Decembrī LMT paziņoja par savu jauno bezlimita mobilā interneta pakalpojumu NEATKARĪBA. LMT pakalpojuma Internets telefonā NEATKARĪBA bez apjoma un ātruma ierobežojuma mēneša maksa ir 9,99 eiro un tas ir pieejams ikvienam pēcapmaksas LMT klientam ar jebkuru LMT tarifu plānu un automātiski tiks pieslēgts lietotājiem, kuri līdz šim izmantojuši pieslēgumu Internets telefonā apjoma soļus no 3GB līdz 8GB.

Jauno gadu ar atbildes tarifu iesāk Tele2, kas savā mājaslapā informē par savu bezlimita mobilā interneta (telefonā) piedāvājumu. Pakalpojums maksās uz pusi lētāk (4.99 eiro mēnesī) nekā LMT NEATKARĪBA un atšķirībā no LMT piedāvājuma būs pieejams tikai apvienojumā ar tarifa plānu Zelts (šobrīd tas maksā 11.99 eiro mēnesī). Tele2 jaunā tarifa aprakstā īpaši uzsver, ka pakalpojums paredzēts izmantošanai telefonā un operators patur tiesības ierobežot vai pat pārtraukt pakalpojuma sniegšanu, ja tas tiks izmantots datu plūsmas pārdalei vai novirzei citai iekārtai, filmu, mūzikas un cita līdzīga satura failu apmaiņas programmu izmantošanai un pakalpojumu sniegšanai trešajām personām. Tātad, tāpat kā LMT gadījumā, arī šo pakalpojumu nevajadzētu izmantot datoros. Tarifs būs pieejams sākot no 09.01.2015.

Tele2 atsaucas uz SPRK atzinumu par 2013. gadu un norāda, ka vidējais datu pārraides ātrums Tele2 tīklā ir 6 – 10 Mbit/s (3G) un 20 Mbit/s (4G).

098aa2aad987644db415e24a1b498609

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
31 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dāvis

kā parasti. LMT iet visiem pa priekšu ar jauniem piedāvājumiem, bet tele2 pēc mēneša nāk klajā ar gandrīz tādu pašu, bet stipri lētāku

George

Jā, bet cik man zināms ja paskatās pasaulē reti kad tā notiek, ka valsts lielākais operators ar lielāko tirgus daļu ievieš pirmais bezlimita sarunas un bezlimita internetu. To dara parasti konkurenti (tirgus otrie, trešie, ceturtie operatori), kam nepieciešams max audzēt klienta bāzi. Tas tikai parāda, ka LMT nejūtas nemaz tik droši domājot ilgtermiņā.

Ksspars Lccis

LMT to var atļauties – teles – nevar. skaidrs, ka jāšauj kājā, skaidrs, ka truba tiks piedzīta ātrāk un būs jāslēdz nost datoru lietotāji un filmu kačātāji – un tauta pukstēs, LMT to var pieciest, jo resursu pietiek.

khe

cik ilgi cietīs? Tele uzreiz pasaka, ko var un ko nevar.
Būtībā LMT un Tele2 lietošanas noteikumi neatšķiras īpaši.
http://www.lmt.lv/lv/lmt-pakalpojumu-godigas-lietosanas-principi?fid=270

Edgars

LMT viss neierobežots – 20eur
Tele2 viss neierobežots – 17eur
Tagad vēl jāsagaida no Bites. Varētu būt ap 15eur

Kristaps Skutelis

Cena nav vienīgais, kas jāliek salīdzinājumā. Visiem trīs operatoriem atšķiras pakalpojumu pieejamība un kvalitāte. Es personīgi gaidu pavasari, kad Bite sāks piedāvāt 4G pakalpojumus. Ap to laiku varbūt arī Tele2 savu 4G pakalpojumu būs izvērsis kaut cik nopietnā apmērā un varēsim salīdzināt visu operatoru piedāvājumu.

aigi

esmu T2 klients un šiem ir jau jūtams 4G, daudz kur ķer, pie tam ir piestrādāts arī pie 3G, jo mājās visu laiku nebija, tagad ir stabils, tas nieka 14km aiz Rīgas un māja nelielā ieplakā. Domāju, ka vairs neviens no trīs mob. tīkliem nevar atļauties slinkot, jo klientu mainība ir zibenīga.

ccc

un tas ir slikti?

Kristaps Skutelis

Kāpēc? Konkurence ir mums kā patērētājiem ļoti laba lieta.

Ralfs

Vienīgi, tas laikam būs izdevīgi tiem, kas mēnesī tērē vairāk kā 6GB mobilā interneta, kas, manuprāt, ir diezgan liels apjoms parastam lietotājam.

AivarsV

6GB mobilais internets diezgan liels apjoms? Ieej youtube un sapratīsi, kā palikt bez 6GB ātri un vienkārši. ;)

Grix

Tele2 maksa ir adekvāti zemāka un operatoru piedāvājumi nav salīdzināmi, jo Tele2 pat uz pusi nav tik labs 4G tīkls kā tas ir LMT.

Ksspars Lccis

kāds vienmēr skries no pakaļas un kliegs – mums ar, mums ar ir, tikai lētāk… jo skaidrs, ka 3x sūdīgāk…

bb

Tu te tik kruts, ka visus komentus, kas tev oponē, Rižiks izdzēš. Pārbaudīts.

