Web Analytics
More
  Reklāma

  “X” plāno piedāvāt plašākas čatbota “Grok” iespējas

  Jaunākie raksti

  Šī gada sākumā pirmie mikroblogošanas vietnes “X” lietotāji varēja izmēģināt Īlonam Maskam piederošā “xAI” izstrādātā mākslīgā intelekta (MI) čatbota “Grok” iespējas. Šī pusgada laikā robots apaudzis ar daudzām funkcijām, piemēram, ar tā palīdzību var ģenerēt ziņu kopsavilkumus. Tikmēr lietotņu pētnieks Nima Owji atklājis, ka “X” plāno vēl plašāk izmantot “Grok” priekšrocības.

  Izpētīts, ka “X” plāno piedāvāt jaunas funkcijas, piemēram, iespēju jautāt “Grok” par dažādiem “X” kontiem un uzzināt papildus informāciju par tiem, ar tā palīdzību izcelt tekstu lietotnē un piekļūt tērzēšanas robotam, izmantojot uznirstošo logu ekrāna labajā malā un vienlaikus turpinot skatīt citas vietnes sadaļas.

  Reklāma

  Šis formāts atgādina to, kā citi uzņēmumi, piemēram, “Google” un “Microsoft”, savās lietotnēs izmanto tērzēšanas robotus, kur tiem piekļūt bieži vien var no sānjoslas ekrāna labajā pusē. Šādā veidā čatbots kļūst vieglāk un ērtāk sasniedzams, ko arī “X” vēlas nodrošināt saviem lietotājiem, lai mudinātu tos biežāk izmantot “Grok”.

  Vienlaikus, neskatoties uz “X” centieniem uzlabot lietotāju pieredzi, “Appfigures” dati apliecina, ka arī šī gada maijā uzņēmuma ieņēmumi turpināja samazināties.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma