Web Analytics
More
  Reklāma

  “Instagram” tagad piedāvā izveidot tiešraides, ko varēs skatīties tikai tuvi draugi

  Jaunākie raksti

  Instagram” sāk piedāvāt jaunu veidu, kā lietotājiem mijiedarboties ar mazāku draugu un sekotāju grupu. Sākot no 20. jūnija iespējams izveidot tiešraides “Instagram Live” servisā, ko varēs redzēt tikai “Close Friends” listē esošie draugi. Šo iespēju var izmantot dažādām vajadzībām, piemēram, lai plānotu kopīgas ballītes, ceļojumus, pildītu mājasdarbus vai vienkārši komunicētu ģimenes un draugu lokā.

  Līdz šim ikviens varēja noskatīties “Instagram Live” tiešraides, ja lietotāja konts ir publisks. Ja tas ir privāts, tad tiešraides varēja vērot sekotāji. Tas ir bijis labs veids, kā influenceriem un slavenībām mijiedarboties ar auditoriju. Tāpēc līdz šim “Instagram Live” bija funkcija, kas vairāk paredzēta plašai auditorijai un publiska satura patēriņam. Taču līdz ar iespēju tiešraides straumēt mazākam sekotāju lokam, “Instagram” krietni paplašina “Instagram Live” pielietojumu.

  Reklāma

  Būtiski, ka šī nav vienīgā funkcija, kas parāda arvien pieaugošo “Instagram” fokusu uz privātumu un satura kopīgošanu ar tuviem cilvēkiem. Piemēram, novembrī lietotāji tika pie iespējas kopīgot savus ierakstus tikai ar tuviem draugiem un sekotājiem. Savukārt maijā tika izlaista funkcija, kuru aktivizējot, lietotāji redz komentārus, privātas ziņas, pieminējumus komentāros u.c. paziņojumus tikai no tuviem draugiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma