Corning tikko izsludinājis jaunu un būtiski uzlabotu Gorilla Glass 4 ekrāna aizsargstiklu viedtālruņiem. Ražotājs sola, ka izdevies aptuveni divas reizes pārspēt esošo ekrānu aizsargstiklu spējas un izturību. Tiek pat norādīts, ka Gorilla Glass 4 izturēs ikdienišķus viedtālruņa kritienus no lietotāja rokām.

Corning savu pirmo Gorilla Glass sēriju izlaida 2007. gadā, bet šis aizsargstikls tikpat kā netika uzstādīts viedierīcēs. Plašāku atpazīstamību guva Gorilla Glass 2 un Gorilla Glass 3, kas sargā lielu daļu augstvērtīgo viedtālruņu ekrānus. Corning saskaitījis, ka kopumā Gorilla Glass viedierīču aizsargstikli uzstādīti 3 miljardiem viedierīču.

Gorilla Glass 4 tiek vērtēts kā divas reizes izturīgāks par jebkuru konkurentu piedāvājumu. Gorilla Glass 4 gadījumā ražotājs uzsvaru licis uz aizsargstikla izturību pret kritieniem no augstuma, kas būtu pielīdzināms tam, kādā ikdienā tiek lietots viedtālrunis. Laboratorijās izmērīts, ka Gorilla Glass 4 pasargās viedtālruņa ekrānu no saplīšanas aptuveni 80% kritienu. Tāpat tiek norādīts, ka šādos kritienos parastais logu stikls saplīstu 100% gadījumu.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kristaps SkutelisSergejs Bižāns Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Sergejs Bižāns
Viesis
Sergejs Bižāns

Jūs paši iekš kursors.lv esat mēģinājuši raksta video noskatīties kopā ar to debīlo gifu uzreiz pēc youtube video? Tieši kuram plānprātiņam ienāca prātā, ka ņirbošo, informatīvi bezjēdzīgo gifu būtu jāliek rakstā?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Ir risinājums! Paritini lapu tā, lai dinamiskā bilde paliek “aiz borta” un netraucē skatienam :)

Sergejs Bižāns
Viesis
Sergejs Bižāns

Bet tīri no praktiskā viedokļa — kāds tieši ir iemesls likt šādu animāciju, ja tā ir daļa no video, kas tiek skatīts?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tas ir jājautā raksta autoram, bet es pieņemu, ka tas darīts, lai vizuāli uzskatāmi parādītu par ko ir runa rakstā. Es šādu bildi arī kaut kur rakstā pievienotu.