Web Analytics
More
  Reklāma

  “X” tiešsaistes straumēšanu padarīs par maksas pakalpojumu

  Jaunākie raksti

  Mikroblogošanas vietne “X” paziņojusi, ka drīzumā tiešsaistes straumēšana kļūs par maksas funkciju. Šīs izmaiņas padarīs “X” par vienīgo lielo sociālo tīklu, kas iekasēs maksu par šo funkciju, ko par baltu velti piedāvā “Facebook”, “Instagram”, “YouTube”, “Twitch” un “TikTok”.

  “X” savā paziņojumā informējis, ka “drīzumā tikai “Premium” abonenti varēs izmantot tiešraides straumēšanas funkciju. Paskaidrojumu par šīm izmaiņām uzņēmums pagaidām nav sniedzis. Iepriekš “X” izmantojis vairākas papildus iespējas, piemēram, ierakstu rediģēšana, gara formāta ziņu publicēšana, plūsmas bez reklāmām u.c., lai piesaistītu maksājošos klientus. Taču līdz šim bezmaksas iespējas nav pārvietotas uz maksas abonementu.

  Reklāma

  Avots: X

  Tiešraides straumēšanas pārnešana uz maksas abonementu nav vienīgā izmaiņa, ar ko saskaras lietotāji. Jau teju divas nedēļas “X” vairs nav iespējams redzēt, cik daudz atzīmju “patīk” ieraksts saņēmis un kuri lietotāji to “ielaikojuši”. Šādā veidā cilvēki var brīvāk reaģēt uz ierakstiem, bez riska saņemt citu lietotāju kritiku un nosodījumu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma