Web Analytics
More
  Reklāma

  HTC prezentē Desire EYE selfijfonu un RE “trubiņkameru”

  Jaunākie raksti

  HTC, globālais līderis mobilo inovāciju un dizaina jomā, iepazīstina ar jaunumiem mobilajā attēlu iemūžināšanas pasaulē. Tostarp, mobilā fotogrāfijā izmaiņas ienesīs jaunais viedtālrunis HTC Desire EYE ar uzlaboto programmatūru HTC EYE Experience un Zoe kā vērtīgu video rediģēšanas funkciju, kā arī ievērības cienīgo jaunumu – mazo, bet jaudīgo kameru RE.

  „Šodien HTC kārtējo reizi maina to, ko cilvēki domā par tehnoloģijām,” norāda HTC izpilddirektors Pīters Ču (Peter Chou). „Jau 1997. gadā mēs devām iespēju ikvienam atstāt klēpjdatoru mājās, lai tā vietā izmantotu spēcīgos kabatas izmēra viedtālruņus. Šodien mēs veicam līdzīgu soli. Apvienojot neticamus tehniskos līdzekļus ar nepārspējamu programmatūru, HTC maina viedokli par to, kā mēs uztveram attēlu iemūžināšanu. Mēs lietotājus izceļam no skatu meklētāja pozīcijas un ieliekam tos, kur tie piederas – pašā darbības centrā.”

  RE: pārsteidzošā mazā kamera

  RE Head mount

  Tā ir iespēja aizmirst skatupunktu caur kameru un izdzīvot mirkli pilnībā ar RE – HTC jaunāko foto inovāciju. Pilnībā mainot gan to, kā ar pogas spiedienu tiek tverts mirklis, gan kā var lūkoties šajā mirklī – mazā RE kamera sniedz iespēju mirkli fotogrāfijā vai video notvert dabiski.

  Papildinājumā pārsteidzošajam un neatkārtojamam cilindriskajam dizainam, kas radīts, lai ierīce komfortabli iegultu plaukstā, un pateicoties iebūvētam tvēriena sensoram, RE kamera kļūst aktīva tiklīdz tā tiek pacelta un vairs nav vajadzības izmantot atsevišķu kameras pogu. Ar vienu pieskārienu ekrānam iespējams iemūžināt fotogrāfiju, bet ar ilgāku pieskārienu ekrānam iespējams mirkli iemūžināt video, līdz ar to nekas netiek palaists garām, meklējot vajadzīgās funkcijas.

  Pateicoties augstas izšķirtspējas, 16 MP CMOS sensoram, Full HD (1080p) video ieraksta funkcijai, 146 grādus platleņķa objektīvam, palēninājuma ieraksta funkcijām RE tvers mirkļus līdz šim vēl nebijušā veidā. RE aplikācijas īpašības dod iespēju ar tālvadības skatu meklētāju iegūt neatkārtojamu fotogrāfiju, kā arī mobilās ierīces ekrānā vērot pašu darbību vai, pieslēdzoties galerijai, atkārtoti noskatīties fotogrāfijas un video, kas jau ir saglabāti. Tā kā dzīves piedzīvojumi ir nebeidzami daudz, aplikācija dos iespēju saglabāt it visu tālrunī vai automātiski virtuālajā mākonī, lai vairs nevajadzētu uztraukties par vietas trūkumu tālrunī, nezaudējot kādu lielisku fotogrāfiju. Papildinājumā RE drīzumā sniegs iespēju video straumēšanai YouTube, dodot iespēju izdzīvot ik mirkli un tajā pašā laikā dalīties ar to savā YouTube kanālā. RE aplikācija būs pieejama gan Android, gan iOS1 platformās.

  HTC Desire EYE: lieliskākie selfiji

  HTC Desire Eye Matt White Stack

  HTC viedtālruņu celmlaužu inovācijām nāk klāt pilnīgi jauns Desire viedtālruņa modelis – HTC Desire EYE. Ar līdz šim labāko uz priekšu vērsto kameru, kā arī programmatūru jaunais HTC Desire EYE sniedz iespēju būt notikumu centrā, izskatīties patiesi labi un ikviens notvertais mirklis būs skaidrs un lielisks. Tirgū labākās 13MP uz priekšu un aizmuguri vērstās kameras detalizētai attēlu kvalitātei sniedz iespēju pietuvināt, samazināt, kā arī drukāt attēlus bez jebkādiem šķēršļiem. HTC Desire EYE ir lieliski piemērots tiem, kas iecienījuši veidot fotogrāfijas, video un selfijus. BSI sensors notver smalkas nianses pat zema apgaismojuma apstākļos, bet gudrā divkrāsu LED zibspuldze abām kamerām iemūžina dabiskus toņus, pat ja apkārtējais apgaismojums nav pietiekami labs.

  Trīs jau zināmie mikrofoni paceļ HTC audio kvalitāti vēl augstākā līmenī, nodrošinot kristāliski skaidru balss un video ierakstu, neskatoties uz apkārtējiem apstākļiem. HTC BoomSound un neatkārtojamais 5.2 augstas izšķirtspējas ekrāns nodrošina, ka HTC Desire EYE viedtālrunis ir lielisks multimediju sabiedrotais, kā arī fotogrāfiju un video pārlūkierīce.

