Mūsdienu lielais elektronisko ierīču daudzums mājās, rada arī zināmas problēmas. Viena no tām ir lielais dažādo distances vadības ierīču sauktām arī par pultīm, daudzums. Katram atradīsies kādas piecas vai sešas. Var jau protams iegādāties universālo pulti, nokonfigurēt to, un viss notiks. Tikai ar pults konfigurāciju, jaunu ierīču pievienošanu, makrokomandu izveidošanu, u.c. lietām nemaz tik labi ikdienā neiet. Ja vien tas nav jūsu profesionālais darbs.

Nupat kompānija Eyesight, kuras specializācija ir žestu vadība, un kura ir veidojusi risinājumus tādām kompānijām, kā Lenovo, Toshiba un Philips, radījuši jaunu iekārtu ar nosaukumu Onecue.

Ierīce aprīkota ar kameru un WiFi, Bluetooth un infrasarkano staru savienojumiem. Ierīcei ir 3 collu diagonāles ekrāns, un uz tā tiek atainota vadāmās ierīces piktogramma. Jaunums ļauj ne tikai vadīt audio un video aparatūru, bet arī gaisma sistēmas, apkuri, un citas gudrās mājas iekārtas. Onecue konfigurācija iespējama vai nu izmantojot datoru un USB kabeli, vai izmantojot iOS vai Android viedtālruni ar Onecue aplikāciju. Šobrīd Onecue pieejams iepriekšējam pasūtījumam un maksās humānos $129, un piegāde sāksies 2015. gada sākumā. Vēlāk cena varētu pieaugt līdz $199.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=_1QnnRn47r0&w=640&h=360]

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
KKTK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
KKTK
Guest
KKTK

Kad tas džeks beidzot atdzīsies sievai, ka ir gejs :D