LG Electronics (LG) paziņojis, ka 98 collas lielais Ultra HD televizors (modelis 98UB980V) tirdzniecībā Latvijā nonāks decembra sākumā. 98UB980V ir jaunākais premium klases papildinājums iespaidīgajam LG Ultra HD 2014.gada modeļu klāstam un piedāvā šobrīd tirgū labāko attēla kvalitāti, kas ir četras reizes detalizētāka salīdzinājumā ar Full HD un kuru papildina satriecoša Harmand Kardon skaņas sistēma, lietotājiem visdraudzīgākā Smart TV platforma un milzīgs ekrāns, kas rada patiesi kinematogrāfisku pieredzi mājas apstākļos.

LG ULTRA HD televizors nodrošina 3840×2160 pikseļu izšķirtspēju ar In-Plane Switching (IPS) 4K paneļiem, kas sniedz unikālu krāsu precizitāti un pastāvīgi pirmšķirīgu krāsu kvalitāti, ar minimāliem krāsas kropļojumiem no praktiski jebkura skatu punkta. Savukārt True 4K Engine tehnoloģija likvidē gandrīz visas vizuālās kļūdas.

Šis premium klases ULTRA HD televizors lepojas ar padziļinātu un bagātīgu skaņu, ko nodrošina ULTRA Surround sistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar audio produktu ražotāju Harmand Kardon. ULTRA Surround sistēma, kas ietver uz priekšu vērstus vairāku kanālu skaļruņus, kuri rada skaņu ar satriecošu skaidrību un precizitāti, ievērojami pastiprina skatītāja iegrimšanas sajūtu. Turklāt skaļruņi izbīdās un iebīdās, kad televizors tiek ieslēgts vai izslēgts, tādējādi neradot nepieciešamību pēc masīviem skaļruņiem vai vadiem.

Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst 98UB980V dizainam. Milzīgais 16:9 ekrāns ar tikai dažu centimetru plānu rāmi piedāvā lietotājiem patiesi kinematogrāfisku pieredzi. Savukārt izbīdāmie skaļruņi un dažādās novietošanas iespējas – gan uz grīdas, gan uz sienas – padara šo televizoru par lielisku papildinājumu jebkurā interjerā.

98UB980V modelis ir aprīkots arī ar apbalvojums ieguvušo, vienkāršo un intuitīvo webOS Smart TV platformu. Sistēma nodrošina lietotājiem iespēju ātri un viegli pārslēgties starp dažāda veida saturu, pakalpojumiem un ierīcēm, izmantojot viegli lietojamo kontroles izvēlni. LG webOS arī piedāvā animētu tēlu vārdā BeanBird, kas sākotnējās uzstādīšanas procesu padara ātru un jautru, kā arī paskaidro visas televizora lietotājam draudzīgās funkcijas un kontroles iespējas.

WebOS platformas vienkāršību papildina LG Magic Remote tālvadības pults. Ierīce ir aprīkota ar valodas atpazīšanas funkciju, kas palīdz izpildīt komandas vienkārši, dabiski un interaktīvi. LG Magic remote iespējami četri kontroles veidi — balss (Voice), žesti (Gesture), norādīšana (Point) un ritināšana (Wheel) – kas padara to par vispilnīgāko universālo tālvadības pulti. Uzzīmējiet kanāla ciparu gaisā vai paritiniet taustiņu, lai pārslēgtu kanālu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ksspars Lccis

es saprotu, ka tā ir preses relīze, bet var tak cilvēciski uzrakstīt, ka ekrāna diognāle ir tik un tik metri.

Kig

2.45m

aa

drīzāk vaidzētu izlaist kādu sakarīgu izmēru starp 32” un 40”. savādāk baigais tukšums pa visu.

Kaspars

Un ne vārda par to, cik tad viņs maksās..

Juris

Tukšs raksts, nav cenas.

asdf

Ja tevi interesē tikai cena, tad uzreiz ir skaidrs, ka šāda manta nav tev paredzēta. Tie, kuri pirks šos televizorus, cena neinteresē.

Mikus Karlsons

Nu cena man domāt, būs kādi 15 vai 20 tūkstoši eiro, bet iespējams, ka arī “tikai” 10, kaut par to ļoti šaubos. Mazāka izmēra, t.i 32 vai 40 collas šos konkrētos UHD neražo un neražos, jo zem 65 collu diagonāles šis pasākumam zūd jēga. Tad var labi iztikt ar Full HD televizoru. Nu par to pārējo, gribētos jau lai kāds ražotājs ļautu to mantu tā mierīgi pamocīt ar parasto TV signālu, lai saprastu kā tad tā attēla konverācija uz augšu veicās, no parastā SD vai Full HD signāla uz ekrānam saprotamo 4K. Pagaidām drosmīgais šajā valstī nav atradies. Bet ar… Read more »

Kristaps Skutelis

Dāmas un kungi, LG 98UB980V ieteicamā mazumtirdzniecības cena būs 24 999 EUR. Sākam likt dālderi pie dāldera.

Mikus Karlsons

Nu re, tikai “nieka” piečuks vairāk kā es biju domājis. :D

Viesis

Zin, izlasot kāda būs aptuvenā cena ir jājautā – man tagad smieties vai raudāt? Pa to naudu tak var galīgi jaunu un labu mašīnu nopirkt… daudz noderīgāka vismaz būtu. Kur nu vēl kādu dzīvokli varbūt var atrast par tādu cenu vai vismaz sākuma kapitāls jauna iegādei…

Mikus Karlsons

Zini, nedari neko. Vnk pieņem kā ir. Savulaik es plazmas monitorus ar visai štruntīgu izšķirtspēju un 42 collu ekrānu arī tirgoju par 15 tūkstošiem. Latu. Un pirka. Tas gan bija etak, gadā 1999’tajā. Bet tagad redz viss ir daudz lētāks. Tas ir pirmais vilnis, un tā produktiem vienmēr ir sava, šaura auditorija. Tā ka, take it easy.

Kristaps Skutelis

Nav jau arī tā, ka tie cilvēki, kas pērk šādus TV brauc ar auto, kas maksā līdz 30k EUR :) Un viņi arī nedzīvo vienistabas dzīvokļos Maskačkā.

tutu

Bagātiem cilvēkiem liela bibliotēka, nabagiem liels TV….