Reklāma

Spēļu klasika Portal un Half Life 2 ierobežoti pieejama Google Play

Jaunākie raksti

Mobilo spēļu Android darbināta konsole Nvidia Shield jau ir bijusi mūsu uzmanības lokā, bet tagad tam ir pamatots iemesls, ko varētu aprakstīt muļķīgais teiciens, ka iepriekš zāle bija zaļāka un citas līdzvērtīgas sentimentālas jūtas uzdzenošas muļķības. Google Play ekskluzīvi Shield konsolei izlaistas divas klasiskas datorspēles Portal un Half Life 2, kuras zinās teju visi datorspēļu entuziasti. 

Portal ir FPS stila spēle ar dažādiem grūtiem uzdevumiem. Nezinātāju ar spēles ideju vislabāk iepazīstinās pievienotais video. Portal uzskatāma par ļoti izklaidējošu un jautru spēli, bet dažviet nākas piedomāt pie risinājuma, lai tikti spēlē tālāk.

Half Life 2 ir absolūta klasika un spēles galvenais varonis Gordons Frīmens būs pazīstams it visiem. Jāatzīst, ka biju lielāks Half Life pirmās spēles spēlētājs un otrā daļa iznāca laikā, kad nopietnai spēļu dzenāšanai vairs nebija ne laika, ne vēlmes.

Katra no spēlēm maksās nedaudz virs 7 eiro, bet atceries, ka tās pagaidām spēlējamas tikai ar Nvidia Shield mobilās spēļu konsoles palīdzību.

[youtube=www.youtube.com/watch?v=TluRVBhmf8w]

[youtube=www.youtube.com/watch?v=UKA7JkV51Jw]

Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Laiks ir pagājis, tas pats Dead Trigger 2 izdrāž visas šīs veco laiku muļķības visos iespējamos veidos. Ne viss, kas ir vecs, ir klasika. Tie ir veci mēsli, ko labākus neļāva izveidot to laiku dzelži. Tas būtu tas pats, kas braukt uz darbu ar zirgu, jo, redz, nostaļģija.

Šīs spēles IR klasika, vai tu vispār esi tās spēlējis? Ko nozīmē veci mēsli? Tu runā par spēles vizuālo izskatu vai par gameplay?

eN, speciāli paskatījos pieminēto Dead Trigger. Ja tas bija joks, tad nesmieklīgs. Bet ja bija domāts nopietni, tad jājautā, kādam smadzeņu kastrātam jābūt, lai salīdzinātu tik principiāli dažādas lietas? :)

Gan Half Life 2, gan Portal IR klasika un par tādām spēlēm būtu pamatskolā jāmāca!

Klasika tā ir tikai gīkiem bez dzīves, tāpat, kā Quake 2, Worms un citi mēsli, ko spēlējāt salonos, par mammai nozagtiem santīmiem.

Reklāma
Reklāma
Reklāma