Web Analytics
More
  Reklāma

  Liepājas IT kopienas 6. jubilejas svinībās aicina pievienoties ikvienu interesentu

  Jaunākie raksti

  No 25.–26. jūlijam Liepājā notiks informācijas tehnoloģiju (IT), biznesa un radošuma pasākums “Summer Un-rest 2024”, kas šogad veltīts jaunuzņēmumu, IT, biznesa un mākslīgā intelekta (MI) tematikām. Pasākuma programmā ietverti dažādi tīklošanās pasākumi, ekskluzīvas investoru un jaunuzņēmumu pieredzes apmaiņas aktivitātes, kas ietver kopīgu aktīvo atpūtu ar vindsērfingu, drifta tricikliem un pludmales tramvaju, kā arī apmācības un informatīvus pasākumus. Pasākuma kulminācija notiks 26. jūlijā Liepājas pludmalē, kas vienuviet pulcēs Latvijas un ārvalstu tehnoloģiju biznesa viedokļa līderus ar aizraujošiem pieredzes stāstiem par stratēģisku biznesa, karjeras, IT un MI risinājumu attīstīšanu, kā arī jēgpilnām investīcijām sevī un uzņēmumos.

  Liepājā jau vairākus gadus ir aktīva IT kopiena, kas regulāri tiekas “IT Waffle Meetup” tīklošanās pasākumos, kas šogad paviesojušies arī dažādās Latvijas pilsētās. Šogad kopiena svin savu 6. jubileju, dodot iespēju katram “Summer Un-rest” pasākuma apmeklētājam atrast sev piemērotu tēmu un iegūt vērtīgas paziņas IT, biznesa un investīciju jomā. Pasākums paredzēts ikvienam, kas gatavs kāpināt jaudu savai karjerai un uzzināt, ko jaunu, IT un MI entuziastiem un profesionāļiem, uzņēmumu un projektu vadītājiem, jaunuzņēmumu veidotājiem un interesentiem, kā arī jau esošiem un topošiem investoriem. Abas pasākuma dienas būs piepildītas ar iedvesmas un pieredzes stāstiem, tīklošanās aktivitātēm un iespējām smelties zināšanas no viedokļu līderiem.

  Reklāma

  Pasākuma programma:

  25. jūlijs, 18.00 – 21.00 IT profesionāļu tīklošanās pasākums un IT karjeras pieredzes stāsti, kura laikā būs iespēja uzzināt par pieredzi, veidojot IT karjeru, atvērtajiem datiem, mākslīgā intelekta un superdatoru pielietojumiem.

  26. jūlijs, visas dienas garumā – ekskluzīvas investoru un jaunuzņēmumu tīklošanās un pieredzas apmaiņas aktivitātes neformālā gaisotnē.

  26. jūlijs, 18.00 – pasākuma kulminācija – tīklošanās pasākums Liepājas pludmalē, kurā būs iespējams uzzināt vairāk par jaunuzņēmumiem, investīciju piesaisti, mākslīgā intelekta izmantošanu un biznesu. Ar savu pieredzi dalīsies Latvijas un ārvalstu viedokļu līderi:

  • Krists Avots (Tet, attīstības un stratēģijas vadītājs),
  • Jānis Lanka (Devtech, produktu vadības mentors un lektors),
  • Agate Ambulte (Digitālo inovāciju parka vadītāja un ģeneratīvā mākslīga intelekta rīku speciāliste un konsultante),
  • Ernests Štāls (Starwatcher.io līdzdibinātājs),
  • João Dinis (Cascais Ambiente klimata politikas direktors, Portugāle),
  • Valentin Bese (ServiceBridge.ai līdzdibinātājs un vadītājs, Lihtenšteina),
  • kā arī citi spīkeri no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem.

  Pilno “Summer Un-rest 2024” programmu var skatīt mājaslapā www.digip.lv/summerunrest

  Biedrība “Digitālo inovāciju parks” ir informācijas tehnoloģiju kopienas virzītājspēks Liepājā, un jau vairākus gadus kopīgi rīko dažādus IT kopienas pasākumus, tajā skaitā, “IT Waffle Meetup” tikšanos, kas pulcē IT jomas entuziastus un speciālistus neformālākā gaisotnē. Pasākuma neatņemama sastāvdaļa – gardas vafeles. “Summer Un-rest 2024” būs arī īpaša iespēja jauniešiem iepazīt citkārt tik noslēpumaino, bet neatkārtojami dinamisko tehnoloģiju un jaunuzņēmumu pasauli, kā arī veicinātu izpratni par tehnoloģijām, vietējām iespējām Liepājā, Latvijā un finanšu piesaisti savai idejai.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma