Web Analytics
More
  Reklāma

  Izziņots AOC GAMING C27G2Z3/BK ieliektais monitors ar 280 Hz atsvaidzi

  Jaunākie raksti

  Viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmoliem AGON by AOC ar lepnumu paziņo par modeli AOC GAMING C27G2Z3/BK, kas ar izliektu 27″ (68,6 cm) Full HD monitoru apvieno aizraujošai spēlei nepieciešamo vizuālo nodrošinājumu ar zibensātru veiktspēju. Konkurētspējīgiem profesionāliem spēlētājiem un arī tiem, kuri spēlē tikai brīvajos brīžos, paredzētais modelis C27G2Z3/BK piedāvā iespaidīgu 280 Hz atsvaidzes intensitāti, līdz pat 1 ms GtG un 0,5 ms MPRT reakcijas laiku, kā arī augsta kontrasta Fast VA paneli ar 1500R izliekumu par īpaši izdevīgu cenu.

  Soli priekšā

  AOC GAMING C27G2Z3/BK modeļa 1500R izliekums dod iespēju lietotājiem iegrimt spēļu pasaulē, nodrošinot aizraujošu pieredzi, kas tos arvien vairāk iesaista darbībā. Izliektais 27″ ekrāns piedāvā dabiskāku un ērtāku skatīšanas pieredzi, samazinot spiedienu uz acīm un nogurumu ilgstošu spēļu sesiju laikā. Neatkarīgi no tā, vai sacenšaties ielās liela ātruma simulācijā vai dodaties neierobežotos pasaules plašumos, monitora C27G2Z3/BK izliekums palielina klātbūtnes sajūtu un efektīvāk iesaista spēlē.

  Reklāma

  Zibensātra veiktspēja konkurētspējas palielināšanai

  Ar iespaidīgo 280 Hz atsvaidzes intensitāti modelis AOC GAMING C27G2Z3/BK pārspēj pašreizējo e-sportu 240 Hz standartu un nodrošina pilnīgi netraucētu spēli un iespēju efektīvi reaģēt, palielinot lietotāju konkurētspēju strauja ritma spēlēs. Monitors spēj nodrošināt līdz pat 1 ms GtG reakcijas laiku, maksimālajā Overdrive režīmā, garantējot, ka nebūs praktiski nekādas raustīšanās vai izplūšanas, lai lietotāji varētu baudīt detalizētus un skaidrus attēlus. Vēl plūstošākai pieredzei modelim C27G2Z3/BK pieejams MBR (Motion Blur Reduction) iestatījums, kas, patiecoties stroboskopiskajam fona apgaismojumam, nodrošina 0,5 ms MPRT (Moving Picture Response Time), padarot kustības vēl skaidrākas.

  Augsta kontrasta attēli ar HDR10

  Ar Fast VA paneli AOC GAMING C27G2Z3/BK monitors nodrošina īpaši augstu attēlu kvalitāti ar precīzu kontrastu (4000:1), tādējādi garantējot dziļus melnos toņus un spilgtas krāsas patiesi aizraujošai vizuālajai pieredzei. Ar HDR10 monitors spēj parādīt lielāku spilgtuma un krāsu amplitūdu, izceļot smalkākās detaļas tumšos un gaišos kadros. Full HD izšķirtspēja (1920×1080) apliecina lielisku līdzsvaru starp vizuālā attēla dzidrumu un veiktspēju, ļaujot pat ar vidēji spēcīgiem grafiskajiem procesoriem sasniegt monitora piedāvāto iespaidīgo 280 Hz atsvaidzes intensitāti un baudīt augstas kadru maiņas priekšrocību visdažādākajās spēlēs.

  Adaptive-Sync tehnoloģija netraucētai spēlēšanai

  Lai novērstu aiztures un ekrāna raustīšanos, AOC GAMING C27G2Z3/BK monitors atbalsta Adaptive-Sync tehnoloģiju, sinhronizējot monitora atsvaidzes intensitāti ar grafiskā procesora izvadi nevainojamai un plūstošai spēlēšanas pieredzei. Šī tehnoloģija ir saderīga ar NVIDIA un AMD grafiskajiem procesoriem, nodrošinot, lai vairums lietotāju varētu izbaudīt patiesi nevainojamu spēles pieredzi.

  Ergonomisks dizains komfortam un ērtībām

  Modelim C27G2Z3/BK ir izturīgs un pielāgojams statīvs (130 mm) ar iespēju to regulēt augstumā, noliekt un pagriezt, lai lietotāji varētu atrast sev piemērotāko skata leņķi. Monitora plānais rāmis un elegantais dizains lieliski iederēsies jebkurā spēļu telpā, savukārt saderība ar VESA stiprinājumiem nozīmē, ka to varēs ērti piestiprināt pie sienas vai izmantot vienlaikus ar citiem monitoriem.

  Cenas un pieejamība

  AOC GAMING C27G2Z3/BK būs pieejams 2024. gada jūnija beigās ar 3 gadu garantiju par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 239,00 €.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma