Web Analytics
More
  Reklāma

  Logitech laiž klajā G309 LIGHTSPEED datorpeli visiem geimeriem

  Jaunākie raksti

  Logitech prezentējis Logitech G309 LIGHTSPEED bezvadu spēļu peli, kas ir augstākās klases pele ar dubulto bezvadu savienojamību, precīzu izsekošanu un uzticamu veiktspēju jaunā dizaina formātā, kas piemērots ikvienam lietotājam.

  Spēlētāji zina, ka viņu rīkiem ir jānodrošina veiktspēja, komforts un uzticamība, lai spēlētu pēc iespējas labāk. Spēļu pelēm tas nozīmē bezvadu veiktspēju ar zemu latentumu, precīzu vadību un nevainojamu sinhronizāciju ar kustībām, īpaši ņemot vērā nepieciešamo tempu un veiklību.

  Reklāma

  “Jau gadiem ilgi esam centušies attīstīt mūsu LIGHTSPEED tehnoloģiju un inovācijas, lai ikviens, sākot no profesionāliem esporta spēlētājiem un beidzot ar jauniem spēlētājiem, varētu izbaudīt bezvadu spēlēšanu,” pavēstīja Uješs Desai, Logitech Gaming viceprezidents un ģenerāldirektors. “Mūsu LIGHTSPEED tehnoloģija kopā ar HERO sensoriem ir tik attīstīta, ka visi spēlētāji, sākot no pasaules elites esporta profesionāļiem un beidzot ar pirmo reizi spēlējošiem spēlētājiem, var būt droši, ka viņi var uzticēties Logitech G peļu veiktspējai – katru reizi. G309 LIGHTSPEED piedāvā tās pašas augstākās klases tehnoloģijas, tostarp HERO 25K sensoru, POWERPLAY saderību un LIGHTSPEED bezvadu tehnoloģiju – un tas viss par cenu, kas ir pieejama lielākajai daļai patērētāju.”

  G309 LIGHTSPEED spēļu pele ir saderīga ar POWERPLAY, kas ļauj spēlētājiem darbināt G309 bez tajā iebūvētas AA baterijas, ja viņi iegādājas Logitech G PowerPlay bezvadu uzlādes sistēmu, kas tiek pārdota atsevišķi. Tas samazina svaru par 18 g (sārma baterijas svars).

  G309 ir aprīkota arī ar ārkārtīgi energoefektīvu HERO 25K sensoru, kas nodrošina vairāk nekā 300 stundas nepārtrauktas spēlēšanas ar 1 ms ziņošanas ātrumu LIGHTSPEED režīmā, izmantojot tikai vienu AA sārma bateriju. Pārslēdzoties uz Bluetooth režīmu, ar vienu AA sārma bateriju akumulatora darbības laiks ir vairāk nekā 600 stundas.

  Logitech G309 LIGHTSPEED nav smaga vai apjomīga, par spīti tam, ka tajā ir tik daudz tehnoloģiju. Tā ir izturīga, taču kompakta un viegla, jo kopā ar POWERPLAY sver tikai 86 gramus ar sārma AA bateriju un 68 gramus bez sārma AA baterijas.

  Logitech G309 LIGHTSPEED izmanto Logitech G ekskluzīvo LIGHTSPEED bezvadu tehnoloģiju, kas nodrošina augstas veiktspējas spēļu pieredzi, kas ir ātrāka nekā lielākajai daļai vadu peļu. Apvienojot LIGHTSPEED bezvadu veiktspēju ar Logitech G HERO 25K sensoru, G309 spēj sasniegt nākamās paaudzes veiktspēju, vienlaikus nodrošinot izcilu reakciju un precizitāti, 400 IPS un jutību līdz 25 600 DPI bez paātrinājuma vai izlīdzināšanas.

  Turklāt LIGHTSPEED bezvadu savienojums ļauj spēlētājiem arī savienot divas LIGHTSPEED ierīces ar vienu uztvērēju, izmantojot G HUB ierīču savienošanas rīku. Spēlētāji var izvēlēties izmantot G309 LIGHTSPEED ar to pašu uztvērēju, ar kuru pieslēgta Logitech spēļu tastatūra, tostarp nesen izziņotā Logitech G515 TKL LIGHTSPEED spēļu tastatūra.

  G309 LIGHTSPEED, kas ir ekskluzīvs Logitech G modelis, ir aprīkots ar LIGHTFORCE hibrīda optiski-mehāniskajiem slēdžiem, kas nodrošina neticamu ātrumu, uzticamību un precīzu darbību ar asu reakciju. LIGHTFORCE izmanto galvaniskās kontaktdaļas slēdža iekšpusē, kas darbojas tāpat kā mehāniskie slēdži, lai saglabātu šo aso sajūtu. Optiskie un mehāniskie trigeri ir izstrādāti saskaņoti, nodrošinot maksimālu spēļu veiktspēju. LIGHTFORCE hibrīda slēdži nodrošina uzticamu, īpaši zema latentuma optisko aktivizāciju apvienojumā ar labākajām mehāniskās klikšķināšanas īpašībām.

  Cena un pieejamība

  Logitech G309 LIGHTSPEED bezvadu spēļu pele ir pieejama melnā un baltā krāsā, un gaidāms, ka tā būs pieejama 2024. gada 9. jūlijā vietnē LogitechG.com par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 89,99 eiro. Lūdzu, apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni un emuāru vai sazinieties ar mums Instagram un X, lai iegūtu papildu informāciju.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Karlis
  09.07.2024 16:33

  Kārtējais jaunais usb receiveris ir izgudrots

  oppo
  09.07.2024 18:55

  kādu gadu jau ar g502 lightspeed darbojos, riktīgi patīk.

  10.07.2024 16:52

  Iespējams, kaut ko nesaprotu, bet baigi dārgi un dīvaini aprīkota tā pele priekš G30x sērijas.

  Girts
  17.07.2024 21:41

  Kāpēc visiem geimeriem?😉 Pirms tam bija peles, kas nebija visiem? Vai kā?

  Reklāma