Vakar tika atklāta informācija, ka OnePlus 2 viedtālrunis saņems Qualcomm Snapdragon 810 procesoru, tomēr tā versija būs 2.1, lai arī ko tas nozīmētu… OnePlus apgalvo, ka Snapdragon 810 procesora 2.1 versija vairs nekarsīs un nodrošinās stabilu un patīkamu viedierīču darbību. Apgalvojumā minēts, ka jaunā Snapdragon 810 versija ne tikai nekarsīs, bet arī nezaudēs ne nieka no veiktspējas. Atgādināšu, ka HTC One M9 saņēma programmatūras jauninājumu, kas pazemināja veiktspēju, bet nedaudz atrisināja karšanas problēmas. Arī Sony Xperia Z3+ un Xperia Z4 Tablet saņems labojumus, kas tieši paredzēti karšanas problēmu novēršanai.

Diemžēl komentāros izskanējuši viedokļi, ka OnePlus ir uzskatāms par vēl vienu ražotāju, kas melš niekus par procesora nekaršanu, un OnePlus jau paspējuši “uzvilkt lūpu”. Bet tas nav viss! Snapdragon 801, kas šobrīd atrodams OnePlus One modelī, esot daudz lētāks par Snapdragon 810, tāpēc ir tikai loģiski, ka OnePlus 2 būs dārgāks par pirmo modeli. Oficiāla OnePlus 2 cena vēl nav zināma, bet baumu līmenī izskanējis, ka jaunais “iPhone killeris” maksās ap 400 eiro.

Reklāma

Potenciālie pircēji uzskata, ka cena ir par augstu, lai OnePlus 2 iekarotu tos pašus augstumus, no kuriem uz mums noraugās OnePlus One. OnePlus 2 vēl arvien būs lētākā iespēja tikt pie paša ātrākā Snapdragon procesora, ja vien ap OnePlus 2 iznākšanas laiku nebūs pie pircējiem nonācis arī Snapdragon 820 procesors kādā no Nexus viedtālruņiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raivis Rasnačs

Tie atjauninājumi, kas samazina CPU frekvenci (un it kā atrisina karšanas problēmu), ir sviests kaut kāds. Nopērkam telefonu ar S810, bet atjauninājums samazina veiktspēju un mums ir S808. Varbūt beidzot jāpārstāj telefonos likt 2K un 4K ekrānus, kuri nejēgā ēd aķi, moka procesoru, veicina karšanu un lietotājam nesniedz nekādu labumu? Tas noteikti arī ir visu problēmu cēlonis. Pat 6 collām viss, kas lielāks par FHD, ir ‘overkill’.

imants

Piekrītu nafig jāliek tās ultra augstās izšķirstspējas, no tā cieš gala lietotājs. Tie ražotāji ir ēzeļi kaut kādi…

bombelats

Spriežot pēc naudas daudzuma ražotāju kontos, ēzeļi ir jāmeklē citā aplokā.

Kaspars

Spriežot pēc veiktspējas salīdzinājuma testiem (ony Xperia Z3 un Z3+), tad iegūst nevis 808, bet to pašu 801, tikai par lielāku cenu.

arvix

jāpērk vecie kamēr ir.. :) viņiem vēl arī nav ne vainas