Web Analytics
More
  Reklāma

  Sony atklāj Android 4.4 KitKat jauninājumu plānus viedierīču modeļiem

  Jaunākie raksti

  Labas ziņas Sony faniem – tikko paziņots, ka Android 4.4 KitKat jauninājumu saņems Xperia Z Ultra, Xperia Z1 un Xperia Z1 Compact viedtālruņi. Latvijā Xperia Z1 Compact jauninājumu jau saņem, Xperia Z Ultra un Xperia Z1 to saņems tuvākajās pāris dienās. Sony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR un Xperia Tablet Z pie atjauninājuma tiks maijā. Arī Sony jauninājumu politika nosaka, ka to saņem lietotāji pakāpeniski, tāpēc nav jāceļ tracis, ja tavs viedtālrunis to saņem pāris dienas vēlāk.

  Sony Android 4.4 KitKat jauninājums līdzi nesīs izmaiņas lietotāja saskarnes darbībā un optimizācijā. Tiks sakārtota augšējā rīku josla un ātrpiekļuve iestatījumiem.

  ReklāmaAdvertisement

  Sony PlayStation 4 īpašnieki saņems jaunu aplikācijas saskarni. Visi lietotāji ieraudzīs pilnībā uzlabotu visu Sony aplikāciju darbības ātrumu. Tiek minēts, ka šo aplikāciju sarakstā būs Messaging, MyXperia, Smart Connect, Small apps, TrackID, TrackID TV, Sony Select, Smart Social Camera un citas aplikācijas.

  Sony lietotāja saskarni varēs katrs pats izdaiļot ar Xperia tēmu pakām, kuras varēs lejupielādēt no Sony. Sākumā būs pieejamas 280 tēmu pakas.

  Android 4.4 KitKat jauninājumu saņems arī Sony Xperia T2 Ultra, Xperia E1 un Xperia M2.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  5 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  TasEsmuEss
  20.03.2014 16:17

  Un kā ar Xperia Z?

  Kursors.lv
  20.03.2014 16:44
  Reply to  TasEsmuEss

  Papildināju rakstu, Xperia Z kopā ar dažiem citiem modeļiem pie Android KitKat atjauninājuma tiks maijā.

  SonyMobileLatvija
  20.03.2014 16:54

  Paldies Kursors.lv par rakstu :)
  Testējam Z1 un Z1 Compact ar 4.4 un pirmie novērojumi, ka ir uzlabota Bluetooth darbība un pavecākas auto Bluetooth ierīces atkal spēj nolasīt zvanu arhīvu, kas bija pazudis 4.3 versijā.
  Darbība ir palikusi plustošāka, patīkami, ka slēgtais ekrāns ir palicis arī neduadz tukšāks -> Kameras īsceļš ir pārvietots uz leku, kur tas tiešām sāk darboties kā īsceļs :)
  Par radikāliem uzlabojumiem, vai izmaiņām – tad pagaidām visvairāk ir mainījies tieši kalendārs, pie kura tagad būs nedaudz jāpierod, bet visā visumā sajūta, ka tas tagad ir pat pārskatāmāks.

  Ziņo arī tu kā patīk jaunais 4.4!

  KKTK
  20.03.2014 22:48

  Klau, uzinstalējiet TomTom un pamēģiniet kartes patīkami un plūstoši ierakstīt SD kartē :)

  trigga
  08.04.2014 14:51

  hmm… kā varu dabūt to jauno šokolādi (KITKAT)
  Savā Xperia Z1 joprojām ir 4.3 želainā pupa.
  Vai jāslēdz pie PC? Jeb pietiek ar Update Centre APP (kurš ziņo ka viss ir super jauns)

  Reklāma