Web Analytics
More
  Reklāma

  “Spotify” plāno izlaist dārgāku abonementu īpaši lieliem mūzikas cienītājiem

  Jaunākie raksti

  Jūnija sākumā mūzikas straumēšanas gigants “Spotify” paziņoja, ka plāno celt cenas saviem abonementiem, kas vismaz pagaidām attieksies vienīgi uz ASV tirgu. Vienlaikus jau kopš pavasara baumo, ka uzņēmums šogad vēlas piedāvāt krietni dārgāku “Premium” abonementu, kas domāts tiem, kuri novērtē izcilu skaņas kvalitāti.

  Ar šiem jaunumiem izdevēju “Bloomberg” informējusi persona, kas ir lietas kursā par “Spotify” plāniem. Norādīts, ka jaunā abonementa cena būs atkarīga no lietotāja pamata plāna, taču vidēji tas maksās par 40% jeb ap 5 dolāriem vairāk. Piemēram, ja “Premium Individual” maksā 11,99 USD, tad jaunā plāna cena būtu 16,99 USD mēnesī.

  Reklāma

  Par šo naudu lietotājam būtu piekļuve augstas precizitātes, bezzuduma audio, par ko “Spotify” pirmo reizi paziņoja 2021. gadā, bet ir vairākkārt atlicis šīs iespējas pievienošanu, kamēr konkurenti to jau labu laiku piedāvā. Tāpat lietotājiem būtu iespēja izveidot pielāgotus atskaņošanas sarakstus, piemēram, noteiktām aktivitātēm un gadalaikiem.

  Diemžēl pagaidām nav pieejama precīza informācija, kad tieši jaunais abonementa plāns varētu nonākt pie lietotājiem.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  spameris
  13.06.2024 18:05

  HiRes audiobjau viņi sola vairākus gadus, kā nav tā nav.

  15.06.2024 11:03

  Kamēr Spotify ceļ cenas augšā, tikmēr, liekas, ka Tidal kļūst vēl pieejamāks. Interesanti, ar ko tas viss beigsies. Labi, Spotify lielais trumpis ir atkal tas, ka integrē savos servisos arī podkāstu iespējas ar visām izrietošajām RSS fīdošanas iespējām.

  assasa
  26.06.2024 11:28
  Reply to  Kristaps

  Cik maksā tas Tidal ar Hi audio?

  Kursors.lv
  26.06.2024 12:16
  Reply to  assasa

  7.49 eiro mēnesī https://tidal.com/pricing

  Reklāma