web analytics

Izveidots bezmaksas rīks valsts iepirkumu sludinājumu saņemšanai epastā

Jaunākie raksti

“CD Projekt” atvainojas par Cyberpunk 2077 kvalitāti, sola uzlabojumus

Cyberpunk 2077 bija ilgi gaidīta un izteikti pārhaipota videospēle, tomēr uzreiz pēc tās izlaišanas pasauli pāršalca sašutumu vilnis par...

Veselības ministrija aicina pieteikties vakcinācijas procesa tehnoloģisko risinājumu ideju izstrādē

Veselības ministrija līdz rītdienai, 16. janvārim, plkst 14:00 aicina pieteikties IT nozares profesionāļus, lai piedalītos darba grupā, kas meklēs...

“Xiaomi MI 11” tālruņi pārtop unikālā pūķa figūrā (video)

"Xiaomi MI 11" viedtālrunis tika izziņots vien pērnā gada beigās, taču jau tagad tam atrasts krietni unikālāks pielietojums. "Xiaomi"...

ZTE Axon 20 5G ir pirmais reāli nopērkamais telefons ar pilnībā displejā paslēptu pašiņu kameru

Viedtālruņu ražotājs ZTE ir sācis piedāvāt savu jaunāko viedtālruni Axon 20 5G, kas tiek dēvēts par pirmo telefonu ar...

Eiropols slēdz pasaulē lielāko tumšā tīmekļa tirgu “DarkMarket”

Eiropas Policijas birojs jeb Eiropols sadarbībā ar Lielbritānijas Nacionālo noziedzības apkarošanas aģentūru un ierēdņiem no ASV, šķiet, noķēruši patiesi...Beidzot uzņēmēji var saņemt informāciju par valsts iepirkumiem savā epastā, nemaksājot par to ne centa! Ir izveidots jauns publisko iepirkumu sludinājumu serviss iepirkumi24.lv, kas ērtā un lietotājam draudzīgā veidā nodrošina bezmaksas piekļuvi informācijai par valsts iepirkumiem Latvijā. Lietotājiem iespējams pierakstīties uz sludinājumu saņemšanu kādā no 20 nozarēm un saņemt jaunākos iepirkumu sludinājumus savā epastā katru rītu. Šis pakalpojums tagad un vienmēr būs pieejams bez maksas.

ka_tas_darbojas

Portāla izveidotājs Kaspars Dambis stāsta: „Agrāk, lai iegūtu jaunāko informāciju par mani interesējošiem valsts iepirkumiem, bija jāiet uz “Iepirkumu Uzraudzības Biroja” mājas lapu un jāpārskata simtiem iepirkumu, līdz izdevās atrast to, ko meklēju. Tas bija laikietilpīgi, tādēļ izveidoju rīku savām vajadzībām, kas apkopo un kategorizē iepirkumu sludinājumus, lai es no rīta varētu redzēt tikai to informāciju, kas mani interesē. Tagad piedāvāju šo iespēju arī citiem interesentiem, kuriem ir svarīgi regulāri uzzināt par jaunākajiem iepirkumiem tieši konkrētās nozarē. Šis ir bezmaksas pakalpojums, jo uzskatu, ka tā ir publiska informācija, un tai jābūt pieejamai bez maksas.”

Lai arī eksistē līdzīgi pakalpojumi, kas piedāvā saņemt apkopotu informāciju par iepirkumiem epastā, tie ir par maksu. Tāpēc iepirkumi24.lv ir pirmais šāda veida serviss, kas šo pakalpojumu nodrošina bez maksas un izceļas ar lietotājam draudzīgu un vienkāršu saskarni.

Iepirkumi24.lv ir īpaši pielāgots mūsdienu mobilajām ierīcēm un pārlūkiem, kas ļauj sekot līdzi jaunākajiem sludinājumiem arī ārpus darba telpām un jebkurā laikā. Iepirkumi ir sadalīti vairāk kā 20 tautsaimniecības nozarēs, ļaujot apmeklētājiem pierakstīties uz sludinājumu saņemšanu tikai par sev interesējošām nozarēm. Lai atvieglotu sekošanu konkrētām nozarēm, blakus to nosaukumiem ir norādīts šodien publicēto sludinājumu skaits.

Katru dienu Iepirkumi24.lv publicē aizvadītās dienas sludinājumus arī Twitter plūsmā @Iepirkumi24 un Facebook lapā. Tāpat ir pieejama RSS plūsma gan visiem iepirkumiem, gan atsevišķu nozaru iepirkumu sludinājumiem. Līdz šī gada vasarai ir plānots izveidot arī mobilās lietotnes jeb aplikācijas Apple iOS un Android ierīcēm.

Pēc iepirkumi24.lv datiem janvārī tika izsludināti 1059 iepirkuma konkursi, no tiem visvairāk būvniecības nozarē (130), tehnikas un iekārtu nozarē (123) un ceļu būvē (106). Kā arī tika pasludināti 978 iepirkumu konkursu rezultāti un 190 grozījumi.

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mr. Serge

Patiešām apsveicams veidojums. Pagaidām gan nevaru saprast, kur slēpjas nauda, jo MailChimp pie nopietna lietotāju skaita vairs nebūt tik lēts prieks nebūs un ar Google reklāmām lapā diez vai sanāks atpelnīt.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: