Nākošajā nedēļā Japānā, durvis vērs fototehnikas izstāde CP+ 2015. Tāpēc arī atklātībā sāk parādīties informācija par japāņu ražotāju jaunumiem foto lauciņā. Nupat internetā nonākušas ziņas par vēl vienu Canon jaunumu. Tā ir bezspoguļa fotokamera ar maināmiem objektīviem – Canon EOS M3.

Canon-EOS-M3-mirrorless-camera1

Pagaidām maz kas zināms par gaidāmā jaunuma tehniskajiem datiem, taču ir parādījušies attēli ar kameru melnā un baltā krāsu variantā. Un spriežot pēc šiem attēliem, Canon jauno EOS M3 ir padarījusī vizuāli krietni vien atšķirīgu no iepriekšējā EOS M2 modeļa. Iepriekšējais modelis tika kritizēts par neērtu vadību un par to, ka kameru ir grūti noturēt rokā. Tagad ir redzams, ka EOS M3 būs izteikts rokturis, lai fotogrāfs to var ērti satvert, kā arī parādījies jauns ekspozīcijas korekcijas vadības ritenis. Tāpat jaunums ir atlokāmais ekrāns un iebūvētā zibspuldze. Izskatās, ka šeit Canon ir piestrādājuši visai nopietni, un ņēmuši vērā iepriekšējiem EOS M modeļiem veltīto kritiku.

Canon-EOS-M3-mirrorless-camera

Jaunumā visticamāk tiks izmantota salīdzinoši augstas izšķirtspējas attēla matrica, kura būs kopā ar Digic 6 attēla apstrādes procesoru un autofokusa sistēmu. Tāpat zināms, ka kamera komplektēsies ar objektīviem EF-M 22mm f/2 STM, un EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM. Tāpat ir informācija, ka jaunums būs savietojams ar Canon EVF-DC1 elektronisko skatu meklētāju. Kā datums, kad Canon oficiāli informēs visus par šo jaunumu, tiek minēts 6. februāris.

Canon-EOS-M3-mirrorless-camera-back

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

ārzemju forumos emkas lietotāji mēģina atrast kādu nebūt iemeslu, kas tiem liktu vēlreiz atvērt makus jaunā modeļa iegādei.
ar iepriekšējo viss esot kārtībā, īpaši tiem kas tos savulaik pagrāba par $150 kita versijā.

Artis Abols

Vecais EOS M taču bija pilnīgs murgs. Fokuss nestrādā, uzbūve kā skārda spainim. Par 150 dolāriem droši vien lietojams, bet ne vairāk.