Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft izveidojuši jau vairāk kā 100 aplikācijas iOS un Android videi

  Jaunākie raksti

  Kompānija Microsoft diezgan pamatīgi ir mainījusi savu darbības stilu un skatījumu uz dažādām lietām un procesiem. Ir noticis tas, kas Stīva Balmera laikos nebūtu pat sapņos rādījies. Microsoft ir kļuvuši par vienu no lielākajiem iOS un Android vides aplikāciju izstrādātājiem. Uz šo brīdi kompānija jau ir laidusi klajā vairāk kā 100 dažādas aplikācijas šīm operētājsistēmām.

  microsoft-android-and-ios-app-release-dates-by-year-february-2015-android-ios-total_chartbuilder

  Reklāma

  Tikai šogad klajā jau ir nākušas vairāk kā 10 dažādas aplikācijas, to skaitā tādas, kā jaunā Office programmu paka un Outlook e-pasta programma. Ir arī dažas citas interesantas programmas, kā, piemēram, Picturesque bloķēšanas ekrāna aplikācija Android videi. Turklāt patīkami, ka Microsoft ņem ne tikai ar kvantitāti, bet galvenokārt tieši ar aplikāciju kvalitāti.

  Kopumā tas viss ataino jauno Microsoft politiku, kura nosaka to, ka kompānijai ar tās produktiem ir jābūt pārstāvētai visās platformās. Cerēsim tikai, ka šāds notikumu pavērsiens nenovedīs otrā grāvī, un Microsoft atcerēsies, ka viņu pārziņā atrodas arī Windows Phone operētājsistēma, un arī tās lietotājiem būs pieejams daudzveidīgs programmu klāsts. Turklāt tas notiks pietiekami ātri un bez liekas kavēšanās.

  AvotsQZ
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Artūrs
  13.02.2015 09:19

  varētu beidzot uztaisīt jauno Outlook versiju uz Mac OS

  Reku
  04.07.2015 22:09

  Cik ātri uztaisīs, tik ātri klapés ciet to projektu… Bet dzīvosim, redzésim!

  Reklāma