Web Analytics
More
  Reklāma

  HTC 8. oktobrī prezentēs savu ekstrēmo sportu kameru

  Jaunākie raksti

  HTC izziņojis Double Exposure prezentāciju, kas notiks 8. oktobrī. Jau iepriekš HTC ar mājieniem norādīja, ka varam gaidīt jaunu pašiņu viedtālruni, bet tagad jaunākais video norāda uz kādu nelielu kameru, kas domāta ekstrēmo sporta veidu filmēšanai. HTC veidotā kamera, protams, būs ūdensdroša un tā centīsies iekosties prāvajā GoPro pīrāgā.

  Mani vērojumi liecina, ka GoPro ir nenormāli populārs produkts ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Te GoPro cena uzskatām par samērā augstu, bet slēpošanas kūrortos vari izcelties, ja neesi pie vēdera vai ķiveres piestiprinājis sporta kameru.

  Reklāma

  Nelielais HTC video sižets liecina, ka kamera pavisam noteikti saņems ūdensdrošību, to apliecina kadri zem ūdens. Kameru varēs piestiprināt pie ķiveres un ražotājs aicina apmeklēt RECamera.com. Pagaidām tīmekļa vietne vēl nav aktīva.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  aigi
  25.09.2014 11:01

  Cerams, ka tā būs “bullet” veidīga kā IOS vai Contour nevis GoPro klucis.

  Artis Abols
  25.09.2014 12:05
  Reply to  aigi

  Arī par to iedomājos!

  Mums noderētu kāda mazāka kamera, kuras ūdensdrošība jau būtu pašā kamerā, nevis milzīgā plastmasas ietvarā.

  KKTK
  25.09.2014 12:07
  Reply to  Artis Abols

  Jaunajā Contour ūdensdrošība jau ir uzreiz. Bet pēc video izskatās, ka varētu būt klucītis, jo meitenes nolika uz galda…

  Artis Abols
  25.09.2014 12:51
  Reply to  KKTK

  Sony ActionCam nav plakana dibena, tā gāžas riņķī. Nav teikts, ka HTC nebūs uztaisījis plakanu apakšdaļu novietošanai uz galda.

  Reklāma