Pebble var uzskatīt par pirmo patiešām veiksmīgo mūsdienīgo viedpulksteņu ražotāju, jo pulksteņa radītāji nav centušies savā produktā sabāzt pēc iespējas vairāk funkcijas tādējādi ierīci padarot neērtu un ļoti bieži uzlādējamu. Drīzāk pretēji – Pebble pulksteņi ir vienkārši, noderīgi un tos jāuzlādē tikai ik pēc dažām dienām vai pat nedēļas.

Tāpat kā savu pirmo modeli, arī jauno Pebble Time uzņēmums prezentēja kopā finansēšanas vietnē Kickstarter, kur šī kampaņa nu ir kļuvusi par pašu veiksmīgāko savācot vairāk nekā 15 miljonus ASV dolāru. Iespaidīgi!

Nedēļu pēc Pebble Time prezentācijas Pebble vadītājs Ēriks Migikovskis (Eric Migicovsky) prezentēja šī pulksteņa metāla versiju Pebble Time Steel. To varēs iegādāties jau jūlijā un pulkstenis būs pieejams melnā, sudraba un zelta krāsā. Jaunais pulkstenis maksās 299 ASV dolārus, taču Kickstarter kampaņā to var iegūt lētāk – samaksājot 250 dolārus.

Atgādināšu, ka jaunais Pebble Time un tā metāla versija būs aprīkots ar krāsainu displeju, iebūvētu mikrofonu balss komandām, kā arī ierīces baterija spēs nodrošināt līdz 10 dienu darbību ar vienu uzlādi. Metāla versijas pircēji saņems arī ādas siksniņu un izstrādātāji varēs jaunajās “viedajās” siksniņās iebūvēt dažādus sensorus, piemēram, GPS vai sirdsdarbības mērītājus.

pebble-time-steel-black-press-1

pebble-time-steel-gold-press-1

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars

metāla gabaliņs jau izskatās interesantāk :)

KKTK

Pag, melnā un zelta krāsa tātad ir viena un tā paša krāsa – menā! :D

Kristaps Skutelis

Kā lūdzu?

Ksspars Lccis

laikam kāds šorīt jau ir sapīpējies spaisu!

KKTK

Vai tad neesat pamanījuši kleitas krāsas problēmu?