Web Analytics
More
  Reklāma

  “Pornhub” aizliegts vēl piecos ASV štatos

  Jaunākie raksti

  Saistībā ar nesen pieņemtajiem noteikumiem par vecuma pārbaudi, lai skatītos pieaugušo izklaides vietnes, “Pornhub” pārtrauks darbību vēl piecos ASV štatos. Jāatgādina, ka šādu pašu iemeslu dēļ “Pornhub” vairs nevar skatīties kārumnieki arī citos ASV štatos.

  Šis solis ir “Pornhub” mātesuzņēmuma “Aylo” atbilde uz atsevišķos ASV štatos nesen pieņemto likumu, kas pieprasa pornogrāfiskām vietnēm un citām platformām ar tikai pieaugušajiem paredzētu saturu pārliecināties par lietotāju vecumu. Tajos štatos, kur stājušies spēkā šie noteikumi, interesentiem, kuri vēlas skatīt “Pornhub” vai citas pieaugušo vietnes, obligāti jāaugšupielādē personu apliecinošs dokuments.

  Reklāma

  “Pornhub” paziņojumā norādīts, ka vietnes darbība jūlijā tiks pārtraukta Aidaho, Indiānas, Kanzasas, Kentuki un Nebraskas štatā. Jāatzīmē, ka kopš pagājušās nedēļas “Pornhub” vairs nav iespējams skatīties Teksasā. Ņemot vērā prasību par vecuma pārbaudi piekļuve šai vietnei bloķēta arī Arkanzasas, Misisipi, Montānas, Ziemeļkarolīnas, Jūtas un Virdžīnijas štatā.

  Augstāk minēto štatu likumdevēji skaidro, ka jaunie noteikumi neļaus bērniem skatīt pieaugušajiem domātu saturu. Taču “Pornhub” mātesuzņēmums “Aylo” uzsvēris, ka pieņemtais likums apdraud lietotāju privātumu un faktiski neattur nepilngadīgos no šāda satura skatīšanās, jo tiek meklētas citas, bieži nedrošākas vietnes, kur atrast meklēto.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Raimonds
  22.06.2024 14:35

  Var tak izmantot VPN servisus😄😅
  Kāda jēga ir no šiem aizliegumiem!?

  Last edited 1 month ago by Raimonds
  Nelabojams
  22.06.2024 19:22
  Reply to  Raimonds

  Vidējam amerikānim tas ir daudz par sarežģītu – ja viņš vispār zina, ka tādi existē.

  Biteme
  22.06.2024 18:01

  jāaugšupielādē? vai jāielādē? kāpēc augšup?

  Kopumā tie amerikāņi ir diezgan puritāniski, ārpus lielajām pilsētām joprojām liela nozīme baznīcas institūtam. Atceramies, ka to izmantoja arī Krievija, attēlojot Ukrainu kā geju atbalstītājus (praids) un baznīcas aizliegšanu (noklusējot, ka izpurināja fsb inficēto maskavar patriarhātu, kas de facto darbojās kā kremļa aģentūra).

  Reklāma