Reklāma

13. novembrī Rīgā norisināsies tehnoloģiju seminārs tirdzniecības un viesmīlības sektoriem

Jaunākie raksti

Kriptovalūtu tirdzniecības platforma “Coinbase” kļuvusi par publisku kompāniju

Kriptovalūtu tirdzniecības platforma "Coinbase" vakar, 14. aprīlī, oficiāli kļuva par publisku kompāniju. Uzņēmuma akcijas ar apzīmējumu "COIN" tagad kotējas...

Prezentēti Audi Q4 e-tron un Q4 Sportback e-tron elektroauto

14. aprīlī Audi Progresa svinību dienā zīmols prezentēja savus pirmos kompaktā izmēra SUV modeļus – Audi Q4 e-tron un...

“Adidas” kopā ar “Lego” izstrādājuši atraktīvus skriešanas apavus

Kompānija "Adidas", vēloties savā sporta apavu klāstā ienest vēl kādas svaigas vēsmas, izveidojusi sadarbību ar nevienu citu kā "Lego",...

Sony izziņojis jaunos Xperia 1 III un Xperia 5 III viedtālruņus

Jaunais Sony Xperia 1 III un Xperia 5 III ietver īpašas fotografēšanas funkcijas un iepazīstina ar pasaulē pirmo maināmo...

Latvijas IT uzņēmums D8 Corporation investēs 2 miljonus eiro, lai veicinātu pakalpojumu eksportu uz Tuvajiem Austrumiem

Finanšu programmatūras izstrādātājs un ieviesējs D8 Corporation finanšu tehnoloģiju produktos un jauna pārdošanas un servisa biroja izveidē Tuvajos Austrumos...

IT sistēmu integrācijas un apkalpošanas uzņēmums NIXOR LV aicina piedalīties lielākajā tehnoloģiju semināru tūrē Baltijas valstīs „Connected Future in 2020“, kas ir īpaši veltīta tirdzniecības un viesmīlības sektoram. Semināri notiks Viļņā (12.11.), Rīgā (13.11.) un Tallinā (14.11.).

Nepalaidiet garām iespēju uzzināt, kādu nākotni lielākie tehnoloģiju zīmoli mums pareģo. Kādā virzienā tehnoloģijas attīstās un ko tirdzniecības un viesmīlības sektors var iegūt no tām? Apmeklējiet semināru un izmēģiniet inovatīvākās tirdzniecības un viesmīlības tehnoloģijas paši pie mūsu tehnoloģiju stenda!

Mūsu pašu Latvijas tehnoloģiju guru Kristaps Skutelis dalīsies ar Jums savā redzējumā par savienojumiem nākotnē. Otrajā dienas daļā visiem dalībniekiem būs iespēja piedalīties interaktīvā paneļdiskusijā.

Šogad mēs sadarbojamies ar tehnoloģiju izstādi Riga Comm 2014, kura notiks 14. un 15. novembrī Ķīpsalas izstāžu zālē. Visi Nixor Connects Baltics apmeklētāji saņems arī ielūgumus uz Riga Comm 2014! Padariet novembri par Jūsu tehnoloģiju mēnesi!

Seminārā “Connected Future in 2020” tiks apskatīti šādi temati:

  • “Nākotnes mazumtirdzniecības trendi” – Kur mazumtirdzniecības tirgus virzīsies nākamajos 5 gados? Kā mazumtirgotāji gatavojas omnichannel un mobilai darbībai veikalos vai “mākonī“?
  • “Lojalitātes programmu evolūcija” – Kā tehnoloģijas un noteikta funkcionalitāte var palīdzēt tirgotājam izveidot un saglabāt lojālu klientu bāzi?
  • “Maksājumu sistēmu nākotne” – Kādā virzienā attīstās maksājumu sistēmas? Kā tehnoloģiju attīstība mainīs mūsu maksājumu metodes un uzvedību?
  • “Pakalpojumu komunikāciju nākotne” – Kādas izmaiņas sagaida standarta apkalpošanu? Kā mēs adaptējam tehnoloģijas, lai uzlabotu apkalpošanu, un kādas priekšrocības tas sniedz?
  • “Omnikanāls un Smarter Commerce” – Kādi ir jaunumi un potenciālie attīstības virzieni Omnichannel/ Smarter Commerce risinājumiem?
  • “Savienotā Nākotne” – Kur un kāpēc šobrīd iegulda naudu mūsdienu IT giganti? Kādēļ visi runā par Nākotni, kurā visas ierīces ir savienotas? Ko mēs domājam, runājot par Savienoto Nākotni?
  • “Viesnīca tagad un 2020.gadā ” – Kādas izmaiņas mēs redzēsim vadības sistēmās? Kādi ir jaunākie risinājumi viesmīlības sektorā? Kā pašapkalpošanās izskatīsies pēc 5 gadiem? Kāda būs viesnīcu darbinieku nākotnes loma?
  • “Nākotnes IPTV risinājumi ” – Kādas ir IPTV tehnoloģijas priekšrocības? Kā IPTV tehnoloģija palīdzēs veicināt papildus pārdošanu visos viesnīcas kanālos?

Reģistrējieties semināram Nixor LV mājaslapā: www.nixor.lv līdz 07.11.2014. Seminārs ir bez maksas. Vietu skaits ir ierobežots!

Pasākums norisināsies 2014.gada 13.novembrī Latvijas Nacionālās Bibliotēkas konferences telpās, Mūkusalas ielā 3, Rīgā, angļu / latviešu valodā.

Nixor ir starptautisks un pieredzes bagāts informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas Baltijas tirgū veiksmīgi darbojas jau 20 gadus. Uzņēmums piedāvā augstas kvalitātes IT pakalpojumus mazumtirdzniecībai, viesnīcām, restorāniem un kruīza kuģiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: