Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft laiž klajā Windows OS iepazīšanās versiju, kura paredzēta lietu internetam

  Jaunākie raksti

  Lietu internets (Internet of Things) visā pasaulē uzņem apgriezienus, un lielās kompānijas arvien uzmanīgāk sāk skatīties šajā virzienā. Ir jau ledusskapji un veļas mašīnas, kuras pieslēgtas internetam, un ir arī dažādas mīkstās mantiņas bērniem, kuras kontrolējas ar planšetdatora palīdzību, u.c. brīnumi.

  Ņemot vērā faktu, ka Google ar savu Android jau cītīgi cenšas ielauzties šajā laukā, un to var atrast gan veļas mašīnās gan sazin kur vēl, bija tikai loģiski tas, ka arī Microsoft spers savu atbildes soli. Tagad parādījusies specializēta Windows OS versija, kura paredzēta tieši lietu internetam.

  Nesen Microsoft sāka attīstīt Windows Developer Program for IoT programmu, kā arī daļai tās dalībnieku izdalīja Intel minidatorus Intel Galileo. Minidators Galileo, kas būtībā ir mātes plate, paredzēts kā savietojams ar Arduino platformu, un tam ir Intel Quark SoC vienkodola procesors (400 MHz), 10/100 Ethernet, PCI Express, JTAG un USB pieslēgvieta, SD atmiņas kartes ielādes vieta un RS-232 pieslēgums.
  sm.intel-galileo-gen1_story.600
  Šobrīd Microsoft sāk piedāvāt nekomerciālu Windows 8.1 versiju kura pieejama visiem Galileo lietotājiem. Tas tiek darīts ar domu, ka izstrādātāji varēs novērtēt šo produktu, sniegt Microsoft savas atsauksmes, idejas un vienlaikus izstrādāt jaunus produktus uz Windows 8.1 bāzes.

  Pagaidām gan šī OS atbalsta darbu tikai ar pirmās paaudzes Intel Galileo mikrodatoriem, bet jau tuvākajā laikā to varēs izmantot arī šomēnes klajā nākušajos otrās paaudzes GalileoGen 2 datoros.

  AvotsPCWorld
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Loks
  22.08.2014 00:43

  Stipri apšaubu windows iespēju gūt kaut cik jēdzīgus panākumus embedded lietās…

  Reklāma