Kampaņas www.neglīte.lv ietvaros Bite Latvija aicināja cilvēkus pievērst uzmanību tam, ka katru gadu Ziemassvētkos mēs izvēlamies skaistas eglītes, taču skaistums ir daudzveidīgs. Šis sirsnīgais aicinājums izpelnījies milzīgu Latvijas sociālo tīklu lietotāju uzmanību, rezultātā – dažu stundu laikā pirmās simts Neglītes atrada sev jaunas mājvietas.

Anete Jansone, Bite Latvija: “Ziemassvētki ir laiks, kad pasaulē būtu jāvairo un jāizceļ skaistais, nevis tas jāizmanto. To pelnījušas būtu arī eglītes. Tādēļ mēs aicinām skaistās, kuplās eglītes atstāt mežā – lai tās aug visu priekam, un kādreiz vēl pārtop klavierēs, mēbelēs vai citās noderīgās lietās. To vietā mēs izvēlamies Neglītes – kociņus, kurus daba gan apdalījusi ar ārieni, taču tādēļ vien tās nav zaudējušas savu iekšējo skaistumu. Gluži otrādi – varbūt šāds šķībs, greizs un nepareizs kociņš ļaus ieraudzīt skaisto arī aiz ārišķīgās un tādēļ bieži vien maldinošās ārienes. Neglīte ir kā draudzīgs atgādinājums par skaisto mums apkārt un pamudinājums to biežāk saskatīt, izcelt un novērtēt.”

Reklāma

Ņemot vērā milzīgo cilvēku atsaucību, mēs turpināsim akciju un līdz pat ceturtdienai, 18.decembrim, katru vakaru no plkst.18:00 mājas lapā www.neglite.lv būs iespēja pieteikties ierobežotam skaitam Neglīšu, kuras mēs piegādāsim līdz pat namdurvīm.

Taču tie, kuriem jau ir savas Neglītes, var piedalīties konkursā – dalīties ar sava kociņa attēlu un stāstu. Tas, kurš balsojumā būs izpelnījies vislielāko atsaucību, dāvanā saņems jaunu planšeti.

2014-12-17_2246

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Cilvēks

Stulbums lielākais! Bezjēdzīga naudas izmešana, labāk būtu ieguldījuši kādā jēdzīgā projektā, vai vēl labāk ziedojuši labdarībā!!!

bombelats

Nu kapēc. Ne jau vienmēr viss jārēķina taustāmos labumos. Ideja jau filosofiska un cēla, ttikai Neglītei dziļi pie kājas, ka kāds novērtējis tās iekšējo skaistumu, jo ir jau nocirsta, tobiš mirusi.

b

šeit mītošie gīki jau neredz šīs idejas foršumu. Vot, ja eglei būtu pogas vai displejs, tad gan.

davfreim

Labāk būtu uzdāvinājuši normālu 4G internetu saviem lietotājiem :)