Corning ir zināms kā izturīgo Gorilla Glass ekrānu aizsargstiklu ražotājs, kas sadarbojas ar Apple, Samsung un daudziem citiem viedierīču ražotājiem. Corning šobrīd strādājot pie jauna Gorilla aizsargstikla, kura izturība būs tuva tik ļoti apspriestajiem safīra aizsargstikliem.

Project Phire (no vārda “sapphire”) tika izziņots piektdien investoru sapulcē. Corning informēja, ka jaunais Project Phire aizsargstikls būšot drīzumā gatavs un pie ražotājiem varēs sākt ceļot jau šogad.

Corning Project Phire būs ne tikai ļoti izturīgs pret skrāpēšanos, tas arī atrisinās safīra stikla lielāko problēmu – trauslumu. Safīra stikli viegli plīst, kad viedtālrunis tiek nomests uz zemes. Corning atradis veidu, kā skrāpējumu noturību savienot ar Gorilla Glass 4 līmeņa nesaplīšanas īpašībām.

Corning veidotie aizsargstikli šobrīd jau uzstādīti trīs miljardos viedierīču. To skaitā ir jaunie Apple iPhone 6 un iPhone 6 Plus, Samsung Galaxy Note Edge un Galaxy Note 4. Iespējams, ka Corning paspēja nobīties no Apple plāniem veidot savu safīra stiklu rūpnīcu, tāpēc tapa jaunais Project Phire.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
baroncKaspars Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Kaspars
Viesis
Kaspars


Corning veido jaunu, neticami izturīgu aizsargstiklu

Kautkur pāris reizes pēdējo gadu laikā šāda sensācija jau ir dzirdēta, bet stikli kā plīsa pirms pāris gadiem, tā plīst vēljoprojām..

baronc
Viesis
baronc

šamie solījās, ka GG 4 ir praktiski nesasitams, ja krīt no metra augstuma. Apskati rāda, ka Note 4 plīst tāpat, kā jebkurš cits klucis.