Reklāma

Monument Valley radītāji, pat neskatoties uz lielo pirātisma apmēru, nopelnīja 6 miljonus dolāru

Jaunākie raksti

Jaunākā “F1 2021” videospēle gaidāma 16. jūlijā

Pagājušā gada izskaņā notika pietiekami liels darījums videospēļu nozarē, kad Electronic Arts iegādājas citu videospēļu radītāju Codemasters par 1,2...

Uzņēmums Xwing veicis sekmīgu bezpilota lidojumu ar komerciālo lidmašīnu

Amerikā bāzētais jaunuzņēmums Xwing ir veicis veiksmīgu attālinātās vadības testa lidojumu ar vienkāršu komerciālo lidmašīnu, un šis ir visai...

Reklāmu bloķētājs ietekmē “Google Docs” darbību

Pēdējās dienās vairāki "Google Docs" lietotāji, tostarp arī es, saskārās ar problēmām "Google" dokumentu lietošanā. Tos nebija iespējams atvērt...

“Apple” aicina klientus iesaistīties īpašā Zemes dienai veltītā akcijā

22. aprīlī tradicionāli tiek atzīmēta starptautiskā Zemes diena, kad visā pasaulē norisinās dažādi pasākumi un akcijas ar mērķi veicināt...

Stadler Form Roger gaisa attīrītāja apskats

Daudziem no mums pavasaris saistās ar Sauli, ar putnu dziesmām, plaukstošām lapiņām un zilajām kapu puķītēm ceļmalās, bet citi...

Iepriekš jau rakstīju par to, ka populārās mobilās spēles Monument Valley izstrādātājs kompānija Ustwo ir “sūdzējies” par augsto spēles pirātisma līmeni. Kompānija norāda, ka tikai 5% Android versijas spēlētāju par spēli ir samaksājuši. Situācija ar iOS ierīču lietotājiem ir mazliet labāka, taču arī ne perfekta. Ustwo vēsta, ka 40% iOS ierīču lietotāju ir samaksājuši par šo spēli. Izklausās diezgan skarbi, tomēr pat neskatoties uz lielo pirātisma apmēru, spēles radītāji ir spējuši nopelnīt iespaidīgu naudas daudzumu – nepilnus 6 miljonus ASV dolāru.

Spēles radītāji savā blogā ir publicējuši inforgafiku, kurā parāda būtiskākos Monument Valley sasniegumus naudiskā izteiksmē. Kopumā (oficiāli) spēle nopirkta 2 449 076 reizes un tādējādi nopelnījusi 5 858 625 ASV dolārus. Visvairāk naudas nācis tieši no iOS ierīču lietotājiem (81.7%). Oficiālās lejupielādes saskaitot kopā ar pirātiskajām iegūti vairāk nekā 10 miljoni instalāciju (uz unikālām ierīcēm). Interesanti, ka spēli ir pilnībā pabeiguši tieši puse spēlētāju.

Spēles pirmās versijas radīšana tās 8 izstrādātājiem aizņēma aptuveni 55 darba nedēļas un izmaksāja 825 000 dolārus. Forgotten Shores versija tapa krietni ātrākā laikā – 29 nedēļās un tādējādi arī izmaksāja lētāk – 549 000 dolārus.

static1.squarespace.com

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Andriewz

Kaut kā tie skaitļi izklausās pārspīlēti, ja vēl par android varbūt varētu noticēt, tad ios nez vai 60% lieto jailbreak. Amazon viņu nesen piedāvāja par brīvu, spēlīte jāatzīst forša.

bombelats

Iespējams, ka tajos nemaksātājos ir ieskaitīti arī trial vai lite (ja tādas existē) lietotāji.

Kristaps Lācis

60% no spēles lietotājiem, nevis IOS lietotājiem.. DOH

Andriewz

Domāju, ka labākajā gadījumā uzlauztas ir nepilns 1% no ios ierīcēm, tātad pēc Tava domu gājiena sanāk, ka šis 1% nodrošina 60% spēlētāju vienai konkrētai spēlei. Vienalga apšaubāma matemātika. Varbūt vienīgi tiešām ir bijušas kādas akcijas, kad šī spēle piedāvāta uz ios bez maksas un šie cilvēki ieskaitīti nemaksātājos.

Kristaps Lācis

“N” procents IOS lietotāju spēlē spēli, NO TIEM, 40% samksājuši, bet 60% nē.
No visiem IOS lietotājiem tas būs cik? Ja 40%, kas samaksājuši ir 1736431, tad IOS pirāti šai spēlei ir ~2604646gab. Ja ticam statistikai, ka IOS ierīces ir pārdotas >800 ļimjoni, tad šī spēļe nosperta ir tikai uz 0.3% IOS ierīču. Simple math..

davfreim

Njā, jāsāk domāt, ka nav pat jēgas taisīt uz Android, ja 80%+ peļņu nes iOS….

baronc

Būsim godīgi. Uz Android ko taisīt ir gemarojs īsts, un katrs zin, ka apk var nozagt bez stresa. Android ir pamatos greiza OS, un tikai nabagu valstu dēļ tā ieguvusi šādus apmērus.

P.

Sarēķināju, ka developeris pie viņiem pelna 48$ stundā, tas ir atņemot nodokļus ~40%, ap 30$/h. Nekas daudz nav. Bet īpašnieki pelna miljonus.

baronc

sīcene, lasīju, ka Slash of clans vai kā viņu tur sauc, pelnot pusotru citronu dienā.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: