Reklāma

Oculus parāda pabeigtas virtuālās realitātes brilles un vairākas spēles

Jaunākie raksti

ASUS ROG Chakram X spēlēm paredzētās bezvadu peles apskats

ASUS tikai vasaras sākumā izziņoja ROG Chakram X spēlēm paredzēto bezvadu peli un nu tā nonākusi jau pie mums...

Huawei Watch D Eiropā nonāks oktobra vidū

Huawei Watch D nav nekāds jaunums, tas tika izziņots vēl 2021. gada decembrī, bet Ķīnā to varēja sākt iegādāties...

Tesla attīsta paši savu elektroauto diagnostikas sistēmu

Elektroauto ražotājs Tesla attīstot pats savu elektroauto diagnostikas un kļūdu noteikšanas sistēmu, kas iecerēta kā alternatīva šobrīd populārajai OBD...

Kimai Kardašjanai “Instagram” kriptoaktīvu reklamēšana izmaksājusi vairāk nekā miljonu dolāru

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana kā jau daudzi populāri cilvēki un influenceri aktīvi lieto sociālos tīklus, audzējot sekotāju skaitu un...

Yamaha izziņo divus jaunus elektriskos kalnu divriteņus

Zīmols Yamaha izlaidis divus jaunus elektrisko kalnu velosipēdu modeļus, papildinot esošo sēriju ar augstākās raudzes modeļiem, kas tieši paredzēti...

Oculus Rift ir pamatīgā noslēpumā turēts produkts. Iepriekš bijām redzējuši pāris presei paredzētas bildes un šonedēļ internetā bija pieejami daži noplūduši virtuālo briļļu attēli, bet vakar tika oficiāli prezentētas Oculus Rift virtuālās realitātes brilles, kas paredzētas pārdošanai gala lietotājiem. Ražotājs norāda, ka virtuālās realitātes brilles būs pieejamas pircējiem tikai 2016. gada pirmajā ceturksnī.

Rift virtuālās realitātes brilles tiks komplektētas kopā ar Xbox One bezvadu vadības pultīm, kas ir daļa no Oculus un Microsoft partnerības darījuma. Prezentācijas ietvaros Oculus pārstāvji neatklāja sīku tehnisku informāciju par Rift virtuālās realitātes brillēm. Tika minēts, ka brillēm būs diezgan augsta, bet ne ideāla izšķirtspēja.

Pirmās Oculus Rift virtuālās realitātes brilles tika piegādātas izstrādātājiem 2013. gada pavasarī, bet plašam patērētāju lokam tās vēl arvien nav pieejamas. Tiek apgalvots, ka izsūtītas jau 100 000 izstrādātājiem paredzētās virtuālās realitātes brilles. Pirmo reizi virtuālās realitātes brilles varēja apskatīt janvārī CES 2014 laikā.

Oculus un Samsung kopdarbs Gear VR izmanto viedtālruņa ekrānu, lai parādītu attēlu. Tiek ziņots, ka Galaxy Note 4 ekrāns nav ar pietiekami lielu izšķirtspēju, lai ideāli apkalpotu lietotāju prasības.

Rift virtuālās realitātes briļļu pircēji tiks vilināti ar vairākām spēlēm, kuru skaitā ir zinātniskās fantastikas lidošanas simulators Eve Valkyrie, RPG tipa spēle Chronos un izdzīvošanas spēle Edge of Nowhere. Plašāka informācija par Rift virtuālās realitātes briļļu spēlēm gaidāma E3 elektroniskās izklaides izstādē nākamajā nedēļā.

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Sponge
12.06.2015 13:15

Youtube’eri jau labu laiku izmanto Oculus Rift. Prieks, ka drīz arī parastiem mirstīgajiem būs iespēja tikt pie šāda brīnuma

Lauris Špats
16.06.2015 17:10

Es tik aizdomājos – atceraties, bērnībā teica – nesēdi tik tuvu televizoram, acis sabojāsi! :) Acīmredzot, šis teikums pie noteiktas izšķirtspējas un refresh rate kļust aplams..!? Ir kāds medicīnisks izskaidrojums kādam?

Reklāma