  Drošais, spilgtais, divkrāsu, ūdens izturīgais vienlaidus korpusa dizains nav tikai modīgs, bet tas arī nodrošina, ka vienmēr ar divu soļu kameru fokusam tiks iemūžināts labākais tik vienkāršā veidā, cik vien iespējams, rīkojoties kaut vai tikai ar vienu roku.

  HTC EYE Experience apvienojumā ar Zoe, Qualcomm® Snapdragon 801 procesoru un ātro 4G savienojamību nodrošina, ka turpmāk savu labāko attēlu rediģēšana un dalīšanās ar tiem būs viegla, neskatoties uz atrašanās vietu.

  HTC Desire Eye Matt Blue

  HTC EYE Experience: pieredze personībām

  Vairs nav runa tikai par aparatūru. HTC EYE Experience nodrošina mobilo attēlu iemūžināšanas programmatūras iekļūšanu pavisam citā līmenī ar iestatījumiem, kas lietotājam liks izskatīties tik labi, cik vien iespējams.

  Neskatoties uz to, vai tā ir video saruna vai konferences zvans, ar HTC EYE Experience seju atpazīšanas funkciju tā būs jauna kvalitāte un sniegums, jo nodrošinās, ka esat attēla centrā visu laiku. Tā kā saskarsme nozīmē vairāk nekā tikai vienu personu, kļūst iespējams vienas telpas ietvaros uztvert līdz pat četriem cilvēkiem, katra cilvēka seju samazinot un attēlojot ekrānā pietiekamā kvalitātē.

  HTC EYE Experience, pateicoties Split Capture funkcijai, paver pilnīgi jaunu pasauli radošām iespējām. Apvienojot nepārtrauktu foto un video iemūžināšanu gan ar priekšējo, gan aizmugurējo kameru vienā dalīta ekrāna video vai attēlā, selfiju pieredze atkal pilnībā mainās, ļaujot iemūžināt gan savus piedzīvojumus, gan savas tā brīža sajūtas, neuztraucoties par sīktēlu izskatiem. Crop-Me-In sniedz iespēju pārcelt sevi notikuma centrā, samazinot attēlu vai video no priekšējās kameras uztvertā un pārnesot to uz attēlu, kas uztverts ar aizmugurējo kameru, tādā veidā atverot durvis vēl aizraujošākiem, nebijušiem selfijiem un video. Voice Selfie likvidē problēmu, kas līdz šim radās vēloties nofotografēt savu selfiju, bet tā izdarīšanai bija nepieciešams grozīt roku, lai spiestu pogu. Tagad ir tikai jāizsaka balss komanda „cheese” vai „smile” fotogrāfijai vai „action” un „rolling” video ierakstīšanai.

  Jau populārie HTC Desire 820 papildinājumi arī tikuši iekļauti HTC EYE Experience: piemēram, Face Fusion funkcija, kas sniedz iespēju apvienot vienā attēlā savu seju ar kāda drauga vai slavenības seju vai Live MakeUp funkcija, kas sniedz iespēju laikā, pirms foto tiek veidots, jau noteikt vēlamo sejas ādas gludumu.

  HTC EYE Experience funkcijas būs pieejamas sekojošiem modeļiem: HTC One (M7), HTC One (M8), HTC One E8, HTC One mini, HTC One mini 2, HTC One max, HTC Desire 816, HTC Desire 820 un HTC Butterfly 2 tuvāko mēnešu laikā.

  Zoe: dzīves piedzīvojums

  Pateicoties jaunajai Zoe video rediģēšanas aplikācijai, ir viegli apkopot video un fotogrāfijas stilīgos video labāko mirkļu apkopojumos, kas papildināti ar skaistu mūziku, lai dalītos tajos ar saviem draugiem Zoe kopienā. Sniedzot iespēju draugiem rediģēt jau lietotāja paša izveidoto saturu, ar Zoe palīdzību iespējams radīt vislabāko kopīgo mirkļu apkopojumu, lai ar to savukārt dalītos sociālajos tīklos.

  Zoe 1.0 lietotājiem tiek piešķirta vēl lielāka brīvība, lai radītu īsus, vidēji garus un garus Zoe video, kas var tikt radīti gan tikai no pāris attēliem, gan no vairākiem video. Pateicoties jaunajam satura instrumentam, ir viegli prezentēt gan video klipus, gan tikai atsevišķus attēlus interesantā un vizuāli aizraujošā veidā.

  Pilnībā integrējoties ar RE kameru, Zoe video labākie mirkļi tiek radīti automātiski, lai ar tiem uzreiz varētu dalīties. Vairs nepastāv vajadzība tos rediģēt, sinhronizēt tālruni ar datoru. Tā vietā var vienkārši visu augšupielādēt tikai ar vienu pieskārienu. Pieejams bez maksas Android un iOS platformās šī gada laika, Zoe 1.0 būs nākamā paaudze sociālai komunikācijai.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  aigi
  09.10.2014 11:08

  esmu nedaudz apjucis par RE. Nezinu vai tas ir labāks par “klucīšu” kamerām risinājums, noteikti nē salīdzinot ar “bullet”. Bet jebkurā gadījumā 1h4min ieraksts “action” kamerām ir gaužām maz. Manuprāt, min. ir jābūt 2.5h.
  Savukār EYE varētu būt labs. Jāpagaida apskati un tad būs jādomā, vai nu šis vai Ascent Mate 7, jo vakar pavisam tizli saplēsu sava M7 ekrānu, skaista plaisa pa visu diognāli :(

  Reklāma