Web Analytics
More
  Reklāma

  Par “Latvijas Gada auto 2015” kļūst jaunais Ford Mondeo

  Jaunākie raksti

  6. decembrī viesnīcā „Avalon Hotel” notika konkursa „Latvijas Gada auto 2015” fināla balsojums un svinīgā apbalvošanas ceremonija.

  Apbalvošanas ceremonijā, kura tiešraidē varēja vērot OTV un interneta portālos Delfi, iAuto.lv un Tvnet, bez „Latvijas Gada auto 2015” titula tika pasniegtas arī vairākas papildnominācijas, uz kurām pretendēja visi 32 pieteiktie jaunie automobiļi.

  Reklāma

  Arī šogad visiem auto interesentiem tika dota iespēja izvēlēties savu „Latvijas Gada auto 2015” uzvarētāju, kuram tika dota īpaša nominācija „Latvijas Gada auto Tautas simpātija 2015”.

  Papildus jau ierastajiem balsošanas veidiem interneta portālos gadaauto un Delfi, konkursa rīkotāji piedāvāja to darīt arī iAuto.lv un t/c „Mols”, kur bija izvietota īpaši pasākumam veidota foto izstāde ar visiem pretendentiem. Tas deva iespēju uzstādīt rekordlielu balsojumu skaitu – 50 444 tūkstoši. Uzvarētājs šajā nominācijā kopā un arī katrā atsevišķi ar 8 893 balsīm, ieguva Audi A6, kurš arī ieguva titulu „Latvijas Premuim auto 2015”

  Nominācijā „Latvijas Mazais auto 2015” svarīgākais ir maksimālas iespējas un pietiekamas ērtības minimālos gabarītos par relatīvi zemu cenu. Šeit uzvaras laurus plūca „Renault Twingo”.

  „Latvijas Sportiskākais auto 2015” šogad bez pārsteigumiem – nepārspēts palika „Subaru WRX STI”.

  „Latvijas Skaistākais auto 2015” ir neapšaubāmi vissubjektīvākā balsojuma daļa, un tajā ir lielākais viedokļu raibums. Tomēr pēc garām diskusijām, žūrija izvēlējās „Latvijas Gada auto 2015” titula ieguvēju – „Ford Mondeo”.

  „Latvijas Eko auto 2015”. Dilemmu – lēti pirkt un diezgan lēti braukt vai dārgi pirkt un ne tikai dabai saudzējoši, bet arī ļoti lēti braukt – žūrija atrisināja šādi. Balva tika piešķirta „Toyota Yaris Hybrid”.

  „Latvijas Apvidus auto 2015” nominācijas nosaukums ir nosacīts, jo reti kurš no tiem pēdējo gadu izpildījumā paredzēts patiešām skarbiem bezceļu apstākļiem. Tomēr pilnpiedziņa, mazliet lielāki riteņi un „klīrenss”, mums bieži vajadzīgi un tādēļ vilina. Šajā nominācijā par labāko žūrija atzina „Dacia Duster”.

  Tāpat šogad atgriezās nominācija „Latvijas Komercauto 2015”, kura titulu ieguva „Ford Transit”.

  Galvenajā balsojumā notika sīva cīņa, bet tomēr trešo vietu ar 103 punktiem ieguva pagājušā gada uzvarētāja uzlabotā versija – „Škoda Octavia Scout”. Otrajā pozīcijā finišu šogad sasniedz „Volkswagen Passat” ar 117 punktiem. Uzvarētājs un prestižā titula „Latvijas Gada auto 2015” ieguvējs ar 129 punktiem – „Ford Mondeo”!

  Lielākais auto nozares gada notikums Latvijā, konkurss „Latvijas Gada auto” notiek jau sešpadsmito reizi kopš 1998. gada.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Imants Imants
  07.12.2014 10:54

  Izskatās kā neveikls Aston Martin pakaļdarinājums.

  Māris Stiglics
  07.12.2014 15:24

  Tas ir Ford pēdējo gadu korporatīvais dizains. Jaunais modelis ir tik līdzīgs iepriekšējam, ka šķiet – tas ir feislifts.

  aigi
  08.12.2014 11:09

  Man dizais tieši ļoti patīk.

  Reklāma