Web Analytics
More
  Reklāma

  Apple Watch SE varētu tikt veidots no plastmasas, lai samazinātu izmaksas

  Jaunākie raksti

  Vien pāris mēnešus pirms gaidāmo Apple Watch Series 10 un Apple Watch Ultra 3 izziņošanas, parādījušās baumas par jaunu Apple Watch SE modeli.

  Lielākais jaunums ir tas, ka šis modelis varētu tikt veidots no plastmasas, lai samazinātu viedpulksteņa izmaksas. Iepriekšējais Apple Watch SE modelis tika atjaunināts 2022. gadā, kad tas saņēma no neilona kompozīta veidotu aizmuguri nevis keramisko. Taču tikmēr korpuss ir veidots no alumīnija, tāpat kā dārgākajiem modeļiem.

  Reklāma


  Šāda izmaiņa tiek izskatīta, lai samazinātu izmaksas, taču Apple gadījumā tas ne vienmēr nozīmē cenas samazināšanos. Šobrīd lētāko Apple Watch SE modeli ir iespējams iegādāties ap 300 EUR, kamēr lētākais Samsung Galaxy Watch FE modelis ir sākot no 229 EUR. Tā kā Apple Watch  jau divus gadus šis modelis nav saņēmis atjauninājumus, tad, visticamāk, tiks izziņota atjaunota versija.

  Tomēr diezin vai gaidāms cenas samazinājums gala pircējiem. Drīzāk izmaksu samazinājums Apple, lai nav nepieciešams SE modeļa cenu palielinājums. Taču jāņem vērā, ka plastmasa varētu būt mazāk izturīga un arī vieglāk saskrāpējama nekā alumīnijs.

  Avots9TO5Mac
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  08.07.2024 14:50

  >>plastmasa varētu būt mazāk izturīga un arī vieglāk saskrāpējama nekā alumīnijs.

  Plastmasu (aka kompozītos materiālus) izmanto gan lidmašīnu, gan kosmisko kuģu konstrukcijā. Visa plastmasa jau nav kā krējuma iepakojums. Varētu būt, bet varētu arī nebūt. Varbūt. Vai tomēr.

  Un no kurienes mīts par to, ka alumīnijs labāk pretojas skrambām? Mīksts metāls, ja nav īpaša marka un nav anodizēts. Bet vai ar pulksteni skalda riekstu čaulas? Nu ne tak)) Un Apple zin, ka kompozītmateriālu korpuss izturēs to laiku, kamēr pulkstenis tiek lietots pirms to nomaina pret citu, labprātīgi vai piespiedu kārtā.

  Protams, es veltīgi cepos – cilvēki, kas nepērk pulksteni, bet e-gadžetu, grib lai tas ir puslīdz līdzīgs īstiem pulksteņiem un domas par plastmasu liek tiem vaicāt sev, vai tas izskatās gana respektabli. Atbildu – elektronisko gadžetu vērtība ir to funkcionalitātē, nevis alumīnija korpusā un ja gribat metāla grabuli, ko apbrīnot un kas citiem liks apbrīnot jūs – nopērciet īstu pulksteni (var pat glītu elektronisko, nevajag mehānisko). Vai lidmašīnu – apbrīnos vēl vairāk))

  Reklāma