LOOK

Pilnīgi piekrītu.

NR71

Ka tik rudens nebūs par vēlu, lai atgrieztu uzticību.

Raivis Rasnačs

Nevis rudens būs par vēlu, bet jau ir daudz par vēlu. Ar 3 vienādiem flagmaņiem tālu netiksi.

NR71

Manā gadījumā vilciens jau prom. Esmu ar Huawei. Taču nav skaidrības par citiem HTC faniem(esošajiem vai topošajiem). Tev taisnība – 3 ļoti līdzīgi aparāti nav nekāda tehnoloģiska dinamika. Bet M9+ izskatās tīri labs un konkurētspējīgs, ja vien tiktu izlaists M9 vietā, pirms pāris menešiem. Un arī cena nav zināma. Ja dārgāks par M9, tad tas liks apdomāties daudziem.

Bubucis

Es domāju, ka vilciens jau ir aizgājis, un kamēr tas M9+ nonāks līdz EU, konkurenti jau būs, kaut ko citu izspļāvuši.