Kristaps Skutelis

Jā, es dzēšu laukā stulbus komentārus, kas diskusijai nenes nekādu vērtību. Un tā darīšu arī turpmāk. Dumjiem troļļiem Kursorā nav ko darīt.

bb

..saka ios un lmt zombijs, kurš ir arī dirsā līdējs.

khe

personīgi uz 4G man @#$&. Bateriju tik rij nost. Izmantoju Tele. Cik esmu skatījies Gaisamas pilī ap 25mbit, pārdaugavā pāris vietās ap 20 mbit, +/- Ķekava ap 20-25mbit. Neteikšu, ka slikti. Tajā pašā laikā zinu vietas kur lmt 4G nespēj nodrošināt to pašu ko tele2 3g. Tiešām nezinu vai sūdīgāk. Ja nemaldos tieši Tele uzsāka šos zemo cenu/bezlimita tarifu uznācienus. Kādēļ tad LMT skrien pakaļ? Jo labāk? Tad kas tieši? Jebkurā gadījumā uzskatu, ka kvalitātes ziņā abi ir ļoti līdzīgi. Zonas vietām nav abiem. Absolūtu nepiekrītu, ka kādam no minētajiem operātoriem “nekur” nav zonas un nedarbojas pakalpojumi. Par Biti nemaz… Read more »

ccc

tu esi tik dzilji lmt pakaljaa, ka nevar saprast, kur beidzas vinji un sacies tu.

Es

filmu, mūzikas un cita līdzīga satura failu apmaiņas programmu izmantošanai.
Tad sanāk ka ar TELE2 internetu nedrīkstēs skatītes youtube un klausīties spotify.

Raivis Rasnačs

Nedz YouTube, nedz arī Spotify nav FAILU APMAIŅAS programmas. Tie ir video/mūzikas STRAUMĒŠANAS SERVISI. Divas diezgan atšķirīgas lietas.

Kristaps Skutelis

Tieši tā. Šis punkts noteikti ielikts tāpēc, lai ļaudis nesadomātu šo pakalpojumu izmantot datoros, lai noslogotu Tele2 tīklu ar lielu failu “kačāšanu”. Gribi to darīt? Lūdzu, izvēlies kādu no internets datorā pakalpojumiem.

Ar4ibalts

A ka ir ar telefona kačātiem failiem. Aizliegs ar tos.Noteikumos ir rakstīts nedrīkst savienot ar datoru bet telefona varu lādēt.

Kristaps Skutelis

Domāju, ka neviens neko neteikt un nedarīs, ja ik pa laikam telefonā novilksi kādu failu. Bet ja uzliksi torrentu vilkšanas apilkāciju un aktīvi to darbināsi, tad tas jau sāks izskatīties aizdomīgi.

Ar4ibalts

Kačāju ko vēlos un nevar tak piekasities pie tā ko paši atļauj

Kristaps Skutelis

Operators atļauj to un tā, kā tas ir apraktīts pakalpojuma lietošanas noteikumos. Tur šādas lietas parasti ir atrunātas. Vari vairāk palasīt par Fair Usage Policy iekš Wikipēdijas.

Nikolajs Bozinskis

es domāju ka viņiem īstenībā pofig ja tu kko nokačā. pats esmu divas filmas kačājis telefonā ar torrentu un nekas traks nav noticis.
Tieši tā, domājams ka viņi tā saka lai nepārslogo tīklu.
da pupu mizas šī visa diskusija un spriešana kurš krutāks, nepamēģināsi neuzzināsi :P

khe

sasodīts. Mācamies lasīt, kad viss ir izlasīts iemācamies apstrādāt izlasīto informāciju.
Godīgas lietošanas noteikmumos minēts, ka aizliegts lietot failu apmaiņas programmas, šērot netu saviem draugiem/kaimiņiem utt.

Ja nemaldos šādus notiekumus pirmie ieviesa LMT, tad Tele2. Vai arī otrādi. Manā skatījumā šie ir normāli lietošanas noteikumi.

Kex

Tele2 kā parasti copy/paste un mīnus daži eiro.

davfreim

LMT var vilkt arī torrentus protams, saprāta robežās, 50GB mēnesī neviens pat nekasīsies tev klāt, ar to pilnīgi pietiek, lai noskatītos mīļākos seriālus.

Esmu ļoti apmierināts ar LMT 4G, gan pilsētās, gan piepilsētā, pat citā lauku miestā ir labs un ātrs 4G.
Tele2 piedāvā lētāk, jo viņi nav tiesīgi par tādas kvalitātes pakalpojumu nemaz prasīt vairāk! Kamēr viņiem nebūs normāls 3G, tikmēr vispār nav par ko runāt, vietām pat E nav.

Kaspars Vjaksa

Būsim reālisti, gan lmt, gan Tele2 ir izveidojuši piedāvājumu ar principā vieniem un tiem pašiem lietošanas noteikumiem. Ja sāksi masveidā vilkt torrentus caur telefonu, tad arī iespējams kaut ko sāks griezt nost, bet ja nolietosi savus 15-20GB mēnesī neviens tevi neaiztiks!

Kaspars

Skaidrs, ka skrien pakaļ LMT, bet atvainojiet, vai tad tas nav labi? Lielāks piedāvājums un zemākas cenas – tāda jau ir tā konkurences būtība ;) No lietotāja viedokļa ir žēl, ka pieejams tikai zeltam, jo man ideālais būtu nr5 + šis Bezlimits Šobrīd sanāk, ka es varu diezgan daudz (pilnīgi pietiekami) salietoties datus līdz rēķins sasniegs 17eur – tātad man (un visdrīzāk lielākajai daļai klientu) šis jaunums neko neizsaka Vispār nez, cik daudzi liet Zeltu? varbūt kāds var atsaukties? Bet ir jau labi kā(kur tad vēl tik lēti sakari kā pie mums?) ir arī bez šiem bezlimita internetiem – jo… Read more »