Web Analytics
More
  Reklāma

  Volkswagen izveido Apple Watch lietotni automašīnas uzraudzīšanai

  Jaunākie raksti

  Volkswagen vakar izziņoja Apple Watch lietotni, kas ļaus mašīnas īpašniekam daļēji kontrolēt savu VW Car-Net saderīgo automašīnu no viedā rokas pulksteņa. Apple Watch lietotnes iespēju klāstā būs durvju slēgšana, degvielas līmeņa vai akumulatora uzlādes kontrole. Vadītājs varēs saņemt kājāmgājēja navigācijas norādes uz nepazīstamā pilsētā atstātu automašīnu.

  Citu automašīnas izmantotāju uzraidīšanai varēs iestatīt maksimālo ātrumu, pēc tā pārsniegšanas uz Apple Watch tiks nosūtīts paziņojums. Tāpat varēs ierobežot Volkswagen automašīnas vēlamās atrašanās robežas un, kad kāds aizbrauks tālāk par noteikto robežu, pulkstenis par tās pārkāpšanu paziņos.

  ReklāmaAdvertisement

  Volkswagen nav paziņojis precīzu lietotnes iznākšanas laiku. Jānorāda, ka pagājušajā nedēļā Tesla izziņoja līdzvērtīgu Model S “pieskatīšanas” lietotni.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Karlis
  01.06.2015 17:39

  Es atkal lasīju šādu rakstu, par pārējiem auto brendiem, iesaku palasīt. Man personīgi patika: http://www.autodna.lv/blog/tavs-auto-un-apple-watch-uzzini-kadas-ir-iespejas/ un izklausās daudzsološi

  Reklāma