Reklāma

Latvijā var apskatīt un iegādāties jaunos Vertu Aster un Vertu for Bentley luksusa viedtālruņus

Jaunākie raksti

“Google Phone” lietotāji varēs automātiski ierakstīt zvanus no svešiem numuriem

Janvāra sākumā baumu līmenī klajā nāca informācija par to, ka lietotnes "Google Phone" izmantotāji kaut kad tuvā nākotnē varētu...

Programmatūras kļūdas dēļ “Mustang Mach-E” elektriskais krosovers var kļūt neiedarbināms

"Ford" elektriskais krosovers "Mustang Mach-E" programmatūras kļūmes dēļ var palikt ar tukšu 12V akumulatoru, kas savukārt var novest pie...

Izziņots OnePlus Nord LE – nopirkt to nevar, var tikai laimēt

OnePlus atkal atgriezies ar it kā jauna, bet jau kaut kur redzēta OnePlus Nord LE viedtālruņa izziņošanu. OnePlus Nord...

64-bitu Google Chrome Android versijai vajadzēs 8 GB RAM

Apple ar iOS 11 jau 2017. gadā pārlēca uz 64-bitu lietotnēm, tur izstrādātājiem nebija nekādas teikšanas - vai nu...

Pērtiķis ar implantētu “Neuralink” čipu tikai ar prātu spēj dzenāt bumbiņu (video)

Īlona Maska vadītais uzņēmums "Neuralink", kas koncentrējas uz mikroshēmu izstrādi, kuras spēj savienot smadzenes ar datoriem, nācis klajā ar...

Luksusa klases viedtālruņu un to aksesuāru ražotājs Vertu ir pārstāvēts arī Latvijā un ikviens interesents var apmeklēt Vertu butiku (Elizabetes iela 69, Rīga), lai iepazītos ar šī zīmola aktualitātēm un veiktu sen kāroto pirkumu. Šoruden Vertu savu viedtālruņu klāstu papildināja ar diviem jauniem un interesantiem produktiem – “pieejamo” Vertu Aster un īpašo ierobežotā skaitā saražoto Vertu for Bentley. Abi viedtālruņi šobrīd ir apskatāmi Vertu butikā un šo iespēju vakar izmantoju arī es.

Vertu ierīces, protams, ir ļoti šauras nišas produkts, tomēr tās ir gana interesantas, lai par tām pastāstītu arī jums, dārgie lasītāji. Šovasar man bija iespēja notestēt šī brīža Vertu flagmani – Vertu Signature Touch. Ziniet, ļoti interesants telefons, ko ir ļoti patīkami turēt rokās, un, nenoliegsim, arī atrādīt apkārtējiem. Šoruden man arī bija iespēja apmeklēt Vertu manufaktūru, kurā ar rokām tiek kopā salikti visi Vertu telefoni. Tā bija ļoti interesanta ekskursija, kas vēl vairāk vairoja manu pārliecību, ka Vertu produkti ir patiešām ekskluzīvi. Šī brauciena gaitā man bija iespēja iepazīties ar jaunajiem Vertu Aster un Vertu for Bentley viedtālruņiem, kas nu ir veiksmīgi atceļojuši arī līdz Rīgai.

Vertu Aster – “pieejamais” luksusa viedtālrunis

DSC04641

Kad vasarā testēju Signature Touch, tā lētākais variants maksāja aptuveni 8000 eiro un izvēloties dārgākus korpusa uzbūvē izmantotos materiālus, šī viedtālruņa cenu ir iespējams dubultot. Salīdzinājumam, jaunais Vertu Aster ir pavisam “lēts”, jo to var iegādāties sākot no 4500 eiro (teļa ādas modelis). Mazliet dārgāk maksā čūskas ādās tērptais Aster – 6500 eiro un pats dārgākais šīs sērijas variants būs ar strausa ādu apvilktais Aster – 6900 eiro. Vertu butikā zināja pastāstīt, ka kopš Aster pārdošanas uzsākšanas oktobra beigās šobrīd Latvijā jau ir pārdoti vairāki desmiti Aster viedtālruņu un populārākie ir tieši oranžās čūskas un melnās teļādas varianti.

Principā Aster ir bāzēts uz ļoti līdzīgas tehniskās bāzes, kādu izmanto Signature Touch. Abiem Android viedtālruņiem ir liels 4.7 collu 1080p izšķirtspējas ar safīra stiklu pārklāts displejs, augstvērtīgs titāna korpuss, 64 GB iebūvētā atmiņa, 13 megapikseļu Hasselblad sertificēta aizmugurējā kamera un pietiekami ietilpīga 2275 mAh baterija.

Atšķirības ir saklausāmas, jo Signature Touch ir ticis pie Bang & Olufsen sertificētas skaņas sistēmas. Tāpat Aster var uzskatīt par vairāk sievietēm piemērotu telefonu, jo tā dizains ir kaut kādā ziņā neitrālāks. Sver gan abi telefoni līdzīgi – ap 190 gramiem. Atšķirības ir arī piedāvāto servisu ziņā, jo Aster pircējs tiek pie Vertu standarta konsjerža pakalpojuma uz pusgadu, bet Signature Touch pircējs uz gadu bez maksas saņem Vertu īpašo (dedicated) konsjerža servisu, kas nozīmē, ka komunikācija notiks ar vienu konkrētu servisa darbinieku. Šis serviss ļauj atvieglot ikdienu, piemēram, plānojot ceļojumus – “Marija, lūdzu, rezervē aviobiļeti uz Bali!”.

