Web Analytics
More
  Reklāma

  Padari savu “dumjo” pulksteni viedu ar neliela diska palīdzību

  Jaunākie raksti

  Android Wear, Apple Watch un daudzi citi valkājamo ierīču ražotāji ir spējuši aplam īsā laika sprīdī atspiest klasisko pulksteņu ražotājus otrā plānā. Šobrīd biznesa cilvēkam (ar nelielu bling-blinga piedevu) pat nav jāmeklē iemesls vieda pulksteņa iegādei, jo pieejami arī pietiekami dārgi Apple Watch Edition modeļi.

  Viedo gadžetu ražotājs Chronos izveidojis nelielu diska formas ierīci, kas tiek piestiprināta klasiska, mehāniska pulksteņa aizmugurē un tā piegādās vibrāciju, un LED gaismiņu paziņojumus. Chronos disks spēs reģistrēt uzsitienus, kas apkulsinās ienākošos paziņojumus par zvaniem vai arī ar uzsitienu varēs vadīt mūzikas atskaņotāju viedtālrunī.

  ReklāmaAdvertisement

  Klasiska pulksteņa aprīkošana ar neuzkrītošu, piestiprinātu Chronos disku jau sasniegusi dzirdīgas ausis un tiek ziņots, ka uzņēmums saņēmis pamatīgas investīcijas, lai turpinātu darbu pie šāda veida klasisku ierīču nemanāmas papildināšanas ar modernām iespējām. Pagaidām Chronos diska cena nav izziņota, kā arī par to pieejama pavisam skopa informācija.

  chronos

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  08.06.2015 10:06

  Kur baterija?

  08.06.2015 10:36
  Reply to  KKTK

  Droši vien turpat iekšā pašā pielipināmajā rimbulī.

  x
  08.06.2015 10:10

  Šeit divi varianti:
  neaizies, jo nav izdevīgi par zemāku cenu dot cilvēkam to, ko var pārdot par lielāku cenu (t.i. ar jaunu V.P.)
  aizies, jo diskam ir trūkumi, kuru dēļ cilvēki kā nākamo pirks no nulles izstrādātu VP, tā teikt, gateway drug.

  Vitālijs Sikuriņecs
  08.06.2015 14:17

  Ja iekšā būtu iebūvēts soļu skaitītājs, mērītu pulsu, tad būtu ideāls papildinājums esošajam laikrādima, un ja biezums pārāk neaugtu. Bet, galvenais, lai risinājums ir ūdensdrošs. Vienīgi kā būs ar savietojamību, jo diametri jau dažādi, un ja orientēsies uz brendiem, kuru cena sākas no pāris K, tad bezjēdzīgi.

  migors
  16.06.2015 23:05

  Nopērc Garmin Fenix 3 un tur tev būs viss kas vajadzīgs. Arī barometrs, termometrs, gps, kadebce un altimetrs :)

  Reklāma