Web Analytics
More
  Reklāma

  Nopludināts attēls liecina, ka “Galaxy Ring” uzlādes kārba izskatīsies pēc saderināšanas gredzena kastītes

  Jaunākie raksti

  Straujiem soļiem tuvojoties “Samsung” vasaras produktu prezentācijai, kas plānota 10. jūlijā, arvien aktīvāk parādās dažādas baumas un nopludināti attēli par gaidāmajām ierīcēm. Neskatoties uz nesaskaņām ar “Oura”, šķiet, ka šajā pasākumā “Samsung” tomēr prezentēs arī viedo gredzenu “Galaxy Ring“. Varētu teikt, ka tā ir viena no gada apspriestākajām ierīcēm, par ko liecina arī jaunākais nopludinātais attēls. Tajā redzama “Galaxy Ring” uzlādes kārba, kas izskatās ļoti līdzīgi saderināšanās gredzena kastītei.

  Reģionā pazīstamais ierīču informācijas nopludinātājs Ice Universe Ķīnas sociālo mediju vietnē “Weibo” ievietoja attēlu, kurā redzams, kā varētu izskatīties “Galaxy Ring” uzlādes kārbiņa. Kā redzams, tā ļoti atgādina saderināšanās gredzena stila kastīti ar eņģēm.

  Reklāma

  Vienlaikus šī uzlādes kārbiņa ir līdzīga tai, ko izmanto “Samsung Galaxy Buds 2 Pro” austiņām. Lielākā atšķirība ir uzlādes mehānismā. Austiņu kārbiņā iestrādāti magnēti, pie kuriem tās piestiprinās un uzlādējas. Tikmēr augstāk esošajā attēlā redzams, ka “Galaxy Ring” uzlādes kārbiņā ir iestrādāts uzlādes bloks, ko gredzens var apņemt un savienoties ar uzlādes tapām. Tāpat paredzēts, ka augšējais riņķis informēs par uzlādes statusu.

  Tāpat paredzams, ka kārbiņas aizmugurē būs USB-C pieslēgvieta, kā arī tā būs pieejama vairākās krāsās.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ilze
  21.06.2024 13:07

  Ideāli, vairs nevajadzēs izvēlēties laulības gredzenu, visiem viena standarta.

  Reklāma