Vertu for Bentley – viedtālrunis Bentley faniem

Ja nu dzīvē viss ir tā sakārtojies, ka ikdienā stūrē Bentley markas automobili, tad noteikti ir vērts apskatīt arī Vertu for Bentley sērijas pirmo viedtālruni. Abas britu luksusa kompānijas ir noslēgušas sadarbības līgumu uz pieciem gadiem un varam cerēt sagaidīt arī citus šīs sērijas viedtālruņus. Pirmais, gluži tāpat kā Aster, arī ir bāzēts uz Signature Touch un tiks saražots tikai 2000 eksemplāros. Rīgā būs nopērkami vien daži šī telefona modeļi (divi jau ir nopirkti), tāpēc gribētājiem būs jāpasteidzas. Un arī cena ir samērīga (ar Bentley auto cenu) – 12 500 eiro.

2014-12-09 14.34.44

Vertu for Bentley viedtālruņa rāmis veidots no titāna un telefona apdarē izmantota augstvērtīga teļa āda ar īpašu izšuvumu, kas atgādina Bentley auto izmantotos dizaina elementus. Tāpat tieši šim telefonam unikāls ir SIM kartes slota vāciņa un telefona sānu noformējums. Telefonā ir ielādēta arī speciāla Bentley aplikācija, kas ļauj ērti piekļūt informācijai par Bentley jaunumiem, pasākumiem, servisiem un interesantiem maršrutiem.

2014-12-09 14.53.59-1

Lai jauno Vertu for Bentley viedtālruni var “piemērīt, šonedēļ pie Vertu butika durvīm novietots jaunais Bentley Flying Spur V8.

DSC04677

DSC04684

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mikus Karlsons

Man kaut kā ienāca prātā pašu britu iesmīkņāšana par Bentley, ka tā esot futbolistu automašīna. To pērkot tie, kuriem daudz naudas, maz prāta un gigantiska vēlme zīmēties. Tad nu man jāsaka ka šoreiz laikam tiešām, arī telefons ir futbolistiem paredzēts. Man ir vienalga, cik un kurš saņem, un cik kuram naudas, bet es neredzu nevienu argumentu, lai maksātu par ierīci, kura tīri fiziski atteiksies strādāt pēc trīs vai nedaudz vairāk gadiem, četru vai piecu ciparu skaitli. Nu labi, ir tur ādas un sazin kas vēl, bet tā manta tīri tehnoloģiski un arī fiziski būs novecojusi un metama pēc šī laika… Read more »

Kristaps Skutelis

Tu runā kā cilvēks, kas nevar atļauties brīvi iegādāties nedz šādu auto, nedz telefonu. Tas ir saprotams, jo tādu ir vairākums ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Tas gan nav nekas slikts, tāda nu ir tā dzīve. Kad es šovasar testēju Signature Touch, centos saprast vai šajā produktā ir kaut kas tāds, kas to atšķir no visiem citiem telefoniem un vai par to vispār ir vērts maksāt tādu naudu. Principā, jā, materiālu ziņā tam nav daudz konkurentu (vismaz no plaši pieejamām ierīcēm) un tas ir ierīces pluss. Cits jautājums, vai to n-to tūkstošu dēļ. Ja visa sāls ekskluzivitātē (lasi, gribas,… Read more »

Mikus Karlsons

Kristap, nav runa par varēšanu vai arī nē. Bet eksistē tādi lielumi kā ķīmija un fizika. Un tie nosaka zināmas lietas, un tās nav atceltas. Ir korozija, elektrība, elektroķīmiskā korozija, akumulatora resurss, utt. Jebkurš šāds un jebkurš cits telefons, ar tik blīvi kā mūsdienās savietotu elektroniku, beidz savu dzīvi trīs līdz četru gadu laikā. Tīri fiziski. Un sorry, bet izmest tādu naudu par to, kas reāli vēlāk būs metams, to var atļauties tikai afroamerikāņu reperis vai kāds cits, kuram liekas, ka dzīvos mūžīgi, un nauda plūdīs vienmēr. Es pazinu tos zēnus, kuri nēsājās ar Vertu vēl pirms gadiem 10, un… Read more »

Kristaps Skutelis

Es Tevi saprotu un par tādām praktiskām lietām pilnībā piekrītu. Mani šoreiz vairāk interesē tā otra puse – ko darīt cilvēkam, kam ir daudz naudas un vēlme pēc ekskluzīvām/luksusa/premium precēm? Kādu ierīci iegādāties? Kāpēc tieši to?

Mikus Karlsons

Zini, manuprāt premium mūsu pasaulē ir lūk kas – http://www.slowmovement.com/slow_living.php Bet tas nu tā, filozofiskās kategorijās. Labs i, nav ko skaldīt matus.

Kristaps Skutelis

Līdz šādam premium vēl ir jāizaug. Vienkāršāk ir nopirkt Vertu telefonu :)

Goga

Vertu manufaktūra un SIM slota… :D

Aivars Rapša
Kristaps Skutelis

Tieši tā, manufaktūras nosaukums ir lietots ar nodomu. Slots gan jau daudz brīvāk interpetējams jēdziens, jo prātā uz fikso nenāca nekas labāks. Te var arī izteikt savus ieteikumus.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: